نیویورک تایمز قطره بمب گزارش: تهمت سکوت پوتین به عنوان پرداخت برای کشتن سربازان آمریکایی در

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است و اجازه هیچ گونه پاسخ پس از جریان که روسیه ارائه شد نعمت برای کشتن نیروهای ایالات متحده بر اساس یک بمب جدید گزارش در نیویورک تایمز.

“مقامات اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیده اند که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان از جمله هدف قرار دادن سربازان آمریکایی — در میان مذاکرات صلح برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ وجود دارد” این روزنامه در گزارش به نقل از “مقامات در جریان این موضوع است.”

تبلیغات:

“ایالات متحده به این نتیجه رسید ماه پیش که روسیه واحد که مرتبط است به ترور تلاش و دیگر عملیات های مخفی در اروپا در نظر گرفته شده برای بی ثبات کردن غرب و یا انتقام گرفتن از turncoats بود مخفیانه ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته” بار توضیح داده شده. “اسلامگرا و یا مسلح جنایی عناصر ارتباط تنگاتنگی با آنها بر این باور هستند که به جمع آوری برخی از فضل پول, مقامات گفت. بیست و آمریکایی کشته شده در جنگ در افغانستان در سال 2019 بود اما روشن نیست که قتل تحت سوء ظن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شد گزینه برای پاسخ اما اقدامات.

“هوش پیدا شد و جریان را به رئیس جمهور تهمت و کاخ سفید شورای امنیت ملی مورد بحث و بررسی این مشکل در جلسه بین در اواخر ماه مارس مقامات گفت. مقامات یک منو از گزینه های بالقوه — شروع با ساخت یک دیپلماتیک شکایت به مسکو و تقاضا است که آن را متوقف کند, همراه با پدیده یک سری از تحریم ها و دیگر امکان پاسخ اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر مرحله از این مقامات گفت:” این روزنامه توضیح داد. “هر گونه درگیری با طالبان که منجر به کشته شدن سربازان آمریکایی نیز می تواند تشدید روسیه ترکیبی اصطلاح جنگ علیه ایالات متحده یک استراتژی بی ثبات کردن دشمنان از طریق ترکیبی از تاکتیک به عنوان حملات سایبری گسترش جعلی اخبار و پنهانی و از طریق پست بشکند عملیات نظامی است.”

تبلیغات:

دیمیتری Peskov رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین دبیر مطبوعاتی گفت که ایالات متحده تا به حال نه مطرح.

“اگر کسی به آنها باعث می شود ما پاسخ” Peskov گفت: از این اتهام.

سربازان آمریکایی بودند گزارش نه تنها به هدف قرار دادند.

“مقامات آشنا با هوش نیست توضیح کاخ سفید به تاخیر در تصمیم گیری چگونه به پاسخ به اطلاعاتی در مورد روسیه” روزنامه گزارش شده است. “آنها گفت: هوش شده است به عنوان یک درمان نزدیک برگزار راز اما دولت گسترش جلسات در مورد آن در این هفته — از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد آن با دولت بریتانیا که نیروهای در میان کسانی که گفته اند هدف قرار داده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>