“بدون عدالت و بدون خواب!”: سحر در اعتراض به مرگ Breonna تیلور می گیرد در مک کانل خانه

ده ها تن از جوانان معترض فرود رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خانه لویی صبح جمعه مسلح با bullhorns و آگهی ها را مختل جمهوری خواه کنتاکی خواب به منظور فراخوان عدالت برای Breonna تیلور و برای رهبری جدید است.

“من فکر نمی کنم به خصوص با نسل ما که ما تا به حال این فرصت را به بیش از آینده ما” 23 ساله بولینگ سبز برای صلح سازمان دریک Overstreet گفت: پیک مجله. “و این واقعا مهم است که این را تبدیل کند به یک روند تابستان. این واقعا مهم است که این نیست محو دور.”

تبلیغات:

تظاهرکنندگان وارد مک کانل در مجلل چروکی جاده منطقه از ارتفاعات منطقه در لوییویل فقط قبل از ساعت 6 صبح

حمل علائم خواستار افسران پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور در این شهرستان در طول یک بدون دست کشیدن از حمله در ماه مارس به بازداشت معترضان ساخته اغتشاش و سخنرانی خارج از رهبر اکثریت ،

محلی طلوع جنبش سازمان ماکسول Farrar, 29 گفت که تظاهرات انجام شد نه تنها در جلب توجه به این مشکلات و همچنین راه حل های مواجه شده توسط مردم در عصر خشونت پلیس و نژادپرستی coronavirus همه گیر و اقتصادی و بحران آب و هوا.

تبلیغات:

“ما در اینجا فقط به شکایت در اینترنت” گفت: Farrar. “ما اینجا هستیم تا به راه حل نیاز داریم. ما می دانیم که از هود به holler Kentuckians می دانیم که ما نیاز به تغییر در حال حاضر.”

معلوم بود در مطبوعات وقت که آیا مک کانل در خانه بود در زمان تظاهرات.

طلوع آفتاب حرکت در توییتر به نام Kentuckians به پشتیبانی مترقی دولت قانونگذار چارلز بوکر در حالت اولیه در تاریخ 23 ژوئن به شکست مک کانل در انتخابات عمومی تعیین شده برای نوامبر.

تبلیغات:

“ما چهار روز او را دموکراتیک نامزد” گروه توییتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی