هیچ وقت تا به حال برنده انتخابات پس از اینکه “به عنوان بزرگ یک سوراخ” به عنوان برگ برنده: تجزیه و تحلیل

با ایالات متحده که مسئولیت coronavirus همه گیر نرخ بیکاری دو رقمی و تظاهرات در پاسخ به وحشتناک مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در مارس 25, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را میبیند انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن — این presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد — در نظرسنجی پس از نظرسنجی. نیست که می گویند که یک بایدن پیروزی در ماه نوامبر اجتناب ناپذیر است یا که تهمت عملکرد در نظر سنجی بهبود نمی بخشد اما با توجه به روزنامه نگار لایحه Scher تاریخ نشان می دهد که تهمت شانس تبدیل چیزهایی که در اطراف شما خوب نیست.

در Real Clear Politics مقاله Scher (یک ویرایشگر کمک در Politico) توضیح می دهد که “این تنها در اواخر ماه ژوئن است. بسیاری اتفاق می افتد در چهار ماه مناسب است ؟ اجازه بدهید من آن را این راه: در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری انتخابات بدون انتخاب رئیس جمهور کنونی تا دوباره به عنوان بزرگ یک سوراخ به عنوان برگ برنده در حال حاضر در.”

تبلیغات:

Scher کنکاش تاریخ ایالات متحده با اشاره به برخی از نمونه هایی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بودند که به دنبال بد در نظر سنجی اما پیروز شدند و در پایان — به عنوان مثال رئیس جمهور هری ترومن در سال 1948. سه کلمه که در رسوایی در آمریکا, روزنامه نگاری هستند “دیویی شکست ترومن” یک بنر تیتر در تاریخ 3 نوامبر 1948 نسخه از روزانه شیکاگو تریبیون (در حال حاضر شیکاگو تریبون). بود اما ترومن نه اوباما نامزد توماس دیویی که به پایان رسید تا سال 1948 برنده انتخابات ریاست جمهوری.

“شبیه به تهمت امروز هری ترومن پایین بود 11 درصد در ماه ژوئن و جولای سال 1948 به گفته گالوپ” Scher توضیح می دهد. “اما ترومن بود که بسیاری از آمریکایی ها یک اتفاقی جمهور,’ پس از به دست آمده از دفتر بیضی در صندوق های رای اما در خط جانشینی پس از فرانکلین روزولت و مرگ است. ترومن مورد نیاز خشمگین 31,000 مایل سوت توقف قطار تور قرار دادن او در مقابل 3 میلیون رای دهندگان به ترمیم تصویر خود را و به نوبه خود مبارزات انتخاباتی خود در اطراف.”

دیگر نامزد ریاست جمهوری که تبدیل چیزهایی که در اطراف بود جمهوریخواه جورج دبلیو بوش در سال 1988.

تبلیغات:

“The elder بوش بود از دست دادن بد به مایکل Dukakis در اواخر بهار و اوایل تابستان سال 1988 در حال غرق شدن به یک 17-نقطه کسری در نظرسنجی گالوپ پس از کنوانسیون ملی دموکرات,” Scher به یاد می آورد. “اما اکثر آمریکایی ها نمی دانند فرماندار ماساچوست بسیار خوبی است. بوش قادر به تعریف او راه اندازی شده توسط یک وحشی سری از تبلیغات منفی. Dukakis سهوا یاری بوش حملات errantly باور بهترین پاسخ بود بدون پاسخ. بوش برداشت هشت نقطه منجر سپتامبر و هرگز به عقب نگاه کرد.”

Scher اشاره می کند که زمانی که عربستان استراتژیست Karl Rove به نظر می رسد در فاکس نیوز در جمعه, ژوئن 26, او اشاره کرد ترومن و بوش 41 به عنوان نمونه هایی از نامزدان ریاست جمهوری می تواند غلبه بر بد نظرسنجی شماره. اما Scher استدلال می کند که “هیچ کدام از کمپین ارائه می دهد یک مدل تهمت می توانید دنبال کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘اتفاقی’ رئیس جمهور مانند ترومن — کسی که مردم فقط نیاز به دانستن بهتر. او شده است در چشم های عمومی آنقدر جمعی ما شبکیه چشم خشکیده است. یک ترومن-سبک سوت توقف تور نمی خواهد به ما نشان می دهد چیزی است که ما در حال حاضر دیده می شود.”

Scher می افزاید: “مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است تلاش برای تکرار بوش, وحشیانه, 1988, کمپین البته با ظرافت کمتر. مدیر کمپین براد Parscale bragged در ممکن است که او تا به حال ساخته شده است یک “ستاره مرگ” است که خواهد قطار آتش آن در جو بایدن. اما به عنوان معاون رئيس جمهور سابق و شش دوره سناتور بایدن مراتب بیشتر به خوبی تعریف شده شکل از Dukakis. این جای تعجب نیست که اولیه حمله رعد اسا از حملات کاهش یافته است،”

تبلیغات:

Scher می نویسد که اگر چه “هیچ انتخاب وقت تا به حال بازگشت از 10 امتیاز پایین” است که “به این معنا نیست تهمت نمی تواند تبدیل به اولین.” اما او تاکید می کند که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند غلبه بر زمان سنجی اعداد است و در ماه نوامبر مجددا انتخاب آن را به کار می برند.

“ما نمی دانیم آینده, اما ما می توانیم می دانیم که در حال حاضر” Scher ادعا میکند. “در حال حاضر اکثریت مردم است soured در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و آماده است برای پایان دادن به آن. همانطور که تاریخ نشان می دهد که یک جای خوب می شود. برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود او خواهد شد که به برخی از راه به نحوی — تاریخ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>