“هیچ کس” در پورتو ریکو دریافت کرده است محرک چک می گوید: San Juan شهردار

کارمن Yulín کروز, شهردار, San Juan, Puerto Rico, ادعایی است که دولت فدرال هنوز برای ارائه یک ساکن در این جزیره با یک coronavirus محرک بررسی هفته پس از پرداخت آغاز شد به بیرون بروید.

کروز که feuded با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر دولت او را عقب مانده پاسخ به آسیب ایجاد اغتشاش توسط طوفان ماریا در سال 2017 به نام دولت برای غفلت جزیره ساکنان یک بار دیگر در آن توزیع محرک بودجه.

تبلیغات:

کروز گفت: MSNBC که این جزیره نیز تلاش برای توزیع 500 دلار پرداخت که وعده داده شده بود با پورتوریکو رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez Garced و مزایای بیکاری به بیش از 130,000 ساکنان که باید اعمال می شود پس از وقوع آغاز شد.

“هیچ کس در پورتوریکو دریافت کرده است خود را $1,200 coronavirus محرک چک از دولت فدرال,” او گفت: شبکه. “ما با مشکلات محلی $500 چک کنید که فرماندار گفت: قرار بود توزیع شود.”

کروز گفت که او و دیگر شهرداران مجبور به تکیه بر مذهبی و رهبران جامعه به توزیع مواد غذایی به کسانی که نیاز به دلیل تاخیر می اندازد.

تبلیغات:

“پول است نه به دست مردم چرا که از زمان دولت های محلی از پورتوریکو و شاید دستورالعمل که هنوز توزیع,” او اضافه شده است. “اما مشکل این است که نه پشتیبانی که ما نیاز داریم. مشکل این است که پشتیبانی می رود به سطوح بالاتر دولت و نمی رسیدن افرادی که قرار است برای رسیدن به.”

کروز نظرات پس از وزارت خزانه داری است که در حال حاضر فرستاده شده بیش از 88 میلیون پرداخت در سراسر کشور قول داد به شروع به ارسال پرداخت به پورتو Ricans در آینده “هفته است.”

“همانطور که ما کامل موافقت نامه با سرویس درآمد داخلی و وزارت خزانه داری ایالات متحده در توزیع اقتصادی تاثیر پرداخت ما در حال حاضر شناسایی برخی از 486,000 مالیات دهندگان که دریافت حدود 800.1 میلیون در تمام احتمال, در هفته آینده,” فرانسیسکو انریک, منشی, در پورتوریکو وزارت خزانه داری گفت: پورتوریکو کسب و کار خروجی اخبار اخبار کسب و کار من است.

تبلیغات:

او اصرار داشت که وزارت خزانه داری را توزیع طرح “بسیار نزدیک” و گفت که او دریافت اطمینان از IRS که این امر ارسال یک توزیع طرح به خزانه “در اواخر این ماه.”

پورتوریکو به مدت طولانی با برخورد شدید چالش های بهداشت. سلامت منابع و خدمات دولت گزارش داد که 72 از آن 78 شهرداری مواجه شده “برآورده نشده در سلامت نیازهای مراقبت” قبل از وقوع. این جزیره در ایالات متحده کشورهای مشترک المنافع نیز برای ورشکستگی زمینه در سال 2017 پس از تعیین دولت خود را نمی تواند پرداخت 120 میلیارد بدهی در اوراق قرضه و بازنشستگی تعهدات.

تبلیغات:

یک گروه از 11 خانه در ایالات متحده و اعضای بسیاری از اسپانیایی تبار به نام در مجلس نانسی پلوسی و رهبر اقلیت کوین مک کارتی به “تضمین می کنند که پورتوریکو است به همان اندازه درمان به ایالات متحده در هر یک از آینده coronavirus محرک بسته است.”

“حتی قبل از COVID-19 پورتوریکو بود درد و رنج فوق العاده از زمین لرزه در اوایل سال جاری دیرینه اقتصادی و آسیب های فیزیکی از طوفان ماریا و دهه های اقتصادی غفلت” Rep. Nydia ولاسکز D-n. y. گفت NBC News.

در این نامه که برای اولین بار به دست آمده توسط خروجی به نام آینده بسته های مشوق شامل “مقاوم بودجه برای تغذیه کمک” و “بخشش بدهی از جامعه فاجعه وام.”

تبلیغات:

“به عنوان کنگره آغاز می شود مرحله بعدی قانون با کمک آمریکا و محلات” ولاسکز گفت: “من کار کردن دست در دستکش با بلندگو پلوسی در راه حل های که آدرس منحصر به فرد با چالش های رو به پورتوریکو و 3.5 میلیون شهروندان ایالات متحده که زندگی می کنند وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>