کلوپ شبانه همکار می گوید چوین و جورج فلوید درگیری بیش از پلیس را درمان مشتریان


A memorial for George Floyd in Minneapolis, Minnesota.

یک یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا.

براندون بل/گتی ایماژ

پس از مرگ جورج فلوید چهار افسران درگیر در این حادثه دستگیر شده اند و اتهام. افسر سابق Derek چوین در ابتدا با اتهام قتل درجه سوم است اما از آنجا بود که به اتهام بالا به اتهام قتل درجه دوم. سه دیگر ماموران در صحنه بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل فلوید; همه از افسران در حال حاضر به 40 سال در زندان است. یکی از سوالات طولانی است که آویزان بیش از این حادثه غم انگیز این است که: آیا چوین و فلوید می دانیم هر یک از دیگر ؟ که بلافاصله پس از فلوید مرگ اولیه وجود دارد گزارش می دهد که این دو هر دو مشغول به کار در همان مینیاپولیس, شب, باشگاه, هر چند معلوم نیست که آیا این بدان معنی است که آنها تا به حال تعامل و یا تا به حال یک رابطه از هر نوع.

صاحب El Nuevo بازار مال فروشان, کلوپ شبانه, مایا سانتاماریا تایید کرد که او شاغل و مردان برای تامین امنیت. چوین, سانتاماریا گفت: تا به حال ارائه کردن وظیفه امنیت را برای نزدیک به دو دهه و پرداخت شد به نشستن در ماشین پلیس خود را در خارج از باشگاه و کمک به از بین بردن کاربران در صورت لزوم. فلوید شروع به کار امنیتی به طور منظم در داخل باشگاه در سال گذشته; سه شنبه شب سانتاماریا می گوید: هر دو مردان مشغول به کار در این باشگاه هفتگی رقابت رقص. یکی دیگر از کارگران در باشگاه, دیوید Pinney گفت: رادیو فردا که چوین و فلوید نه تنها با آن آشنا بودند و یکی دیگر از آنها تا به حال یک تاریخ است. “آنها ضربه سر” Pinney گفت. “این تا حد زیادی به کار با درک بودن بسیار تهاجمی در داخل باشگاه با برخی از کاربران که یک موضوع است.” سانتاماریا می گوید که او هرگز شکایت از او و دیگر کارگران مورد چوین اما که مشتریان را گاهی شکایت در مورد چگونه به خاموش افسر وظیفه درمان آنها. فلوید از سوی دیگر بود “محبوب در آمریکای لاتین جامعه چرا که او مشغول به کار در یکی دیگر از لاتینا باشگاه بیش از حد” با توجه به سانتاماریا.

“وجود دارد هر گونه شک و تردید در ذهن خود را که درک چوین می دانستند جورج فلوید?” ایسنا خواسته Pinney. “نه. او می دانست که او” Pinney گفت. “چگونه به خوبی او او را می دانید؟” رادیو فردا پرسید. “من می گویند خیلی خوب” Pinney پاسخ داد. اگر درست است که آن را می تواند به اثبات قابل توجهی در این که آیا چوین در نهایت چهره توانست برای اولین بار اتهام قتل درجه که دلالت برخی از قصد در بخشی از افسر. آن را نیز می تواند به طور چشمگیری تغییر زمینه ای که منجر به مرگ بازداشت شده بود به طور بالقوه مجدد آن را به عنوان یک افسر اقامت کینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی