هیچ تظاهرات بدون مرگ ستارگان: trump’s کمپین از هم پاشیده قبل از چشم ما

اگر شما می خواهید به می دانم که دقیقا چگونه به خوبی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است مراتب به ما شمارش معکوس نهایی سه ماه قبل از روز انتخابات, همه شما باید انجام دهید این است که گوگل “لیست تظاهرات برای 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری” و مقایسه آن با آنچه شما را دیده ام به تازگی.

در حال حاضر که یک انتخابات ریاست جمهوری! نه ده ها تن از تظاهرات صدها نفر از تظاهرات! مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد 187 تظاهرات در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه بین ژوئن 15, 2015 ژوئن 3, 2016. او برگزار شد تظاهرات در کوستا مسا کالیفرنیا; وارویک, رود آیلند; وین اوهایو; لافایت ایندیانا; وارن میشیگان; اینوود نیویورک; و ده ها و ده ها تن از دیگر شهرستانها و شهرهای کوچک.

تبلیغات:

من به یاد داشته باشید این تجمع در اینوود چون من رفتم به آن است. برگزار شد در گرومن Studios در مارس 6. من کنجکاو برای دیدن چگونه طلا اندود flim-flam man من تا به حال به دنبال زمانی که من زندگی می کردند در شهر نیویورک در دهه 70 و 80 انجام شد در کمپین بلیزرز بنابراین من وارد سایت بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور سایت.

در اینجا چیزی است که من پیدا کردم: یک لیست کوتاه از آینده تظاهرات و درخواست آنلاین برای یک بلیط برای هر یک از آنها. وجود دارد تظاهرات برنامه ریزی شده برای روچستر و آلبانی و پیتسبورگ و Hartford, بنابراین من پر از مختصر فرم برای من بلیط به اینوود تجمع و چاپ آن است. سپس من رفتم دنبال بقیه تهمت وب سایت کمپین — شما می دانید, مقالات سفید و لیست تایید و مواضع در موضوع مسائل.

وجود ندارد هر بیشتر صفحات در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وب سایت. شما می توانید درخواست برای بلیط به بعد چند تظاهرات و که در آن بود.

تبلیغات:

آن را به عنوان اتفاق افتاده است, من تا به حال شده است که هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری سایت به تازگی به همین دلیل به دنبال یک رویداد می توانستم بنابراین من می تواند یک نگاهی به نامزد در عمل است. در سمت چپ صفحه اصلی وجود دارد یک لیست از مبارزات انتخاباتی آینده حوادث — جمع آوری اعانه تظاهرات شهر جلسات و غیره پوشش چند هفته که من به یاد بیاورید. هیلاری نبود ظاهر می شود در تنها یکی از آنها است. به جای “عملیاتی” ایستاده بود و در را برای او – بیل کلینتون, چلسی کلینتون, مختلف سناتور و گاهی اوقات یک فرماندار. اما هیچ هیلاری. در سمت راست صفحه لینک به حدود 35 کمپین “کاغذ سفید” به هیلاری مواضع در همه چیز از مهاجرت به جرم به مراقبت های بهداشتی برای کنترل اسلحه. اما حداقل برای چند هفته تحت پوشش مبارزات انتخاباتی اصلی صفحه وب در آن لحظه هیلاری کلینتون بود که نمی توان یافت.

در همان چند هفته تحت پوشش برنامه در کلینتون برای ریاست جمهوری سایت من نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کانکتیکات نیویورک و ایندیانا, مریلند, پنسیلوانیا, دلاور, رود آیلند, West Virginia, کالیفرنیا و اورگان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پس از او برنده جمهوری خواه نامزدی بود فقط به عنوان شلوغ است. او به نظر می رسد در 129 تظاهرات بین 10 ژوئن و نوامبر. 7 2016. او همه جا بود: fairgrounds همایش مراکز کازینو در لاس وگاس هتل و فرودگاه و استادیوم ورزشی سالن های کنسرت و حتی یک مرکز سوارکاری در جکسنویل و دریایی پارک آمفی تئاتر در پنساکولا روز پس از روز پس از تجمع تجمع گاهی اوقات دو در شهرهای مختلف در همان روز.

تبلیغات:

در ضمن در برخی از پارک در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, سیاسی ناشناخته به نام براد Parscale شد آماده سازی خود برای اجرای مجازی کمپین در رسانه های اجتماعی جمع آوری پول و در حال اجرا تبلیغات در گوگل, Twitter و Facebook به مخاطبان هدف تا حد زیادی با استفاده از نام افرادی که تا به حال ثبت نام برای بلیط به مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات طول اولیه و کلی انتخابات است.

شما می دانید نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن 300-به علاوه تظاهرات در سال 2015 و 2016 تکمیل شده Parscale کارشناس دستکاری Facebook و توییتر با برخی از روسی نرم و رسانه های اجتماعی فساد در پرتاب. او به دست آورد.

تبلیغات:

و او برنامه ریزی شده به نفع خود دوباره در سال 2020 با پیروی از همان راهکار: ده ها و شاید به عنوان بسیاری از یک صد تظاهرات قدردانی توسط یک نام تجاری جدید Parscale دیجیتال عمل او برچسب “ستاره مرگ” در مارس جیر جیر.

پس چگونه است مرگ ستاره شلیک براد پسر من?

Parscale برداشته شد که انتخابات ریاست جمهوری این هفته جایگزین سابق کریس کریستی factotum نام بیل Stepien یکی از حرفه ای که برجسته بود که به نام بدنام “Bridgegate” رسوایی مربوط به بسته شدن چندین خطوط از پل جورج واشنگتن در سال 2013. Stepien دیدم وظیفه به عنوان “زمینه مدیر” در مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین و راه رفتن چیزهایی در حال حاضر هدایت ترافیک است که در مورد همه که سمت چپ برای او را به انجام در سال 2020 است.

تبلیغات:

همانطور که برای کسانی که در تظاهرات? خب تهمت به نظر می رسد در مجموع 10 تظاهرات در ژانویه و فوریه قبل از coronavirus در زمان نگه دارید از کاخ سفید و شروع به خفه بزرگ خود برنامه. ماه گذشته یک تجمع برگزار شد در اعماق قرمز Tulsa, اوکلاهما که در نظر گرفته شده بود به پا زدن کردن برگ برنده 2020 انتخابات. شما می دانید چه زیبا که معلوم شد. پس از لاف زدن در رسانه های اجتماعی حدود یک میلیون که بلیط فروخته شده بود برای تولسا عرصه (که برگزار شد تنها 19,000) تهمت قادر به “پر کردن” در این عرصه تنها با بیش از 6000 خود وفادار ترین پایگاه رای دهندگان. یک “سرریز” رالی خارج از عرصه لغو شد که هیچ کس نشان داد.

چند روز بعد تهمت برگزار شد یکی دیگر از تجمع در شهر رویایی megachurch در ققنوس با حضور مخاطبان در حدود 3000 دانش آموز.

چند شرکت کنندگان در هر دو تجمع عینک محافظ و ماسک با وجود محلی فرمان نیاز آنها را در آریزونا. وجود دارد شیوع کروناویروس در تولسا پس از تجمع وجود دارد و جمهوری خواه فرماندار اوکلاهما, Kevin Stitt که با حضور در این تجمع آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است. روز شنبه, اوکلاهما را دیدم و بزرگترین آن یک روز افزایش در coronavirus موارد رو به افزایش 1,075 نزدیک به 5 درصد افزایش در دولت تعداد کل موارد.

تبلیغات:

کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد قصد دارد برای کوچک پشت کنوانسیون ماه آینده در جکسنویل کامل با اجتماعی فاصله و ماسک. اکثر کنوانسیون حوادث خواهد بود محدود به حدود 2500 نمایندگان. در روز آخر آگوست. 27 وقتی که تهمت می دهد سخنرانی پذیرش خود را جایگزین نمایندگان و مهمانان به ارمغان بیاورد مجموع مجاز در داخل عرصه به حدود 7000. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است تقلا برای سالن های جدید برای برگزاری تظاهرات جایی که آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد نوع افسرده مشارکت آنها در تولسا. از این آخر هفته جدید تظاهرات برنامه ریزی شده بود.

اما حتی بیشتر نگران کننده برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک داستان بود در نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش داد که Facebook است و با توجه به ممنوعیت تبلیغات سیاسی در آن سایت مدتی قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر. Facebook تبلیغات بود به عنوان مهم به ناروا در سال 2016 به عنوان تظاهرات بودند و با کمپین در مواجهه با احتمال بیشتر تظاهرات در همه, Facebook نگاه به حتی بیشتر مهم این سال است.

اگر Facebook می کشد تبلیغات سیاسی و توییتر همچنان به واقعیت-بررسی تهمت توييتها برای دروغ و نفرت و گفتار و همه او را ترک کرده است باغ گل رز کنفرانس های مطبوعاتی مانند دیدیم روز سه شنبه زمانی که تهمت متهم بایدن از بودن در برابر ویندوز (!) و او را متهم کرد از طرح خلع سلاح نظامی آمریکا در میان متفرقه دیگر unhinged اتهامات و فریادهای “که در آن شکارچی?” با اشاره به رقیب خود را با هانتر بایدن. روز تهمت بود نرده بایدن در مورد برنامه های محروم صفحه اصلی ماشین ظرفشویی آب و کور هر کس با کم وات لامپ LED.

ما حتی بدست به مغلوب ساختن پیشی جستن cratering نظرسنجی شماره. او به پایین است که توسط دو رقمی در سراسر کشور توسط دو رقمی در اکثر میدان نبرد متحده و حتی در دو رقم در میان خود جمهوریخواهان پایه وقتی که می آید به عملکرد خود را در دست زدن به coronavirus. و پس از آن وجود دارد بدترین اعداد از همه: تقریبا 140,000 مرده با CDC برآورد 170,000 توسط Aug. 8. یک رکورد 77,000 نفر مبتلا به این ویروس در روز پنج شنبه و 926 درگذشت. این اعداد را نگه دارید رفتن تقریبا هر روز.

تبلیغات:

وجود دارد تنها 15 هفته قبل از روز انتخابات در نوامبر. 3 و بسیاری اتفاق می افتد در سیاست آمریکا در 15 هفته. ما آموخته است که در پیک در سال 2016 با ما نیست ؟ اما تهمت نیست فقط در حال اجرا در برابر جو بایدن. او را در حال اجرا در برابر یک ویروس است که تعلق به یک حزب سیاسی نمی دیده بان فاکس نیوز و مهم نیست که چگونه بسیاری از بار رئیس جمهور ایالات متحده تلاش می کند تا به آرزوی آن را دور. این ویروس دارای یک رای در سال جاری و تا کنون آن را با رای دادن علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. این یکی از مصیبت های ما سیستم سیاسی که بسیاری از مردم برای مرگ یکی از بی کفایت و فاسد مرد به از دست دادن انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>