نیویورک اولین بار است که دولت به انصراف از ریاست جمهوری اولیه بیش از coronavirus نگرانی

ایالت نیویورک لغو آن در ژوئن 23 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه تبدیل شدن به اولین دولت به انجام این کار بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

این تصمیم پس از یک شنبه رای توسط کمیسیون در نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات است. تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار نمی مقدماتی برای کنگره سطح ایالتی و محلی مسابقات که برگزار خواهد شد در همان روز و تا حد زیادی انجام شده از طریق رای گیری غایب.

با بیش از 288,045 تایید coronavirus موارد و 22,000 مرگ و میر نیویورک است که دولت سخت ترین ضربه توسط این ویروس در ایالات متحده است. در حال حاضر دولت تا به حال به تعویق افتاد اولیه آن از مارس 28 تا اواخر ماه ژوئن. بسیاری از کشورهای دیگر باید آنها به تعویق افتاد مسابقات, اما نیویورک برای اولین بار به لغو اصلی خود را آشکار.

حامیان سناتور. برنی ساندرز (I-VT) شدت مخالف لغو اولیه. حتی اگر ساندرز به تازگی به حالت تعلیق در پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن او ایستاده بود فرصتی برای متراکم کردن نمایندگان از اولیه — که می تواند او را به بیشتر اهرم بیش از این پلت فرم ها و قوانین در کنوانسیون ملی دموکرات ها. نیویورک زیادی کش از نمایندگان; 274 نمایندگان بودند تا برای grabs.

لغو می تواند مانع ساندرز نفوذ در کنوانسیون و اضافه کردن به موجود بی اعتمادی از حزب دموکرات و نهادهای آن از برخی از حامیان او.

نیویورک مدیره از انتخابات مقامات در نهایت تصمیم گرفت که با بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد بهداشت عمومی از خطرات ناشی از برگزاری انتخابات هرحال مزایای آن ادامه با توجه به نیویورک تایمز.

“چه ساندرز کمپین می خواستم اساسا یک مسابقه زیبایی است که با توجه به وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی به نظر می رسد غیر ضروری و در واقع بیهوده و بیمعنی” هیئت مدیره دموکراتیک co-صندلی داگلاس کلنر گفت: بار.

این بار در گزارش اولیه ریاست جمهوری تنها نژاد در انتخابات برای حدود 20 شهرستان در دولت معنی آنها در حال حاضر خواهد شد که هیچ انتخابات در همه — و نظرسنجی کارگران و رای دهندگان در آن استان ها می توانند در خانه بمانند.

هیچ دولت دیگر علاوه بر نیویورک و در عین حال لغو اولیه انتخابات آشکار, اما بسیاری از آنها نیاز به تجدید نظر در چگونه آنها برگزاری انتخابات در میان یک بیماری همه گیر.

ویسکانسین شده است و تنها کشوری که تا کنون ادامه با یک فرد در انتخابات در اوج شیوع این بیماری در ایالات متحده باعث اعتراض از رای دهندگان و رای گیری حقوق طرفداران به طور یکسان. چند ده نفر از Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus مرتبط شده اند به دولت در مارس 7, انتخابات, به گفته مقامات بهداشت عمومی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی در آوریل 24, نیاز به هیئت دولت انتخابات به ایمیل هر نیویورک ساکن یک نرم افزار برای absentee ballot همراه با پرداخت هزینه پستی.

در علاوه بر این به نیویورک, 15 سایر متحده و پورتوریکو را به عقب رانده تاریخ از خود انتخابات و یا تغییر به یک رای توسط سیستم ایمیل با تمدید مهلت برای دریافت برگه های رای در: آلاسکا, کانکتیکات, دلاور, گرجستان, هاوایی, ایندیانا, کنتاکی, لوئیزیانا, مریلند, New Jersey, اوهایو و پنسیلوانیا, رود آیلند, ویرجینیای غربی و وایومینگ.

گرفتن متحده بیشتر پول فدرال برای گسترش رأی-با-ایمیل پیش از ماه نوامبر یکی از موارد دستور کار برای دموکرات ها در دور بعدی مذاکرات برای یک coronavirus امداد بسته است. مجلس نانسی پلوسی پیشنهاد کرده است که او می خواهم برای دیدن در حدود 4 میلیارد دلار اختصاص داده شده به رای-توسط-mail تلاش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>