نیویورک است که در نیاز مبرم به هواکش. چین فقط اهدا 1,000.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) در روز شنبه اعلام کرد که دولت چین کمک به “تسهیل اهدای” 1000 هواکش به دولت خود گفت: “آنها می رسند و در فرودگاه JFK بعد در روز.

“ما در نهایت برخی از خبر خوب امروز” فرماندار توییتی به او اعلام کرد. نیویورک امور خارجه آمریکا سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس با 113,704 موارد و بیش از 3,560 مرگ و میر تایید کرد که از مارس 4. آن را نیز رو جدی کمبود تجهیزات لازم برای حفاظت از Covid-19 بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور یکسان.

اهدا می آید دو روز پس از کومو اعلام کرد نیویورک تا به حال فقط شش روز باقی مانده از هواکش در دولت خود را ذخیره و هماهنگ توسط دولت چین و بازرگانان Jack Ma و جو Tsai و با توجه به کومو را صدای جیر جیر. به زودی پس از به اشتراک گذاری اخبار از اهدا ماشین آلات کومو توییتی اورگان دولتی کیت براون (D) نیز از ارسال یک محموله 140 هواکش به نیویورک است.

اعلام کرد محموله آمده یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند اطمینان نیویورک که آنها را دریافت هواکش آنها به شدت نیاز به گفت دولت فدرال ایالات تر به نگرانی در مورد.

“نه. آنها باید تا به حال بیشتر هواکش در آن زمان است. آنها باید تا به حال بیشتر هواکش آنها کاملا تحت سرویس” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت در پاسخ به سوال یکی از ABC جان کارل. “ما اتفاق می افتد فکر می کنم [کومو را] به خوبی در خدمت با هواکش ما در حال رفتن به پیدا کردن. اما ما در کشورهای دیگر به مراقبت از است.”

کومو از سوی دیگر فکر نمی کند و مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال انجام می دهند به اندازه کافی برای کمک به نیویورک به عنوان محافظ و تجهیزات بهداشت و درمان کمبود بدست طور فزاینده ای وخیم. پس از FEMA ارسال 400 هواکش به نیویورک در ماه گذشته کومو گفت: این کافی نیست در مارس 24 کنفرانس مطبوعاتی.

“چه هستم من رفتن به انجام این کار با 400 هواکش زمانی که من نیاز 30,000?” کومو گفت. “شما انتخاب کنید 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن چرا که شما تنها با ارسال 400 هواکش.”

اخیرا کومو را پذیرفته بودند و موقعیت آن در نیویورک است که اساسا خود را در آن — که آن را به اطمینان حاصل شود آن را ندارد فقط در تکیه دولت فدرال برای کمک. کومو اضافه شده او فکر نمی کنم دولت فدرال را انکار نیویورک هواکش اگر آن را تا به حال آنها را انبار اما او نگران است وجود دارد و نه تجهیزات کافی برای رفتن به اطراف به صورت تمام متحده است.

“من فکر نمی کنم دولت فدرال است در یک موقعیت برای ارائه هواکش به اندازه ملت ممکن است به آنها نیاز” کومو گفت: در روز پنج شنبه. “من می دانم که این یک توانایی است که فقط یک مشکل برای همه — شما باید 50 متحده رقابت برای آن شما باید به دولت فدرال در تلاش برای آن را خرید. نگرش ما در اینجا این است که ما در خود ما هستیم; من به درخواست دولت فدرال اگر ما به آن نقطه. من در انجام هر کاری که من باید انجام دهید برای دریافت هواکش از دولت فدرال اما این که چرا ما همچنین در نظر گرفتن تمام کسانی که اقدامات فوق العاده خودمان است.”

دولت یک ذخیره کوچک شدن است و کومو یک فرمان اجرایی را امضا روز جمعه که اجازه می دهد نیویورک مقامات دولتی را به تصرف هواکش از امکانات مراقبت های بهداشتی است که با استفاده از آنها و آنها را به بیمارستان. او نیز نامیده می شود در نیویورک شرکت ها شروع به ساخت اساسی دیگر تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس و گفت: دولت کمک خواهد کرد که شرکت های پرداخت برای هزینه های تولید.

تا کنون با این حال نیویورک به نظر می رسد پیدا کردن بیشتر شانس کار کردن با دولت چین و دیگر کشورهای فردی به تهیه هواکش از آن با تهمت و دولت فدرال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>