هیچ کس به فکر تهمت می تواند برنده. آنچه که برای برنی?


Bernie Sanders, standing in front of an American flag, speaks into a microphone.

برنی ساندرز صحبت می کند در طول یک تظاهرات در Myrtle Beach, South Carolina در روز چهارشنبه.

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

اگر شما را در کابل خبر و یا برداشت یک روزنامه به تازگی آن را سخت برای جلوگیری از وحشت بیش از مقدماتی حزب دموکرات روند. با برنی ساندرز در سرب رفتن به کارولینای جنوبی, شما می توانید احساس می کنید برخی از مفسران سیاسی رسیدن به اطراف برای ترمز اضطراری. MSNBC را استیو Kornacki می گوید این اضطراب می آید از این واقعیت است که هیچ کس در واقع می داند که چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا به عنوان مورد در سال 2016. در صورتی که سال مشخص شده تغییر در راه ما انتخابات کار در حال حاضر شاید به دنبال بازگشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می تواند ارائه برخی از سرنخ در مورد ساندرز’ آینده.

پنج قسمت از آنچه من صحبت کرد با Kornacki مورد برنی اضطراب است که پر کردن اعتبار و سوال آن را کمی. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: به درک موقعیت عجیب و غریب ساندرز است که در حال حاضر آن را مفید به نگاه در دو حوزه رای گیری: چگونه رای دهندگان احساس می کنید در مورد ساندرز خود را و چگونه آنها احساس می کنید در مورد برخی از ایده های خود را.

استیو Kornacki: ما تا به حال ان بی سی–وال استریت ژورنال نظرسنجی یک هفته یا بیشتر پیش که گفت: “سوسیالیسم” برچسب به نظر می رسید به دموکراتیک رای دهندگان نگران و در عین حال ساندرز به عنوان یک نهاد سیاسی است که بسیار محبوب است. من نگاه مطلوب-نامطلوب نمرات یک نظرسنجی از رای دهندگان دموکرات و ساندرز نظرسنجی در 72 درصد مطلوب و 15 درصد نامطلوب. تعداد کسانی که بهتر از مخالفان خود را’. شخصا او را محبوب و دوست توسط دموکرات ها ، در سیاست او در زمین لرزان.

“سوسیالیست” برچسب مجموعه مردم—من فکر می کنم شما می توانید ببینید که تحقق در راه بتن هنگامی که شما نگاه کنید که چگونه سیاستمداران دموکرات در حال صحبت کردن در مورد پایین-رای گیری مسابقه و چگونه یک ساندرز نامزدی ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار وجود دارد.

حزب دموکرات شده است ساخت سود در به طور سنتی حزب جمهوری خواه حومه بیش از سال گذشته. این حومه پیدا کرده اند در حال از لحاظ مالی در حد متوسط اما در زمینه های فرهنگی آنها قوی اعتراض به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حزب جمهوریخواه—و آنها رای دادند برای دموکرات ها به شدت در سال 2018 است. بنابراین دموکرات شده اند شمارش است که در ادامه در سال 2020 است. ترس است که شما از شنیدن برخی از اعضای حزب است که ساندرز را به خطر اندازد خاص که inroad—که ساندرز مجبور خواهد شد بسیاری از کسانی که مردمی که عبور بیش از دموکرات ها در سال 2018 به گفتن نیست, من نمی خواهم تهمت, اما من نمی خواهم سوسیالیسم.

جالب است چرا که این “سوسیالیسم” ترس می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک چماق. اما نیز وجود دارد با این داده ها از ترس به این دلیل که ساندرز کمپین می گوید او به نوبه خود یک نوع جدید از رای دهندگان: مردم بیشتر افراد متفاوت است. به دنبال در این مسابقات تا کنون است که اتفاق افتاده است ؟

هیچ آشکار غول پیکر افزایش دموکراتیک مردم در انتخابات است که شما به وضوح می تواند نسبت به نوع اثر ساندرز می گوید او را تولید کند. مشارکت در آیووا بود فقط کمی اساسا مسطح با سال 2016 و به طور قابل توجهی پایین تر از در سال 2008. مردم در انتخابات در واقع بیش 2016 و سطح 2008 در نیوهمپشایر اما می آید که با ستاره—هنگامی که شما شروع به دنبال در جایی که مردم در انتخابات افزایش یافته است در نیوهمپشایر شما نمی بینید آن را در راه ساندرز کمپین توصیف آن است. در نوادا مشارکت مردم به نظر می رسد مانند آن را به پایان خواهد رسید که تا 2016 بیش از سطح اما به خوبی از 2008. که سال شد, تمام وقت-بالا علامت دموکراتیک بهره در یک در یک انتخابات اولیه.

آن را سخت به دانستن آنچه که مردم در انتخابات در اوایل این مسابقه ممکن است به معنای برای انتخابات عمومی. آنچه اتفاق افتاده وجود دارد که تهمت زد برای ریاست جمهوری در سال 2016 ؟

اگر شما نگاه 2016 حزبی نتایج شما تا به حال هیچ نشانه ای از آنچه که قرار بود در پاییز رخ می دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا بیش از حد میت رامنی در برخی از کشورهای خاص توسط ده ها تن از نقاط در انتخابات اما در قفقاز تهمت بود و اغلب از دست دادن گاهی اوقات به مارکو روبیو گاهی اوقات به تد کروز. این شگفت انگیز است به نگاه به عقب در حال حاضر در آن جلسه نقشه دانستن اینکه چه چیزی در حال اتفاق در انتخابات عمومی و دانستن که آیووا قرار بود برای حرکت به سوی مغلوب ساختن پیشی جستن به طرز چشمگیری بیشتر از هر دولت دیگر. در عین حال اگر شما در نگاه کسانی که حزبی نتایج جستجو برای نشانه هایی از آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد در انتخابات عمومی شما خواهد شده اند به شدت گمراه.

ما به عنوان خوانده شده نتایج اولیه به خودمان اطمینان که این نامزد برنده این حالت اوليه و می تواند پیروزی دولت در انتخابات عمومی ، من فکر می کنم که بسیار مشکوک پرش به.

“اگر شما نگاه 2016 حزبی نتایج جستجو برای نشانه هایی از آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد در انتخابات عمومی شما خواهد شده اند به شدت گمراه.”

وجود دارد چیزی دیگری سیاسی نظرسنجی باید چشم خود را هنگامی که آن را می آید به ساندرز’ electability. آن را در مورد چگونه او انگیزه رای دهندگان جوان و چگونه بسیاری از آنها نیاز به نوبه خود به منظور ارائه ساندرز یک پیروزی در ماه نوامبر. در یک مقاله منتشر شده در Vox به تازگی چند سیاسی اساتید گفت که مردم در انتخابات را باید “قابل توجه است.” آن را ادعا می کند که منظور از ساندرز به نفع خود او خواهد نیاز به افزایش عظیم در جوانی مشارکت مردم از سال 2016.

واکنش فوری من این است که به شک و تردید از این نتیجه گیری از آنجا که من به یاد داشته باشید یک شماره از پیش بینی های مشابه مانند که با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. وجود این فکر می کردم که جمهوری خواهان تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای دریافت 40 درصد از اسپانیایی رای دادن یا رفتن آنها می شود محکوم در هر انتخابات رفتن به جلو. تهمت نمی آیند نزدیک به آن و در عین حال کردم انتخاب و برنده متحده مانند فلوریدا است که او قرار نیست به نفع خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد شما می توانید انتخاب شده توسط رای دهندگان که فکر می کنم بسیار ضعیف از شما. در سال 2016 شما تا به حال تعداد قابل توجهی از رای دهندگان که گفت: در روز انتخابات: من نمی خواهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر نمی کنم او می گوید حقیقت است. من فکر نمی کنم او دارای خلق و خوی به رئیس جمهور شود. من فکر نمی کنم او واجد شرایط است. من فکر می کنم هیلاری کلینتون واجد شرایط است. و من در رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین اثر ارابه موسیقی: مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در آنجا او را دستگیر گسترده ای باریک از جمهوری خواهان و تعدیل می شود.

شما را دیدم برگ برنده خوبی انجام با چای حزب رای دهندگان. او بسیار بهتر با غیر کالج تحصیل رای دهندگان اما او نمی گرفتن دمیده با کالج تحصیل هستند. شما را دیدم او را به خوبی انجام می دهند با رای دهندگان جوان و با رای دهندگان. شما نمی دیدن یک قطره در هر نقطه.

و این یک تفاوت با Sanders. زمانی که من به او نگاه من ببینید افت: وجود دارد بسیاری از رای دهندگان دموکرات بیش از 45 بیش از 50 بیش از 65 و آنها به نظر می رسد به عنوان خوانده شده ساندرز بسیار متفاوت تر از رای دهندگان جوان انجام دهد. من فکر می کنم که چگونه مردم در مورد درک یک شخصیت سیاسی مانند برنی ساندرز برچسب “سوسیالیسم” و سیاست است که آمد با آن. اگر شما بیش از 45 سال, شما باید یک حافظه از جنگ سرد. شما به یاد داشته باشید افرادی مانند ساندرز بودن حاشیه شخصیت در سیاست آمریکا است. شما به یاد داشته باشید آنها را تا حد زیادی unelectable. شما احتمالا فشرده آنها را با جورج مک گاورن. حتی اگر شما مانند برنی ساندرز شما باید یک شکل گیری حافظه از جنگ سرد سیاست و شما به عنوان خوانده شده او را به عنوان یک مخاطره آمیز انتخابات گزاره.

می کند که افزایش یک سوال من اینکه آیا انتقادی بلوک از دموکرات ها که نگاه ساندرز و عدم تمایل به رای دادن برای او.

آن را برای تلفن های موبایل مانند وقتی که می آید به کارولینای جنوبی و سه شنبه شما به دنبال برای دیدن اگر هر یک از این گروه از رای دهندگان شروع به ضربه زدن به ترمز.

در کارولینای جنوبی خواهد بود که سیاه و رای دهندگان هستند که یک جزء از رای دهندگان وجود دارد. روز سه شنبه آن را با کلی سوال. اگر ساندرز در حال آمدن است در حدود 20 درصد در آینده متحده که بسیار متفاوت از اگر او را گرفتن 30, 35, 40 درصد, چرا که جهش مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در سال 2016 پس از او آغاز شده و برنده زود هنگام مسابقات. هنگامی که شما رو به بزرگتر متحده مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت بود و به خوبی به 30s حتی شکستن 40 درصد است. او نشان میدهد که او در حال رشد خود را از ائتلاف. روز سه شنبه اگر ساندرز در 20s کم و یا حتی در نوجوانی که نشانه اثر ارابه موسیقی است و نه مجموعه در اوایل با وجود پیروزی. من فکر می کنم سپس شما واقعا به دنبال امکان یک سقف وجود دارد احتمالا اعمال شده توسط سن.

گوش دادن به قسمت کامل با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست پوشیده از Spotify در Stitcher و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>