نیویورک قاضی به طور موقت بلوک انتشار مریم تهمت را بگویید-تمام کتاب در مورد رئیس جمهور

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود را مبارزه برای جلوگیری از ارسال به تمام کتاب توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از اواخر خود را برادر فرد تهمت جونیور در روز سه شنبه یک قاضی اعطا Trumps’ تلاش برای جلوگیری از این کتاب منتشر شده. قاضی موافقت کردند که بگویید همه نقض عدم افشای توافق که مریم تهمت امضا پس از حل و فصل از فرد تهمت Sr. املاک.

این تصمیم اولیه و آزمایشی پیروزی برای رئیس جمهور و خانواده اش بودند که خواست برای راه که آنها جنگیدند بیش از پدر خود پول منجر به مرگ او.

تبلیغات:

در میان چیزهای دیگر در این کتاب مریم تهمت fesses تا به حال منبع مالیات اسناد و مدارک که در نیویورک تایمز چاپ شده از رئیس جمهور که حاضر به نوبه خود بر اسناد مالی. خانم تهمت همچنین ادعا می کند که رئیس جمهور داده بود که “جعلی” طرح مالیات و تا به حال به ثمر رساند بیش از 400 میلیون دلار پول نقد (دلار امروز) از پدرش و مستغلات پس از او درگذشت. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که او ثروت خود را پس از پدرش به او فقط 10 میلیون دلار.

کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” راه اندازی شد منتشر شده در ماه اوت است. این حکم صرفا قرار می دهد یک مکث در آزادی تا زمانی که این پرونده در نهایت تصمیم گرفت.

یک مورد قبل از آن اخراج شد و توسط یک قاضی که با پیشنهاد تهمت خانواده را با توجه به دولت در دیوان عالی کشور است.

تبلیغات:

به گزارش دیلی رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن “در زمان مشاوره و ارسال یک درخواست جدید به صورت موقت سفارش محدود در رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن چمن خانه از Dutchess County, در شمال ایالت نیویورک است.”

“در انتظار دادرسی و تعیین درخواست Robert S. مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت برای یک دستور مقدماتی, Mary L. تهمت و Simon & Schuster, Inc., به همراه مربوطه, اعضای, افسران, کارکنان, کارمندان, عوامل, وکیل مدافع نمایندگان و همه افراد دیگر اقدام به نمایندگی از و یا در کنسرت با دو یا هر دوی آنها به این وسیله به طور موقت امر به معروف و مهار” قاضی دستور داد با توجه به این جانور است. “از انتشارات, چاپ یا توزیع هر گونه کتاب یا هر بخش وابسته به آن را از جمله اما نه محدود به کتاب تحت عنوان: ‘بیش از حد و هرگز به اندازه کافی, چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد’ در هر رسانه ای حاوی شرح و یا حساب Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با رابرت S. مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا Maryanne تهمت بری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>