هیچ “بسته بندی کلیساها” در عید پاک: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اجتماعی فاصله از طریق آوریل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بسیاری از های اخیر روزانه coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی لاف زدن در مورد دولت خود پاسخ ترویج اثبات نشده درمان حمله به مطبوعات و نشان می دهد او برنامه ریزی شده برای جلوگیری از, توصیه های اجتماعی فاصله.

یکشنبه, او ادامه داد: برای انجام اولین سه چیز اما در زمان جدید و هوشیار تر موضع در جدول زمانی برای پایان دادن به اجتماعی فاصله — اعلام کرد قصد دارد به گسترش حمایت خود را از اندازه گیری توسط یک ماه.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد. خواهد بود که بزرگترین از دست دادن از همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بهتر است شما را سریع تر تمام این کابوس به پایان خواهد رسید. ما خواهد شد گسترش دستورالعمل های ما به مارس 30 به سرعت گسترش یافته است.”

نوشته اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شد 15 روز طرح درخواست آمریکایی ها را تهاجمی تر از مراحل قبلا توصیه به محدود کردن انتقال Covid-19.

این روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که 15 روز به پایان رسید آن را به عنوان مجموعه ای برای این هفته است. هفته گذشته رئیس جمهور پیشنهاد کرد: چندین بار است که او را متوقف خواهد کرد توصیه که آمریکایی ها در خانه بمانند گفتن ایسنا میزبان در طول فدرال coronavirus وظیفه نیروی تاون هال پنج شنبه گفت امیدوار است که به اجتماعی فاصله دستورالعمل آرام با عید پاک در سفارش به “بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

رئیس جمهور همچنین پیشنهاد کرد که او نگران بود در مورد اجتماعی فاصله اثر در اقتصاد است. به عنوان Vox مت Yglesias است توضیح داد: وزارت کار ایالات متحده اعلام کرد وجود یک رکورد تعداد بیمه بیکاری ادعای ثبت در هفته گذشته — 3.3 میلیون نفر است. بازار سهام شاهد سقوط چشمگیر, با داو جونز انداختن زیر که در آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان, اتاق کار, پاک کردن سه سال از سود.

نگرانی بیش از این شاخص به حال مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن عمومی “امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. … خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. خیلی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

اما روز شنبه به عنوان برترین کارشناسان بهداشت عمومی — دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx — به نظر می رسد در تلویزیون می گویند که مدل نشان می دهد 100,000-200,000 آمریکایی ها می میرند از Covid-19 که همه شهرستانها می توانید انتظار برای پیدا کردن خود را در شرایطی مشابه به نیویورک که بیمارستان ها در معرض خطر غرق شدن توسط آن حدود 60000 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 28 مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد متفاوت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که چرا گفته او خواسته هر دو پزشکان چه اتفاقی خواهد افتاد “اگر ما فقط سوار آن است.”

“من فکر می کنم ما رو دقیق مطالعه امروز یا قطعا جامع ترین” رئیس جمهور گفت:. “فکر می کنم از این تعداد به طور بالقوه 2.2 میلیون نفر [را] اگر ما هیچ چیز اگر ما نمی دورى اگر ما نمی انجام تمام چیزهایی که ما در حال انجام است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: بنابراین اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 آن را وحشتناک, شماره, شاید حتی کمتر اما به 100,000 بنابراین ما باید بین 100 تا 200,000 ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نبوده است ستایش برای این کار آن را انجام داده است. و مسلما تا به حال از آن گرفته شده و قوی تر از مراحل قبلی به مراتب کمتر از 100000 نفر خواهد بود در معرض خطر مرگ ناشی از Covid-19. اما در برخی از نقاط رئیس جمهور به نظر می رسد در حال حاضر گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی.

روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی بود که به دور از کامل ، او هنوز هم ادعاهای بی اساس مانند زمانی که او ادعا کرد coronavirus در حال رفتن به منجر به “مردم در حال رفتن به در حال مرگ همه جا از اعتیاد به مواد مخدر” و “فوق العاده خودکشی.” او تحت فشار قرار دادند یک تئوری توطئه در مورد ناپدید شدن ماسک و حمله چندین خبرنگاران برای پرسیدن از او در مورد گذشته خود اظهارات خواندن او را مستقیم به نقل از تماس یکی از قول یک “دروغ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در ادامه به تعیین مهلت برای بازگشت به حالت عادی کسب و کار کارشناسان استدلال کرده اند غیر واقعی است گفت: “ما انتظار داریم که در ماه ژوئن 1, ما خواهد بود و در راه ما را به بهبود است.” کارشناسان گفته اند که ممکن است تا ماه سپتامبر 2021 — اما Fauci, Birx و اپیدیولوژی باید گفت اجتماعی فاصله نگه می دارد رای عفونت پایین به معنی گسترش دولت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل عاقلانه است ایده و یک پاسخ خوب به وضعیت فعلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>