نیویورک نیاز به قرنطینه برای مسافران از هشت ایالت به ایالات متحده Coronavirus موارد رسیدن به رکورد


A woman wearing a mask walks by a sign that says "NYC."

نیویورک دستور قرنطینه برای مسافران به دولت است.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

ایالت نیویورک اعلام کرد روز شنبه آن آغاز خواهد شد نیاز به مسافران از هشت متحده که در آن تعدادی از coronavirus موارد صعودی به قرنطینه برای 14 روز. اندازه گیری جدید تک آهنگ از بازدید کنندگان و نیویورک ساکنان ورود از آلاباما, آریزونا, آرکانزاس, فلوریدا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و تگزاس و یوتا است. همسایه نیوجرسی و کانکتیکات نشان می دهد یک قرنطینه برای افرادی که در حال ورود از ضربه سخت متحده اما اذعان کرد که آنها لازم نیست که یک مکانیزم اجرای وادار به انطباق. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید عدم قرنطینه است جریمه نقدی است که می تواند اجرا به هزاران دلار است.

این حرکت به عنوان ایالات متحده ثبت شده که بالاترین مجموع روزانه جدید کروناویروس موارد با 36,880 موارد جدید در سراسر کشور شنبه ، مواردی از این ویروس در حال حاضر در حال افزایش در 20 متحده; چهار متحده در نیویورک قرنطینه لیست ثبت شده خود را تک روز اخیر در موارد جدید: فلوریدا, Oklahoma, کارولینای جنوبی و تگزاس. نیویورک قرنطینه مورد نیاز در مورد متحده که در حال ضبط مثبت coronavirus آزمون در یک نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان هر دو در یک روز و یا بیش از هفت روز نورد متوسط است. نیویورک است که نه تنها دولت به پیشنهاد مسافران قرنطینه اما بیشتر آنها تا کنون نه تنها برخی از کشورهای خاص برای غربالگری; تنها چند متحده—مین, رود آیلند و هاوایی—ساخته شده اند quarantining اجباری به محض ورود از خارج از دولت.

در میان نگرانی های فزاینده در مورد به طور مستمر افزایش نرخ عفونت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او هنوز هم می تواند سفر خود را به باشگاه در بدمینستر, New Jersey در این آخر هفته و نه قرنطینه با وجود این دولت منظور شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی برگزار شد حوادث در اوکلاهما و آریزونا و سفر با همراهان از مشاوران و امنیتی است. “رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک غیر نظامی” یک سخنگوی کاخ سفید گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع به قرنطینه. “هر کسی که در سفر در حمایت از رئیس جمهور این هفته خواهد بود از نزدیک تحت نظارت علائم و تست شده برای COVID و در نتیجه در برخواهد داشت کمی به هیچ خطر برای جمعیت های محلی.” حداقل هشت نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم کاری رئیس جمهور تجمع در تولسا آخرین آخر هفته باید آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>