به تازگی فیلم به بیرون درز نشان می دهد تیلور سویفت و Kanye West صحبت کردن “معروف”

در یک لحظه است که ممکن است به شما فلش بک به سرگرم کننده ستاره شایعات بی اساس بخشی از 2016 هشتگ #KanyeWestIsOverParty است روند در رسانه های اجتماعی در حال حاضر. این یک پاسخ به 2016 را بدنام #TaylorSwiftIsOverParty برچسب و آن را نشانه آخرین فصل از این حماسه بی پایان از تیلور سویفت در مقابل کنی دشمنی.

چرا که اوایل روز شنبه فیلم جدید از بدنام “معروف” تماس تلفنی بین دو ستاره به بیرون درز کرد — و آن را پیچیده داستان اصلی.

در اینجا پس زمینه. در فوریه سال 2016 کنی منتشر شد آهنگ جدید “معروف” است که شامل یک بحث lyric: “من احساس می کنم مثل من و تیلور هنوز هم ممکن است ، / چرا ؟ من ساخته شده است که سگ ماده معروف است.” او مرجع خود را رسوا درگیری با تیلور در سال 2009 زمانی که کنی با هجوم به stage at MTV VMAs به عنوان تیلور پذیرفته جایزه اعلام کند که آن را واقعا باید دست به Beyoncé. در سال 2009 تیلور سویفت در حال حاضر یک ستاره اما Kanye شد نشان می دهد در “معروف” است که آن را انجام می دهند که تیلور تبدیل به یک نام خانگی.

مدت کوتاهی پس از این آهنگ منتشر شد TMZ گزارش داد که Kanye حال بررسی با تیلور به مطمئن شوید که او سرد بود با شعر او قبل از آن کاهش یافته است و این که او به شوخی به او داد و او را برکت و رحمت است. اما سریع از طریق روزنامه نگار درخت درد ناک آن را تکذیب کرد. “Kanye نیست تماس بگیرید برای تایید اما به درخواست تیلور برای آزادی او تنها ‘معروف’ در حساب توییتر” پین نیویورک تایمز گفت. “او کاهش یافته است و هشدار او در مورد انتشار یک آهنگ با چنین قوی misogynistic پیام است.” او افزود: “تیلور هرگز آگاه شده واقعی شعر” من ساخته شده است که سگ ماده معروف است.'”

کنی در ضمن نگهداری می شود که او قطعا تا به حال با بررسی تیلور قبل از او کاهش یافته است این آهنگ. چند هفته از ستیز و عقب گرفت به اوج خود رسید زمانی که تیلور برنده دومین آلبوم سال جایزه در جایزه گرمی و ساخته شده و بسیار تحسین سخنرانی پذیرش فریاد “تمام زنان جوان وجود دارد” که باید برای مقابله با “مردم در طول راه که سعی خواهد کرد به فروختن خود را با موفقیت و یا اعتبار خود را برای موفقیت یا شهرت خود را.” این همه اما قطعا یک اشاره مستقیم به Kanye آهنگ.

اما پس از آن کانیه وست همسر کیم کارداشیان غرب را تغییر. در ماه جولای سال 2016 کیم ارسال شده یک سری از ویدئوها در اسنپ چت که نشان داد Kanye تماس تیلور به درخواست او اجازه شامل یک آیه اشاره خود را در “معروف است.” (کانیه وست, کیم توضیح داد: فیلم های خود را در همه زمان برای یک فیلم مستند در مورد زندگی او قصد دارد برای یک روز.)

در فیلم کیم ارسال شده به اسنپ چت کنی به وضوح می خواند تیلور خط “من احساس می کنم مثل من و تیلور هنوز هم ممکن است جنسیت” و می پرسد برای تایید. این تصویری است که قطع هم در راه است که باعث می شود آن را معلوم نیست که تیلور تا به حال شنیده خط “من ساخته شده است که سگ ماده, معروف,” اما آنها فراموش بحث در مورد اینکه آیا یا نه Kanye را تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه تیلور در حال حاضر معروف در سال 2009 در راه است که باعث می شود آن را به نظر می رسد که حداقل او داده شده و او جان کلام خط.

Kanye بارها و بارها می گوید که او می خواهد تیلور خوشحال می شود با پایان آهنگ. ما همچنین شنیدن تیلور پاسخ که او قدردانی فکر کردم که او فکر می کند که شعر “زبان-در-گونه” است که آن را احتمالا خواهد بود خوب برای تصویر عمومی قادر به می گویند که او می دانست که در مورد آهنگ جلوتر از زمان.

به عنوان به زودی به عنوان تصویری کاهش یافته است, تیلور سویفت متنفر منفجر شد. تیلور سویفت, آنها اعلام شده بود دستکاری خونسرد مار و این فیلم در آن ثابت شده است. #TaylorSwiftIsOverParty trended در رسانه های اجتماعی و خوشدل ناظران آب گرفتگی حساب او با مار emojis.

تیلور با صدور بیانیه ای تکرار کرد که مشکل او با آهنگ کلمه بود “سگ ماده” است که او گفت: Kanye گفت: هرگز خود را در مورد. “شما نمی توانید به کنترل کسی عاطفی واکنش به اینکه به ‘فاحشه’ در مقابل تمام جهان است,” او نوشت: در یک پس-حذف Instagram post.

اما بیانیه او را کمی آرام دیوانگی. تا آنجا که گسترده تر اینترنت نگران بود تیلور سویفت لغو شد.

بنابراین تیلور ناپدید شد و از مکان زندگی برای یک سال به صبر کردن schadenfreude. او ساخته شده او در آلبوم بعدی 2017 را شهرتدر اطراف این ایده است که او یک مار. و در به تازگی منتشر شده Netflix مستند در مورد زندگی خود را از دست Americanaاو صحبت در مورد دشوار است که چگونه او در بر داشت که در آن زمان به عنوان کسی که ساخته شده است بسیار از خود هویت در اطراف این ایده از یک فرد خوب است که مردم می خواهم. “هنگامی که مردم تصمیم من بود ستمکار و بد و conniving و نه یک فرد خوب” او به او گفت: مادر “این چیزی بود که من نمی توانستم واقعا جستن به عقب از آنجا که تمام زندگی من بود و اطراف آن است.”

نزدیک به چهار سال بعد ویدیو جدید به نظر می رسد پیچیده تر از داستان است که کیم کارداشیان گفت: هر کس در 2016. آن را به شدت نشان می دهد که تیلور بود که گفتن حقیقت در مورد این تماس تلفنی — اما که Kanye بود بیش از حد.

در این ویدئو که کیم کاهش یافته است در سال 2016 شد متصل به هم از تکه های مختلف از بدنام مکالمه اما به نظر می رسد برای نشان دادن بیشتر به پایان Kanye تلفن تماس با تیلور. این فیلم جدید که وارد آنلاین از یک منبع ناشناخته در اواخر جمعه شب و به سرعت در حال گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی جدا نشده است و بیش از 25 دقیقه.

در فیلم جدید Kanye به وضوح می پرسد Taylor اگر او علاقه مند می شود در debuting “معروف” از حساب توییتر خود را فقط به عنوان تیلور نگهداری می شود در سال 2016. “شما یک ارتش است. شما خود را یک کشور motherfucking دو میلیارد نفر از مردم اساسا” او می گوید. “اگر شما احساس است که آن را خنده دار و باحال و مانند هیپ-هاپ و احساس کالج ترک تحصیل و هنرمندان مانند” آنچه که شما را دوست دارم پس از آن من فکر می کنم که مردم می توان, مانند, راه به آن است.” او نشان می دهد که او فکر می کند این امر می تواند خوب و خنده دار برای تصویر عمومی او قادر به می گویند که او می دانست که در مورد آهنگ جلوتر از زمان.

تیلور متعجب و متحیر به نظر می رسد در این ایده است که آن را حس برای او به انتشار آهنگ و هنگامی که باز کنی خود را زمین آشکار است که این شامل یک “بسیار بحث برانگیز خط” در مورد او برای تلفن های موبایل عصبی است. “آنچه در آن است ؟” او می پرسد. “آیا آن را در جاوا چیست؟”

کنی در ادامه به کارگاه یک زن و شوهر از نسخه های خطی که شد “من احساس می کنم مثل من و تیلور هنوز هم ممکن است فیلم” با او. او شروع می شود با “من احساس می کنم مثل تیلور سویفت ممکن است مدیون من جنسیت” است که باعث می شود Taylor خنده و گفت: “خوب که نه متوسط!” اگر چه او اشاره می کند که خط “کاملا دیوانه است.”

“من خوشحالم که آن معنا نیست, اگر چه,” او می گوید. “تجمع شما به این فکر کردم که جاوا بود که احمق احمق عوضی.'”

کنی و سپس در ادامه به ارائه امکان ساخت خط “من احساس می کنم مثل من و تیلور هنوز هم ممکن است جنسیت” اشاره کرد که همسر خود را ترجیح اولین نسخه. “این ‘مدیون’ قسمت,” او می گوید باعث می شود او را عصبی به دلیل امکان “برخی از فمینیست نوع گروه گه.”

“این تنها چیزی که در مورد خط” تیلور موافق “است که فمینیست های تو می آیند. اما من منظور شما اهمیتی نمی دهد تا.”

بعد Kanye می پرسد: “اگر چه بعدها در آهنگ من می گویند” من ساخته شده او مشهور است؟'”

“این فقط مثل هر آنچه که در این مرحله” تیلور می گوید. “شما رو به داستان راه آن را برای شما اتفاق افتاده است و راه شما آن را تجربه کرده.”

به طور کلی این گفتگو به نظر می رسد به جا کنی و تیلور نسخه از داستان. Kanye می کند بارها و بارها بپرسید تیلور برای تصویب این آهنگ و با او می کند به او بگویید که او فکر می کند آن را خنده دار, فقط به عنوان کنی گفت: هنگامی که آن را برای اولین بار کاهش یافته است. و او بخواهید تیلور به انتشار آهنگ در حساب توییتر خود را و او را او هشدار می دهند که این می تواند جرقه برخی از فمینیست انتقاد فقط به تیلور گفت: در بیانیه ای در سال 2016. کنی به وضوح فکر می کند بحث برانگیز بخشی از شعر است که او نشان می دهد که آنها ممکن است رابطه جنسی داشته است که چه چیزی او را نگران و تیلور است که به وضوح بیشتر نگران است که او ممکن است او را به یک سگ ماده, که او اشاره نمی کند او قصد دارد به انجام است.

برای طرفداران تیلور سویفت, اگر چه, این ویدئو عملکرد به عنوان یک کامل انکار از روایت کانیه وست و کیم تاسیس در سال 2016. آن را در حال حاضر روشن آنها حفظ, که کیم و کانیه وست دروغ در مورد تیلور okaying خط “من ساخته شده است که سگ ماده, معروف,” که تیلور در حق همه, همراه, و, که, تیلور 2016 لغو شد و فقط Kanye آید تپه بیشتر بدون استحقاق در تیلور در بالای مضحکه می خواند و از سال 2009. از این رو, آن را در حال حاضر Kanye West که باید بیش از.

“قلب من می شکند گوش دادن به تماس تلفنی این واقعیت است که او حتی تلفن را برداشت و به هدر می رود او را با ارزش زمان به گوش دادن به آن nincompoop صحبت می کنند فقط یک عهد به چه عالی انسانی او است” توییتی تیلور دوست و همکار Todrick سالن. او افزود: “بخش غم انگیز این است که من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت هیچ عذرخواهی از او و یا میلیون ها نفر از افرادی که در زمان آن gifs از گفتگو و تریلر از یک مکالمه واقعی به عنوان واقعیت تا کنون که بدون شنیدن این کارو در کامل است.”

آنچه که شاید جالب تر از این سوال که هنرمند است و حق این است که در طول مکالمه هر دو تیلور و کانیه وست در حال hyper-آگاهی از چگونه “معروف” را به خود تصاویر. Kanye شکایت که مردم فکر می کنم او یک پسر قلدر و او می خواهد به مطمئن شوید این آهنگ بازی نیست و به آن روایت است. تیلور که در آن زمان در اوج رسانه های اشباع پس از انتشار در سال 2014 را سال 1989اشاره می کند که “همه چیز را که من انجام می شود فمینیستی فکر می کنم قطعه” و این که “در حال حاضر, من, مانند, این , نزدیک به overexposure.”

و در پایان این دلیل است که تیلور نقل برای امتناع از به راه اندازی این آهنگ از او حساب توییتر: این ایده نیست که آن را misogynistic اما از آنجا که “اگر من آن را راه اندازی راستش من فکر می کنم آن را می شود کمتر سرد است.”

تا کنون هیچ یک از طرف های درگیر را ساخته اند یک اظهار نظر عمومی در فیلم جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>