زمانی که Besha Rodell بررسی جدید به شدت مورد پیش بینی رستوران به نام lenovo vibe برای LA هفتگی در سال 2016 او را به آنها اعطا دو نفر از پنج ستاره است. پس از او به پایان رسید نوشتن Rodell — که در آن زمان بود رستوران منتقد به صورت هفتگی مقاله — شروع به خواندن آنچه دیگر منتقدان در شهر تا به حال به می گویند. این زمانی بود که او در مورد دیگر فهرست شراب.

LA بار شراب نویسنده پاتریک Comiskey بررسی از همان رستوران ذکر شده یک دوم فهرست شراب است که تا به حال ارائه شده به او را بلافاصله. نه تنها این بود که لیست دیگر, اما آن را به حال یک انتخاب بهتر از کاهش قیمت بطری. چگونه احساس می کنید اگر شما کشف شخص دیگری انجام همان کار ارائه شد متفاوت و بهتر — گزینه ؟ مانند Rodell شما ممکن است نا امید شده است.

تبلیغات:

“من تا به حال دو گفتگوهای مختلف با sommelier از من سه بازدیدکننده داشته است و هرگز ارائه شده که در لیست” گفت: Rodell در حال حاضر استرالیا کرایه ستون نویس نیویورک تایمز و جهانی منتقد برای غذا و شراب و مسافرت و تفریح. او توصیف Comiskey به عنوان هالیوود نسخه از آنچه که یک منتقد به نظر می رسد.”او می پوشد بسیاری از پشم ونخ راه راه تریل او مبهم میانسال و خوب به دنبال,” او گفت:. “او به نظر می رسد مانند یک استاد دانشگاه.”

دو روز پس از انتشار اولیه بررسی Rodell نوشت: پیگیری: “ظاهرا Otium بزرگ شراب برنامه. چه کسی می دانست؟”

خواندن Comiskey و Rodell قطعات در Otium سمت-توسط-جانبی آن را دشوار است به این باور است که آنها توصیف همان رستوران. دوم فهرست شراب بود و شواهد عینی از نحوه اخراج Rodell احساس رستوران کارکنان در حالی که Comiskey پیدا کرده بود خدمات مهربان. چرا این رستوران نمی دهد همه کاربران دسترسی برابر به تمام منوها? چگونه مشترک است این اختلاف در درمان ؟ یازده مصاحبه با سابق و کنونی زن رستوران منتقدان پیشنهاد کرده اند که رستوران ها کمی مانند موجودات زنده; آنها پاسخ متفاوت بسته به نوع که در پیاده روی درب. برای برخی از کارکنان رول فرش قرمز, در حالی که دیگران به سختی داده می شود یک نگاه. و اغلب به نظر می رسد زنان دوم درمان است.

تبلیغات:

این پدیده ممکن است سخت به تشخیص در ابتدا ممکن است به نظر می رسد که هر چه فقط نقل است که چه چیز در حال انجام در این خاص تاسیس. چگونه شما می دانید? شما چه مقایسه درمان خود را به? یک منتقد می تواند اتخاذ قیافه گرفتن بر دیگر هویت برای شب (برخی انجام داده اند فقط به این دلیل). یکی دیگر از گزینه است به عنوان خوانده شده دیگر منتقدان نظرات به Rodell انجام داد و نقطه تفاوت. البته این تنها کار می کند اگر شما یک تنوع از منتقدان پوشش شهر شما منتقدان که توجه و فراوانی که از تمام وقت پوشش به طور فزاینده ای نادر در بسیاری از بازارها است.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز کوچک در ابتدا: یک زن ناهار خوری با یک مرد همراه سفارشات یک بطری شراب و شراب ارائه می دهد برای اولین بار طعم و مزه به مرد مهمان. او می پرسد برای بررسی و سرور مجموعه آن را در مقابل مرد. این چیزها اتفاق می افتد که اغلب زن در سوال ممکن است حتی متوجه البته او اتفاق می افتد به یک تجربه حرفه ای ناظر از خدمات رستوران.

هانا راسکین مواد غذایی سردبیر و مدیر منتقد برای پست و پیک در چارلستون کارولینای جنوبی به اشتراک گذاشته یک تجربه به یاد ماندنی در یک رستوران در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. “سرور نمی خواهد اجازه دهید من منظور خاصی ریز ریز کردن گوشت خوک, چرا که آن را بیش از حد بزرگ بود گفت:” راسکین. “او گفت:,” بدون زنان نمی خورند که ” و به این ترتیب واضح است که من تا به حال به یک انتخاب بین شناسایی به عنوان یک زن یا گوشت برای شام.”

تبلیغات:

و در سفر اخیر به فرانسه راسکین ارائه شد زنان منوی بدون قیمت. “من نمی دانم این چیزها هنوز وجود دارد,” او گفت:.

دانا Minkowitz سابق منتقد برای, گی, شهرستان, اخبار, در شهر نیویورک, به یاد می آورد یک حادثه در طول یک سال و در آستانه جدید غذا با همسر او چند سال پیش که سخت است تصور کنید اتفاق می افتد به یک مرد منتقد رستوران. “این انجماد در رستوران,” او می گوید. “ما پرسید:” آیا می توانید لطفا به نوبه خود حرارت’ اما او [maitre d’] در نهایت این مرجع جنسی به من: “چرا شما بیا اینجا و من گرم شما است؟”

تبلیغات:

اگر چه این تجارب تضعیف روحیه بسیاری از منتقدان من صحبت کرد به ذکر یک حرکت صعودی برای این نوع از درمان است. “در ابتدا من در تلاش بود واقعا سخت بود ناشناس و من تا به حال این ورزش, Morgan Fairchild کلاه گیس من استفاده می شود به فصل” گفت: Meesha Halm سابق منتقد رستوران در سان فرانسیسکو. “من به سرعت متوجه شدم که من واقعا به آن نیاز دارند چرا که هیچ کس شک من به عنوان یک منتقد غذا. من می توانم از یک مجموعه از سوالات در مورد رستوران و یا در مورد آماده سازی مواد غذایی و واقعا به nitty ریگ دار بدون همیشه که مشکوک است.”

“من فکر می کنم آن را آسان تر برای مردم را به این باور است که من نمی دانم چیزهایی که من قطعا بازی است که به عنوان یک راه برای تست خدمات و یا sommelier — آنها را به تفصیل شرح دادن شاید در راه است که آنها نمی خواهد اگر آنها فکر می کردند من همه چیز را می دانست گفت:” Soleil هو منتقد در سان فرانسیسکو کرونیکل. “برای من که جالب: چگونه یک سرور و یا یک مدیر و یا یک آشپز درمان کسی که ممکن است به یک متخصص ؟ که یک چیز من شده قادر به تسلیحاتی; هر چیز دیگری است که حداقل تا آنجا که من می تواند درک فقط طبیعی است.”

Tejal رائو در حال حاضر کالیفرنیا منتقد نیویورک تایمز و قبلا یک منتقد برای بلومبرگ در بر داشت آن را آسان به زیر رادار پرواز به عنوان یک منتقد در شهر نیویورک که به نظر روشن تر از رستوران ها. “من واقعا نمی تواند جدا بودن یک فرد از رنگ از زن بودن” گفت رائو. “گاهی اوقات به عنوان یک منتقد ساخته شده است که من نامرئی در راه است که واقعا مفید است. من در تلاش برای تصویب دور بماند. به خصوص اگر من با یکی دیگر از رنگ من احساس گاهی اوقات میزبان به ما توجه نمی به اندازه و سرور پرداخت نمی کند به عنوان توجه زیادی به ما. حتی اگر آن ایده آل نیست این کار به نفع من.”

تبلیغات:

هو تجارب در رستوران ها نیز جدایی ناپذیری به هر بخشی از هویت خود را نه فقط او ، “من فکر می کنم این یک conflux از همه چیز. من هم یک racialized فرد نیز عجیب و غریب, فرد همچنین, جوان, به طوری که بسیاری از این چیزها را قطع واقعا اطلاع رسانی راه دیگر مردم درک من,” او گفت:. “من فکر می کنم که شده است وجود دارد مقدار زیادی به انجام در مورد هویت من از من استخدام شده برای خوب و بد. مردم واقعا هیجان زده در مورد آن, اما پس از آن مردم واقعا قرار کردن با آن است. من فکر می کنم که مردم درک تعصب که من که آنها نمی فهمند در دیگر منتقدان—مثل یک مرد سفید منتقد—حتی اگر او ممکن است انجام داده اند همان چیز است. من فکر می کنم آن را آسان تر برای دیدن من عدم عینیت — که واقعی است همه ما به هدف نیست — زیرا که من هستم.”

Rona Ginden سابق منتقد مستقر در اورلاندو گاهی آوردن کودکان خود را با او هنگامی که در پوشش یک رستوران. “من تا به حال چهار و هشت سال از زمانی که من شروع به انجام این کار و به طور معمول رفت فقط با من و یا با دوستان است اما هر از چند گاهی ما می شود و من می خواهم کشیدن خانواده و اعتماد به من وقتی که شما یک رفتند از کار کشیدن مادر دو بچه به یک رستوران هیچ کس حدس می زنم.” نه تنها فرزندان او اطمینان گمنامی برای Ginden اما او نیز قادر به دیدن چگونه این رستوران خواهد به آنها پاسخ دهند.

برای Rodell وجود دارد این است که برخی از تنش میان نقش خود را به عنوان یک مادر و یک منتقد. “وجود دارد بسیار نوشته شده است و صحبت در مورد در حال حاضر در شرایط چقدر سخت است برای زنان به هر نوع بالا شده و یا وقت گیر حرفه ای و یک خانواده اجازه دهید به تنهایی یکی طول می کشد که شما در خارج از خانه را در زمان شام هر شب,” او گفت:. “من پشیمان نیستم زیرا از این راه است که من حمایت خانواده من است.”

تبلیغات:

هنوز هم او شگفتی اگر نر منتقدان همان نوع از سوالات و سفرهای گناه. “من مطمئن هستم که آن را سخت در پیت ولز خانواده بیش از حد, اما من فکر می کنم که این یک پدیده نسبتا جدید است که واقعا انتظار برای شرکت در زندگی داخلی خود را خانواده.”

اواخر شب تقریبا هر شب, شد, چالش forJanelle Bitker سابق رستوران منتقد برای ساکرامنتو اخبار و نقد و بررسی و شرق خلیج اکسپرس که در حال حاضر مواد غذایی سازمانی خبرنگار سان فرانسیسکو کرونیکل. “من نمی توانم تصور کنید که داشتن بچه ها و انجام آن است. من اغلب تعجب می کنم اگر که چرا ما نمی بینیم که بسیاری از زنان غذا منتقدان آنها به عنوان مسن تر.”

Rodell اعتبار او برابری طلب همکاری برای توانایی خود را آزادانه در آغوش حرفه ای خود را. “اگر من یک شریک که بسیار حمایت و مایل به خانه و طبخ شام برای بچه هر شب در حالی که من در حال اجرا در اطراف شهر است که می تواند واقعا دشوار است بیش از حد” او گفت:. “من فکر نمی کنم که برابری جنسیتی در این نقطه است که می گویند که وجود دارد مقدار زیادی از مشارکت وجود دارد که در آن شریک زندگی مرد خواهد بود خوشحال به انجام این کار است.”

آن را به هر چیزی شخصی به زندگی خانوادگی است که بسته منتقد فصل برای Bitker حرفه ای. بین زمان که من مصاحبه او را برای این قطعه و انتشار او گذاشته شدن از موقعیت خود در شرق خلیج اکسپرس. و هر چند او هنوز هم می نویسد: در مورد مواد غذایی (و آزادتر شب) ترک او را منتقد صندلی نبود ، Bitker داستان غیر معمول نیست. چند تن از زنان من مصاحبه برای این قطعه انتقال یا به بحرانی دیگر مشاغل و یا به دور از مواد غذایی انتقاد همه با هم از آنجا که من شروع به کار در این داستان یک واقعیت است که به احتمال زیاد می گوید بیشتر در مورد وضعیت روزنامه نگاری و چگونه انتقاد است که ارزش به طور کلی نسبت به زنان در مواد غذایی انتقاد در خاص است.

تبلیغات:

نه هر کس تا به حال داستان از رستوران جنسیتی در آماده است. لسلی برنر سابق رستوران منتقد برای اخبار صبح دالاس که در حال حاضر یک مشاور رستوران می بیند خودش را به عنوان ایستاده بر دوش زن بزرگ منتقدان که قبل از رفته اند افرادی مانند S. ایرنه Virbila (که برنر ویرایش در لس آنجلس تایمز), Gael گرین (از مجله نیویورک) و اموزش Reichl (قبلا منتقد نیویورک تایمز). “من فکر می کنم آن را یک جهان است که زنان واقعا برداشت شاخ و اجرا و انجام, درخشان, در,” او گفت:.

برنر را تجربه نمی کنند جنسیتی داشتن تاثیر بر زندگی حرفه ای او. “از نظر رستوران جامعه احساس تبعیض و احساس می کنم که مردم به من داده اند درمان خاص چون من یک زن هستم. من همیشه یک فمینیست و من فکر می کنم این یک چیز واقعا خوب است که من احساس می کنم در خط من از کار که من جنسیتی ایستاده بود در راه من در همه.”

در واقع برنر می رود یک گام بیشتر است. “زنان بهتر است ذائقه نسبت به مردان” او گفت:.

این پدیده حساسیت بیشتری در بو و طعم بوده و مورد بحث و بررسی گسترده به خصوص در این شراب و آبجو در جهان است. در 2015, NPR نمک به چاپ مقاله به نام “زنان هستند بهتر Tasters از مردان دارند؟” به نظر می رسد که در حالی که اکثر مردم می تواند آموزش را به طعم و مزه خوب جواب کوتاه این است: بسیاری از زنان به طور طبیعی بهتر از آن. برنر نظر — و مفهوم آن این است که آن را باید پس از آن فرض بر این است که زنان به طور طبیعی خواهد بود بهتر است در این کار شگفت زده تقریبا هر کس دیگری من مصاحبه.

تبلیغات:

اما گذشته از بهره گیری از این فرض است که او ممکن است به عنوان مطلع به عنوان دیگر مشتریان هو گفت که او احساس نمی کند که او جنسیتی یک تفاوت بزرگ در راه او درمان می شود در رستوران. “من فکر می کنم من بهره مندی از راه من در حال حاضر است که نه فوق العاده ، آن را آسان تر برای من. هیچ کس پوستی با من چون من واقعا بوچ. من ترجیح می دهم که” او گفت:. “من فکر می کنم این ایده از یک منتقد و یا یک زن منتقد است و نه در خارج وجود دارد. من فکر می کنم بیشتر دور افتاده جنبه از فرد مسابقه به دلیل این چیزی است که مردم استفاده می شود به, لزوما, در امریکا است.”

راسکین, از سوی دیگر, آیا دیدن تفاوت در چگونه نر و منتقدان دریافت کرده است. “من تمایل به پیدا کردن که زمانی که من با دوستان من که نر منتقدان آنها اعطا سطح مختلف از احترام است. من احساس می کنم که راه هر دو از و در محیط خصوصی از یک رستوران. من فکر می کنم آنها فقط آنها را به نظر می رسد به فرمان بیشتر اعتماد به نفس” او گفت:.

“من احساس می کنم اگر من byline شد یک مرد فرعی وجود دارد برخی از چیزهایی که مردم پذیرفته اند بیشتر به راحتی گفت:” ملیسا McCart که مشغول به کار به عنوان یک منتقد رستوران در جنوب فلوریدا پیتسبورگ و برای Newsday و در حال حاضر سردبیر گرم با علامت گذاری به عنوان Bittman. “من فکر می کنم که در برخی از جوامع وجود دارد فقط ذاتی باور است که منتقدان باید بچه ها.”

هو متوجه شده از ایمیل او دریافت که برخی فراموش فرض کنیم او یکی از با تعصب — در برابر مردان سفید پوست. “من می دانم که وجود دارد سرآشپزها در خارج وجود دارد در منطقه خلیج که فکر می کنم که من را طلسم پایان دادن به مرد سفید آشپز وجود دارد—واقعا هوشمند در غیر این صورت بسیار تحصیل کرده سرآشپزها,” او گفت:. “من مانند” وای که احمقانه است.'”

تبلیغات:

نشریات آنلاین و مربوط به خود را با یک کلیک ایمیل و گزینه های بخش نظر آورده اند به همراه مجموعه ای کاملا جدید از عوامل منتقدان به رقابت با. “من به یاد داشته باشید انجام یک حساب در یک نقطه” گفت: راسکین. “آن را خاموش نمودار نه تنها چگونه بسیاری از نظرات منفی نوشته شده در نظرات نوشته شده توسط زنان اما چگونه خصمانه و گاهی اوقات ترسناک هستند.”

Ginden پس از دریافت یک ایمیل از یک سرور که تا به حال از کار اخراج شده است و پس از او نوشته بودم یک بررسی منفی. “او گفت:” شما احتمالا فقط برخی از دار زندگی کردن شوهرش که فکر می کند او به عنوان یک نظر’,” او گفت:. “من امیدوارم که او گوگل من پس از آن.”

و صاحب رستوران که رستوران راسکین حال منفی بررسی فرستاده او پس از خواندن یکی دیگر از بررسی این یکی نوشته شده توسط یک مرد. “او گفت:” به نظر می رسد مانند او تا به حال بسیاری از نتیجه گیری های شما بود, بنابراین من شروع به فکر می کنم آنچه شما گفت: ممکن است درست شده است.’ من فقط floored.”

کاترین رابینسون که مشغول به کار به عنوان یک منتقد رستوران برای سیاتل هفتگی و سیاتل ملاقات برای بیش از 30 سال فرض که مردان به طور طبیعی دیده می شود به عنوان داشتن قدرت بیشتر که آیا یا نه آنها آن را سزاوار است. “تنها رقبا در این شهر است که من تا کنون احساس تهدید شده اند و من متوجه شدم که آن را چون من فرض آنها در نظر گرفته می شود دقیق تر از من,” او گفت:.

با وجود این او را تشویق توسط نشریه علمی پژوهشی گام های زنان ساخته شده اند به عنوان منتقدان. “زنان در طول زندگی بدست بیشتر badass سال. گاهی اوقات من فکر می کنم: من یک منتقد رستوران, من جهان را امن برای yuppies که فقط چنین بی ارزش ترین چیزی که به انجام وقتی که من می تواند واقعا انجام کاری مهم برای جهان است. اما پس از آن من فکر می کنم این مهم است که جهان به یک زن با یک صدای قوی و یک زن که نمی ترسند و کسی که معتقد است او عقاید خود مهم است.”

“به عنوان یک منتقد نیاز به به دست آوردن اعتماد جامعه و ارزش آن را به عنوان طولانی به عنوان آن طول می کشد به انجام این کار است” گفت: McCart. “همچنین به معنی چسبیدن به اسلحه خود را و من فکر می کنم افرادی مانند لسلی برنر Besha Rodell و هانا راسکین همه آنها را انجام دهد.”

بدون Besha Rodell Otium که به احتمال زیاد بدست دور با تبعیض جنسی گاه به گاه. هنگامی که زنان منتقدان صادق هستند در مورد تجربیات خود و نگه رستوران پاسخگو آن را به ارمغان می آورد این صنعت رو به جلو است. آنها همچنین ارائه خدمات ارزشمند برای کسانی که در تلاش برای تصمیم گیری که در آن به خوردن و که در آن برای جلوگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی