پس از تعجب نتایج آیووا قفقاز — که در آن شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg سکس با نظرسنجی های مورد علاقه بهداشت ، برنی ساندرز هر کشیدن در کمی بیش از 25 درصد از آرا نظریه پردازان توطئه حمایت از ساندرز کردم کمی آجیل آنلاین. فرض بر این بود که حزب دموکرات “ماشین آلات” تا به حال به نوعی از تقلب در نتایج به نفع Buttigieg مشاهده به عنوان یک “استقرار” مورد علاقه.

که ایده احمقانه به دلایل بسیاری و نه دست کم از آن است که بیشتر تاسیس حزب دموکرات با واقعی ایجاد حمایت — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq از مینه سوتا مهمترین — که شده است یک انتخاب بهتر برای چنین توطئه ای از سبز مرد جوان که (تا به حال) تا به حال کمی واقعی ایجاد پشتیبانی می کند. اما حتی منتقدان از این تئوری توطئه مانند خودم نیست سوال این تصور که ساندرز است که یک خارجی نامزد شده است.

تبلیغات:

سپس من مصاحبه Buttigieg حامیان بر روی زمین در نیوهمپشایر و بسیار متفاوت تفسیر نتایج آیووا بیرون آمد. به آنها این است که یک کلاسیک دیوید در مقابل جالوت داستان — و شهردار پیت است, تکه تکه فلک زده که جای کسی را گرفتن قدرتمند و معروف Sanders.

“او آمده است تقریبا از هیچ جا” جف Brinkman بود که بازدید از نیوهمپشایر از Indianapolis به من گفت. “منظورم این است که او به ضرب و شتم برنی ساندرز در آیووا. آنچه که در مورد او می گویند?”

“پیت جیبش یک پیروزی در برابر برنی ساندرز” تکرار جیمی Kyriakoutsakos یک مادام العمر رای دهندگان نیوهمپشایر که استدلال می کرد که “همه می دانستند که برنی و بایدن بودند” اما “شش ماه پیش هیچ کس نمی دانست که [Buttigieg] بود.”

تبلیغات:

“پیروزی یک پیروزی” Kyriakoutsakos اعلام کرد. “شگفت انگیز!”

این نظرات بدون شک منجر به خیلی خوشدل dunking از بسیار آنلاین ساندرز طرفداران خود را ابدی پیشنهاد به نظر می رسد مرزی و سرد و کاملا مانند آنها بزرگ بن برابر طرفداران در مدرسه بالا است. اما به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد به Twitterverse برای مشاهده Buttigieg به عنوان یک خارجی از ساندرز آن را می سازد بسیاری از حس است که افرادی که کمی کمتر وسواس با سیاست ممکن است آن را ببینید در این راه.

ساندرز است یک سناتور ایالات متحده بیشتر به رسمیت شناختن نام شاید از هر سیاستمدار که یک رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور یا یکی ازدواج. Buttigieg از سوی دیگر یک شهر کوچک شهردار چند نفر شنیده بود تا چند ماه پیش. از یک دیدگاه خاص Buttigieg بدیهی است که پسر کوچک.

تبلیغات:

وجود دارد یک حس در بسیاری از punditry پس از آیووا قفقاز که Buttigieg بود تحکیم بیشتر از متوسط رای پس از جو بایدن فرو ریخت در پای صندوق های رای وجود دارد. اما جمعیت از Buttigieg هواداران که نشان داد تا سالانه مک اینتایر-شاهین شام بودند با صدای بلند و خشن و بی ادب پر عرصه با شعارهای “بوت لبه لبه” و نشان می دهد که شور و شوق برای این بعید است که تقریبا-حزب سوسیالیست بود و کاملا واقعی است.

که آمد-از-nowhere با کیفیت است که توسط Buttigieg مخالفان — به ویژه Klobuchar که رقیب اصلی او در “نسیم لین” — به عنوان یک فقدان تجربه است. برای Buttigieg طرفداران, که یک به علاوه. او بارها و بارها نسبت به, باراک اوباما, بیل کلینتون و حتی جیمی کارتر — داوطلبانی که همچنین به نظر می رسید به از جایی آمده بود که خیره کننده عقل است که به کمک آنها رفت و برگشت راه خود را به دفتر.

تبلیغات:

“من شنیده ام او را به صحبت می کنند در MSNBC” مری استیونس که با حضور Buttigieg رالی در شمال غربی شهر لبنان نیوهمشایر گفت. او تحت تاثیر قرار گرفته بود چرا که “او می تواند پاسخ هر سوال تنها و بدون پرش به ضرب و شتم.”

او دوست داشت دیگر نامزدهای اما احساس آنها “سیاستمداران واشنگتن.” او را دیدم که تکه تکه underdog کیفیت در Buttigieg اما گفت که “او شده است مورد آزار واقع تمام عمر” که به معنای “او خواهد بود قادر به تحمل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”.

“مردم می خواهند ایده های” بلیک Kurisu که آمده بود از نیویورک به کرباس برای Buttigieg به من گفت. “رک و پوست کنده می خواهید مردم untraditional نامزدهای است که می تواند ایده های جدید به یک کشور است که خسته از داشتن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور.”

تبلیغات:

فقدان تجربه در نگاه از زاویه دیگر به معنی عدم چمدان. زمانی که بیل کلینتون, اوباما و کارتر زد کاری بود که آنها را به میدان آورده: آنها جدید و نسبتا ناشناخته پس از آن آسان بود برای رای دهندگان به پروژه امید خود را و خواسته های خود را بر روی آنها بدون گرفتن تصویر مبهم توسط هر معایب واقعی.

در واقع وجود دارد یک دلیل خوب اگر کمی افسرده یکی به فکر این رای دهندگان به چیزی. همانطور که من نوشته ام در مورد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در حال برنامه ریزی یک تقریبا به طور انحصاری منفی کمپین بر اساس trawling را از طریق دموکراتیک نامزد تاریخچه و پیدا کردن هر آنچه که می تواند مورد استفاده برای ایجاد جعلی رسوایی یا به بی اعتبار است که فرد در چشم ترقی خواهان بنابراین به عنوان به احتمال زیاد بسیاری از رای دهندگان دموکرات به عنوان ممکن است به سادگی در خانه بمانند. Buttigieg را کمبود تاریخچه و سپس به معنی دادن موش-f**kers کمتر برای کار با.

(تهمت استخدام اسلحه را نمی توان به طور کامل دست خالی وقتی که می آید به شهردار پیت. او دلتنگ سابقه نژادی و نابرابری در اجرای قانون به عنوان شهردار جنوبی خم یک بمب ساعتی است که می تواند منفجر در راحت لحظات در طول انتخابات با هدف دلسرد سیاه مشارکت مردم است.)

تبلیغات:

به عنوان با اوباما و کلینتون Buttigieg را شناسایی و با یک گروه به حاشیه رانده شده می افزاید که underdog تجدید نظر شود. کلینتون سخت دستمالی آرکانزاس دوران کودکی او را مجموعه جدا از moneyed نخبگان در واشنگتن سیاست; البته اوباما است و نه فقط سیاه و سفید است اما یک نام غیر معمول و تا حدودی بزرگ شده در خارج از کشور.

“من هرگز فکر نمی کردم در طول عمر من می خواهم یک فرد همجنسگرا آمده از این راه دور” گفت: Michael Schaefer افرادی که به Brinkman. “من شوکه شده که این اتفاق افتاده است بنابراین به سرعت می دانید؟”

هیچ یک از این انکار که Buttigieg اخیر تغییر علامت تجاری به عنوان یک نامزد معتدل است تاثیر داشتند. تعدادی از رای دهندگان پرچم است که به عنوان یک به علاوه یا به این دلیل آنها شناسایی خود را به عنوان میانه رو و یا اینکه آنها فکر آن را اجازه می دهد Buttigieg به درخواست تجدید نظر به یک بزرگتر رای گیری پایه.

این Buttigieg بحث سازمان دیده بان حزب در منچستر برگزار شد Breezeway میخانه نسبتا معمولی در مرکز شهر, گی, نوار کامل با جیک جیک dance hits انفجار رنگین کمان-چراغ های رنگی و دیواره های تاریک و تهاجمی آبجو تبلیغات. به عنوان من نشسته در نوار چت به طور منظم قبل از بحث یک گروه از محافظه کار به دنبال boomers چسبیده آنجا که خرس های قطبی در فلوریدا در آمد و در زمان بیش از یک گوشه ای از نوار قروچه می خرم.

تبلیغات:

مادام العمر جمهوری خواه رای دهندگان. مستقیم-بلیط جمهوریخواه رای” ریچارد لیلاند از دورهام کالیفرنیا به من گفت. اما حتی اگر او دوست داشت برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار — “محافظه کار قضات فقدان مقررات و اصلاحات مالیاتی” — او مخالف بود و به نقض حقوق بشر در مرز و مغلوب ساختن پیشی جستن روش به تروریسم و سیاست خارجی.

لیلاند ذکر Buttigieg را بود خود را به عنوان اصلی تجدید نظر شود بلکه دوست داشتم که Buttigieg “در ارتش خدمت کرده است که برای فرمانده کل قوا بسیار خوب تایید شده است.”

لیلاند نبود به طور کامل تصمیم هنوز اما. او همچنین دوست سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار با وجود این واقعیت است که بلومبرگ در حال حاضر “راه رفتن” توقف-و-frisk سیاست که لیلاند احساس کرده بود “ساخته شده نیویورک یک محل امن تر برای آویزان است.” (روشن می شود: تحقیقات نشان می دهد که توقف-و-frisk نیست کاهش جرم و جنایت در نیویورک است.)

جان Estey که عینک خر کلاه در لبنان تجمع — یکی از همان میپوشید گفت:”شب که بیل کلینتون به خود بچه باز گشت گفتار” در سال 1992 — گفت که او همه در Buttigieg او به نام “بزرگ متوسط” و “جذاب به کلی رای دهندگان.” مانند تقریبا هر Buttigieg حامی من صحبت کرد و با او پرچم سابق شهردار هوش و تجربه نظامی به عنوان عمده دارایی به عنوان به خوبی.

تبلیغات:

پس از صحبت با Buttigieg حامیان آن برای من روشن شد که سخنرانی های او که همیشه به من زده به عنوان مطلوب و uninspiring هستند هوشمندانه گردد به صحبت می کنند به این جنبه های سیاسی خود را با نام تجاری است که درخواست تجدید نظر به رای دهندگان. سخنرانی شنبه شب در مک اینتایر-شاهین شام ساخته شده خیلی بیشتر حس در این نور است.

خود را جذاب تازگی و عدم چمدان? بررسی کنید. Buttigieg گفت که در حالی که منتقدان می گویند:”شما لازم نیست که دهه تجربه در استقرار” او استدلال می کند که این عدم تجربه “است که بسیار از نقطه” از آنجا که او می ایستد و برای افرادی که “در حال خسته شدن کاهش می یابد به یک خط پانچ توسط سیاستمداران واشنگتن.”

خود را اعتدال? بررسی کنید. “با رئیس جمهور این تفرقه ما نمی توانیم خطر تقسیم آمریکایی ها بیشتر” Buttigieg گفت: سایه ساندرز گفت: “این درست نیست که “شما یا باید برای انقلاب و یا شما باید برای وضعیت موجود است.”

که کلینتون-esque یا اوباما-esque حس و هوش و معقول به عنوان یک وزنه تعادل به ایران ridiculousness? بررسی کنید. Buttigieg تقابل خود را با تهمت و اشاره کرد که او “زندگی در یک محله طبقه متوسط در غرب میانه آمریکا” یک مسیحی است که “نمی ترسم به یاد همکار مؤمنان که خدا نیست و متعلق به یک حزب سیاسی” است و یک “جانباز.” او به سختی تا به حال به ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیش نویس-طفره زن و مؤمن و منافق که به زندگی در طلا پنت هاوس در خیابان پنجم.

تبلیغات:

وجود دارد یک احتمال قوی است که Buttigieg با او سالم و شهر های کوچک شخصیت را تنها به خوبی انجام دهد در درجه اول سفید و روستایی متحده مانند آیووا و نیوهمشایر و ضربه پاره پاره کننده که با آن مواجه شهری و نژادی متنوع دموکراتیک رای دهندگان پایگاه های خود در هفته پیش رو است. در واقع من هنوز هم شرط مقدار زیادی از پول است که دقیقا چه اتفاقی می افتد.

اما این یک اشتباه به موج دور از واقعیت است که Buttigieg واقعی درخواست تجدید نظر به ویژه برای افرادی که احساس نوستالژیک برای راهی که چهره های مشابه مانند کلینتون و اوباما و کارتر ارائه دهندگان فرصتی برای پاک کردن سیاسی تخته, پاک, پس از آن بوده است befouled توسط جمهوری رسوایی و جنگ طلبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی