نیجریه گزارش کلروکين مسمومیت به عنوان برگ برنده نگه می دارد و فشار دادن مواد مخدر در برابر Coronavirus


President Donald Trump takes questions during a briefing in the James Brady Press Briefing Room at the White House on March 21, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد سوالات در طول یک جلسه در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در 21 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

وجود دارد دو مورد مسمومیت با ضد مالاریا, داروی کلروکين در نیجریه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ستایش آن را به عنوان ممکن است برای درمان بیماری های کروناویروس جدید. دو نفر در بیمارستان بستری شدند برای overdosing مواد مخدر در لاگوس Oreoluwa Finnih ارشد بهداشت معاون فرماندار لاگوس گفت: در مصاحبه با بلومبرگ. نیجریه مرکز کنترل بیماری ارسال یک صدای جیر جیر شنبه ساخت روشن است که سازمان بهداشت جهانی است و مورد تایید نیست ضد مالاریا دارو برای COVID-19.

از استعمال بیش از حد در کلروکين آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواندم ستایش از دو مالاریا مواد مخدر—chlorquine و کمتر سمی مربوط قرص به نام hydrochloroquine—و تقریبا مشخص می شود آنها را به عنوان ممکن است درمان های معجزه آسا برای COVID-19. که منجر به مردم عجله به خرید مواد مخدر وجود دارد و گزارشها نشان از تقاضای بالا در نیجریه که منجر به کمبود در داروخانه ها. مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن بر مشکوک توصیه های پزشکی شنبه, نوشتن در توییتر در مورد یکی دیگر از اثبات نشده ترکیبی از مواد مخدر این ادعا که هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین “هم” می تواند “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بیان خوش بینی است که آنها خواهد بود “قرار داده و در استفاده از بلافاصله” چرا که “مردم در حال مرگ هستند.” خود را به نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد یک گزارش در یک مجله علمی است که تنها مطالعه 20 بيمار بود و نه یک کارآزمایی بالینی کنترل شده.

پیش از آن در هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال یک احساس خوب در مورد استفاده از داروهای ضد مالاریا داروها برای COVID-19. “من احساس خوبی در مورد آن. که همه در آن است. فقط یک احساس” او گفت:. “شما می دانید من یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن. و ما در حال رفتن به. شما در حال رفتن برای دیدن به زودی به اندازه کافی.” Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص تحت فشار قرار دادند در برابر این ادعا می گوید که در آن همه چیز بر اساس شواهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک گروه پشتیبانی از اثبات نشده درمان منجر به نگرانی در مورد کمبود ممکن است در میان پزشکان و بیماران با بیماری ها از جمله لوپوس که تکیه بر مواد مخدر. “Rheumatologists خشمگین هستند در مورد اعتیاد به مواد مخدره در رفتن بیش از این دارو” دکتر مایکل Lockshin از بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در منهتن می گوید نیویورک تایمز. “وجود دارد که بر روی آن اجرا شوند و ما در حال تماس گرفتن هر چند دقیقه به معنای واقعی کلمه از بیماران که در حال تلاش برای ماندن در مواد مخدر و پیدا کردن آن در تامین کوتاه مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>