Nick Kroll در بازگشت به فیلمسازی ریشه و سن توصیه شده برای شروع “دهان بزرگ”

چه ساخته شده Nick Kroll می خواهید به بازی یک dorky دندانپزشک و سفر در سراسر جهان به ساقه در انجماد کوه از کره جنوبی بدون خدمه ؟

“بیشتر شما را به حرفه خود دورتر شما می توانید حذف از راه شما آغاز شده بود که شما و چند تا از دوستان ساختن چیزی با یک دوربین. شما تبدیل شدن به خیلی بیشتر جدا شده از کل فرایند است. آن را هیجان انگیز برای رفتن به عقب و فکر می کنم در مورد درگیر بودن در واقع در هر مرحله از فرایند” کرول گفت: در طول یک قسمت جدید از “سالن شد.”

تبلیغات:

“رویاهای المپیک,” کرول جدید ترین فیلم در سینماهای در حال حاضر نتیجه که تمایل به دوباره nitty ریگ دار همه در رویکرد به فیلمسازی. همراه با کرول نویسنده/بازیگر Alexi Pappas – سابق المپیک دونده و همدست خود را بر روی پروژه متوقف شده توسط سالن به بحث در مورد روند.

Pappas داده شد carte blanche دسترسی به دهکده المپیک در سال 2018 بازی های المپیک در PyeongChang ارائه یک پشت صحنه نگاه کنید چه بازی های المپیک هستند که واقعا دوست دارم —در مقابل آنچه بینندگان به دیدن استفاده می شود در طول بازی. “رویاهای المپیک” غیر متعارف عشق داستان و روایت فیلم تا کنون در بازی های المپیک و المپیک در داخل ایجاد کرد که در آن ورزشکاران زنده قبل و در طول مسابقات. کرول نقش یک دندانپزشک داوطلب برای نظارت بر ورزشکاران المپیک’ دندان در طول بازی و Pappas نقش پنه لوپه یک جوان صلیب کشور اسکی باز که نمی انجام این کار به خوبی در خود رویداد. پریشان پنه لوپه و نیک تشکیل یک باند.

تبلیغات:

هر دو بازیگران بازگو چگونه منحصر به فرد آن بود که در داخل ایجاد کرد با یک دوربین و در عین حال تا حد زیادی خسته شده اید و چگونه آن را سرد. Pappas که رقابت در سال 2016 ریو تابستان بازی ها اشاره کرد که حتی در زمستان ورزشکاران به رقابت در دماهای بسیار سرد یافت می شود آب و هوا غیر قابل تحمل. “رویاهای المپیک” است و نه شگفت آور شات با یک خدمه فقط سه. Kroll Pappas و کارگردان/نویسنده جرمی Teicher.

این فیلم یک فیلم مستند است, اما از آن است که غیر معمول نشانه های یک verite قطعه حاوی یک نیمه اسکریپت داستان. هر دو Pappas و کرول که امی نامزد دریافت جایزه متحرک نمایش کمدی “دهان بزرگ” به بررسی نابسامانی عاطفی میانه مدرسه گفت: آن طراوت به کار بدون سفت و سخت اسکریپت. هر دو شخصیت بی دست و پا و قلب تنها و فرمت مجاز هر بازیگر به خارج کردن خصلت عاطفی و غیر قابل پیش بینی از مردم در تلاش برای ایجاد ارتباط با وجود موانع. سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با Nick Kroll و Alexi Pappas اینجا و یا خواندن یک Q&A متن مکالمه ما در زیر.

زیر رونوشت شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

این فیلم ساخته شده است به عنوان یک کمدی رمانتیک است, اما آن را تا به بسیاری از ترحم به عنوان شخصیت نوع مبارزه به دنبال قلب خود را. به ما بگویید که در مورد این فیلم.

Alexi Pappas: این فیلم الهام گرفته شده بود توسط برخی از تجربیات من در حال اجرا در ریو و بعید است که دوستی شما را هنگامی که شما در بازی های المپیک, امکانات. و آن را یک کمدی رمانتیک مجموعه در المپیک ایجاد کرد و این اولین داستانی فیلم به ضرب گلوله در ایجاد کرد. نیک جرمی که مدیر و خودم از آن ساخته شده به عنوان سه نفر خدمه است.

تبلیغات:

Nick Kroll: آره به عنوان Alexi ذکر او یک تابستان المپیک و بنابراین از این فرصت برای رفتن به بازی های المپیک و با توجه اساسا اختیار تام توسط کمیته المپیک به داخل ورزشکاران’ زندگی در دهکده المپیک که نوع شما آیا تا به حال واقعا به دیدن. در مصاحبه ای پس از کسی که برنده یک مدال طلا شما واقعا نمی توانید به دیدن آنچه در آن جسمی مانند آنها. بنابراین ما در داخل دهکده المپیک در سالن ناهار خوری و پزشکی مرکز و ورزشکاران سالن و خوابگاه و گفت: یک داستان است که شما به طور معمول نمی ببینید که چه چیزی آن را مانند به یک ورزشکار در المپیک حتی زمانی که شما برنده نیست و یا هر چیزی. من فکر می کنم Alexi تجربه بودن, المپیک واقعا آگاهانه ما با خیلی و پس از آن دسترسی به, ما تا به حال مرتب کردن بر اساس از بالا همه از آن.

شما بچه ها در حال انجماد شما از***s در طول فیلمبرداری. شما شات در طول PyeongChang 2018 المپیک بازی های زمستانی. چه ساز و برگ است که شما می پوشند ؟

کرول: من در بازی یک داوطلب دندانپزشک است که تا حدودی بر اساس Alexi تجربه در بازی های تابستانی جایی که او به ملاقات یک دکتر در ورزشگاه و او مرتب کردن بر اساس خواسته او را به شام بود و او در حال حاضر با کسی که نمی رفتن به جلو بود اما یک نقطه پریدن که او و جرمی بود برای این. اگر چه که تا به حال تبدیل شدن به یک عشق واقعی داستان ؟ بنابراین من لباس پوشیدن و مانند یک نوع از dorky دندانپزشک در من کمی کراوات و من داوطلب ژاکت. هر دو از ما تا به حال زمان زیادی را صرف در آب و هوای سرد اما چیزی وجود دارد به طور خاص در مورد این که –

تبلیغات:

Pappas: من فکر می کنم آن را روی آب سرد است. آن را جویدن. پس از آن بود سرد در واقعیت است که مسابقات تاخیر شد.

کرول: آره حتی المپیک زمستانی بودند مانند “آن را سرد. شما اشتباه نیست. آن را سرد.” و ما نیز به دلیل آن بود که فقط سه نفر از ما عکسبرداری فیلم, ما تا به حال هیچ خدمه. ما تا به حال هیچ مانند همه حق است به خوبی ما را گرم کنید و پس از آن ما به شلیک کنید. و سپس خدمه را به یک استراحت. آن را فقط سه نفر از ما و ما از نوع سرگردان در اطراف با بسیاری از زیرساخت های بدون سیستم هیچ کس به ما ، ما نوع انتظار در جاده ها در زمان تلاش برای متقاعد کردن یک داوطلب به رانندگی ما به محل بعدی و یا بدانند چگونه صبر کنید به ساقه در یک منطقه است.

و من یک دندانپزشک بنابراین ما در زمان یک موبایل دندانپزشک صندلی که قرار بود ما را به دیدن اگر ما می تواند برای استفاده در مکان های مختلف. همه از آن به چالش کشیدن با آب و, اما آن نیز ساخته شده است که تجربه بسیار منحصر به فرد و ویژه ساخته شده و ما احساس می کنید آنچه در آن احساس می کند مانند به واقع وجود داشته باشد. نه در حالت عادی مرتب کردن بر اساس از فیلم که در آن شما در حال انتظار در یک تریلر که به نام مجموعه یا چیزی شبیه به آن. آن را بیشتر شبیه شما یک المپیک شما یک دکتر شما در این محیط درست مثل هر کس دیگری است و هیچ گریزی از آن.

تبلیغات:

با سه نفر از شما ساخت این فیلم مانند فیلم نرم. چگونه شما را مدیریت برای به دست آوردن تمام دنده خود را در اطراف در هوای سرد با توجه به این وضعیت ؟

کرول: جرمی نه تنها کارگردانی این فیلم را نیز صدا و دوربین و پس از آن ما خواهد مرتب کردن بر اساس شکل خود ما آرایش و او را به ما بگویید کمد آنچه که ما نیاز به آوردن برای روز و پس از آن ما می خواهم آن را در. مقدار از چیزهایی که او تا به حال برای رسیدگی در حالی که ما در تلاش بودند به عمل آمده کاملا یک شاهکار است.

Pappas: ما دوست تیم ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک فیزیوتراپ به ما کمک کند.

تبلیغات:

پریدن کردن که چرا شما یک دندانپزشک در مقابل دکتر ؟ این بود که شوخ برای برخی از دلیل و یا این است که یک چیزی مثل زمانی که مردم شکستن چهره خود را بر روی اسکی پرش ؟

Nick Kroll: داوطلب وجود دارد و پزشکان و دندانپزشکان و کایروپراتیک که به داوطلب وجود داشته باشد برای ورزشکاران است. من فکر می کنم تا حد زیادی به خاطر آنها طرفداران ورزش های المپیک خود را. و پس از آن یک فرصت برای آنها برای رسیدن به بازی های المپیک است.

Pappas: آن را صادقانه عملی سینمایی زیرا ما می خواستم عزرا به یک داوطلب. دندانپزشک ارائه این فرصت را برای او به طور طبیعی انجام آنچه او می کند و همچنین دوربین بود دو نفر در یک بار که در آن این فرد به نوعی در سمت راست زیر او را و او را درمان آنها و یا صحبت کردن به آنها.

کرول: چیزی خنده دار در مورد دندانپزشکان – آنها ذاتا نوعی از کمدی در برخی از راه و یا دیگر و این یک فرصت بود. آنها واقعا هوشمندانه انتخاب یک دندانپزشک, من فکر می کنم دلیل آن سپس به من اجازه داد در واقع مصاحبه ورزشکاران است. پس از آن این راه برای ما برای به اشتراک گذاشتن یک دسته از ورزشکاران’ داستان و مردم اطراف این تیم داستان در داخل داستان است که ما گفتن. و چیزی وجود دارد که در مورد دندانپزشک صندلی منظورم تنها بخشی از مشکل این بود که من می خواهم که کمی آینه مدور چیز و کمی تیز چیزی که در دهان افراد. و من به تماشای یک ویدیو یوتیوب به یاد بگیرند که چگونه به یک دندانپزشک. بنابراین . . .

تبلیغات:

دختر من در مورد به پرانتز. من می ترسم.

کرول: خوب بود به دندانپزشک.

چه جلب شما به نقش عزرا و فیلم به طور کلی ؟

کرول: جرمی و Alexi نزدیک من, من نمی دانم, شاید سه هفته قبل از بازی ها. و من تو را دیدم, درمان, طرح برای این فیلم که در آنها نوشته بود و تماشا قبلی خود فیلم به نام “آهنگ شهر” است که واقعا فوق العاده نگاه کنید آنچه در آن مانند برای یک دونده که در تلاش برای رسیدن به بازی های المپیک است. و بنابراین من می دانستم که آنها در حال پاک کردن دسته در مواد و به عنوان فیلمسازان آنها فوق العاده ماهر و با استعداد است. و سپس من فقط همیشه دوست داشتم بازی های المپیک و من فقط نمی دانم اگر وجود داشت همیشه برای رفتن به یکی دیگر از فرصت برای رفتن به بازی ها دو تا رفتن و این نوع از پشت صحنه دسترسی به بازی های المپیک. و سه نوع مانند یک چالش و من می خواهم به انجام کاری است که من هرگز قبل از انجام داده و آن را مرتب کردن بر اساس از انجام همه این عناصر برای من.

تبلیغات:

همچنین من فقط دوست داشتم داستان است که آنها می خواستند برای گفتن و هیجان زده بود در مورد تلاش برای کشف کردن این چیز. به خصوص که بیشتر شما را به حرفه خود دورتر شما می توانید حذف از راه شما آغاز شده بود که شما و چند تا از دوستان ساختن چیزی با یک دوربین. شما تبدیل شدن به خیلی بیشتر جدا شده از کل فرایند و هیجان انگیز بود برای رفتن به عقب و فکر می کنم در مورد درگیر بودن در واقع در هر مرحله از فرایند است.

هنگامی که آنها به من آمد با این طرح ما به نوعی مشغول به کار شده و شروع به اضافه کردن عناصر از چیزهایی برای اضافه کردن به شخصیت. و سپس فیلم خود را تا حد زیادی بداهه در صحنه ما دانستن که در آن ما نیاز به رفتن با صحنه اما دانستن که این گفت و گو بود ، و هنگامی که ما وجود دارد ما تیراندازی شد اساسا در مکان. جرمی به حال یک لنز بلند و ما را به میکروفن می خواهم و سپس ما را به نشستن در سالن ناهار خوری و انجام یک صحنه و مردم تا به حال هیچ ایده که ما فیلمبرداری به دلیل جرمی بود 20 و 30 و 40 فوت دور تیراندازی با ما و یا ما می تواند صحنه های تیراندازی و در یک ایستگاه اتوبوس و هیچ کس نمی دانست که ما در وسط فیلمبرداری یک صحنه. آنها فقط فکر می کردم ما با داشتن یک استدلال.

Pappas: به همین دلیل این وقفه که می بینید واقعی هستند. نیک پوشیدن واقعی داوطلب کت که همه داوطلبان واقعا می پوشند. برخی از ورزشکاران می دانستند که Nick Kroll شد و برخی از آنها به معنای واقعی کلمه فقط در تلاش برای پیدا کردن راه خود را و یا مسیرها را دریافت کنید و آنها نیاز به رسیدن به رقابت خود. آنها با دیدن یک داوطلب آنها در حال رفتن به آنها را جهت بپرسید.

فیلم خلاصه بازی ورزش های زمستانی از جمله چند که مردم نمی دانند ممکن است. چه شد باطنی ورزشی المپیک که هر دو شما در مورد آموخته است که شاید شما نمی دانید که قبل از ؟ چون من فکر نمی کنم که هیچ مانند luge شرط بندی در لیگ و یا هر چیزی.

کرول: در این آخرین بازی های المپیک, پیچش یا حلقه زنی به نظر می رسید به مردم شیفتگی. آن استفاده می شود یک شوخی به بحث در مورد پیچش یا حلقه زنی اما پس از آن من احساس می کنم این بار مردم واقعا به آن است. سپس تمام اسکلت تمام اسلاید یخ مسائل مانند luge شکم luge اسکلت و تمام چیزهای که وحشی است. وجود دارد یک صحنه در فیلم که در آن ما در حال تماشای آنها را در حال اجرا به همان سرعتی که آنها می توانند در یک اسلاید سر پایین رفتن از یک اسلاید یخ. این واقعا آن را واقعا وحشی است.

Pappas: من فکر می کنم من آموخته باطنی بیشتر چیزهایی که من در تابستان بازی ها. من به یاد داشته باشید من با این همسر آقایی که در دهه 60 و او ملوان. من می دانستم که قایقرانی شد, المپیک, ورزش, اما آن را مانند یک eyeopener برای دیدن مانند یک 16 ساله و 60 ساله همه در حال آماده شدن برای همین است. در واقع سن واقعا مهم در قایقرانی به دلیل آن را در مورد دانستن و تجربه مهم تر از سن و سال است. که واقعا برای من جالب است. من فکر می کنم چیز دیگری که فقط درک است که آن را از ورزشکار را کنترل اگر ورزش خود را دریافت و از رده خارج. بنابراین برای برخی از ورزشکاران این است که خود را تنها فرصت برای همیشه به رقابت بپردازند چرا که ورزش خود را نمی خواهد وجود داشته باشد در بازی های المپیک سال آینده و یا تغییر آن از مثل تک به دو برابر قایقرانی. و بنابراین من فقط آن را واقعا جالب است که المپیک رویای یک چیز نادر در آن شما باید برای آماده شدن برای آن و زمان را به راست و همچنین این فرصت را به وجود دارد. آن را کاملا یک دستاورد است که شما وجود دارد.

شما چه می خواهید بینندگان را به دور از این فیلم ؟

Pappas: من فکر می کنم برای ما آن بوده است چنین افتخار و هیجان انگیز به مردم اجازه دهد زیرچشمی نگاه کردن به روستا و دیدن یک داستان فوتی و فوری است که می توانست اتفاق افتاده است. و من فکر می کنم هر کسی که تعقیب هر چیزی دشوار است که آیا این رویای المپیک و یا در غیر این صورت همیشه وجود دارد رفتن به یک لحظه پس از آن, پس از آن اتفاق می افتد. و من فکر می کنم که پنه لوپه سفر است پس از آن چه ؟ و چه آن را مانند احساس لحظه ای بعد از آن ،

کرول: برای من شخصیت در فیلم به طور کلی آن را مانند شما می توانید یک المپیک و یا شما می توانید یک دندانپزشک که در یک لحظه خود را در ارتباط و فکر می کنم بسیاری از ما احساس می کنید در زمان مانند ما نمی دانیم که آنچه در آینده بعدی و یا ما نمی دانیم که چه چیزی برای انجام با ما زندگی می کند. و این فیلم به نوعی صحبت می کند که برای دو نفر در دو نقطه مختلف در زندگی خود را. و در بالا از آن, من واقعا فکر می کنم آن را بسیار شیرین و دوست داشتنی داستان است که همچنین به شما می دهد دسترسی به راستی بخشی از المپیک تجربه است که شما هرگز قبل از دیده می شود. ما همیشه فقط مدال و رقابت یا داستان چگونه آنها وجود دارد پشت در خانه. من فکر می کنم آن مردم را فراهم می کند با بسیاری از بینش و من فکر می کنم آن را بسیار شیرین و خنده دار دانلود فیلم.

نیک من خواهد بود بی مبالات اگر من اشاره نمی کند که من یک فن بزرگ از خود را Netflix سریال “دهان بزرگ” بود که نامزد دریافت جایزه امی در سال گذشته است. آن را با تمرکز بر مدرسه که در آن هر کس بی دست و پا بود. من اجازه رفتن به من دختر تماشای این دوره قسمت و سپس من آن را تماشا کردند و من گفتم که خوب شاید نه!

کرول: شاید صبر کنید زمان کمی است.

آن را برای کودکان, اما آن را در مورد کودکان-ish.

کرول: آره اما همچنین بسیاری از کودکان در حال تماشای آن است.

کودکان چگونه کم ؟ باید از من اجازه تماشای آن ؟

کرول: چگونه او ؟

او 12.

کرول: ما تمایل به می گویند که زمانی که بچه ها در این سن بچه ها در نشان می دهد.

او در کلاس ششم.

کرول: شاید زمانی که او در هفتم است. بچه ها در نشان دادن در کلاس هفتم. من می گویم آن را بسیار کثیف است. اما وجود دارد هیچ چیز نشان می دهد که بچه های خود را در حال رفتن به قادر به پیدا کردن در اینترنت و جاهای دیگر با من فکر می کنم کمتر از یک احساس مسئولیت در اطراف این پیام است که آنها در حال ارسال. ما آنقدر کثیف, اما ما نیز بسیار آگاهانه از آنچه که پیام ما حال دادن به جهان است. اگر بچه خود را در اطراف سن بچه ها در نشان می دهد آنها در حال رفتن را از طریق آن دوستان خود را در آنها می توانید چیزهای مختلف مانند آن را بر روی اینترنت. و شاید آن را به شما یک راه برای فرصت را به صحبت کردن با بچه های خود را در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد.

گام بعدی برای شما هر دو ؟

کرول: من تور امینی در حال حاضر. من کار بیشتر بر روی “بزرگ است.” ما همچنان به انجام آن است. و من رو امینی تور که من انجام می دهند. من بیشتر تاریخ این زمستان به بهار و تابستان است. آن را به نام میانسال پسر تور. بنابراین شما می توانید به nickkroll.com و پیدا کردن در مورد آینده تاریخ در سراسر کشور است.

Pappas: من قصد دارم برای رفتن به شدید اردوگاه آموزشی در یونان برای یک ماه و قطار. من ممکن است اجرا در توکیو. ما را ببینید. اما در هر صورت ما در حال برنامه ریزی برخی از نوع هنری پروژه. چیزی بسیار متفاوت از این است. من یک کتاب بیرون آمدن در ماه اوت با خانه تصادفی به نام “Bravey” است که آنچه که من از طرفداران جوان به نام خود را زمانی که آنها در حال تماشای “بزرگ است.” این خاطرات در مقالات. آن را در مورد رشد بدون مادر و آموزش نحوه سقوط و رسیدن به بالا. من فکر می کنم وجود دارد راه های بسیاری است که ما سقوط و من فکر می کنم من به زمین افتاد بسیار استعاری راه خیلی زود و آن را آماده من به بسیار آرامی سقوط بسیاری دیگر بار و همیشه عقب بر گردیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>