مگر اینکه یک معجزه رخ می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در آمریکا به پایان خواهد رسید جمعه شب. او نمی خواهد به اعدام محکوم شده و حذف از دفتر برای جنایات خود علیه قانون اساسی و مردم آمریکا است.

این نتیجه تمام شد اما مقرر. حزب جمهوری خواه است که به طور کامل متعلق به شرکت تابعه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (و مسلما از حامی خود ولادیمیر پوتین). جمهوری خواهان در سنا و مجلس باید علنا اعتراف کرد که تهمت مرتکب جنایت علیه قانون اساسی دموکراسی حکومت قانون و مردم آمریکا است.

تبلیغات:

اما امروز جمهوری خواهان در آغوش قدرت بالاتر از همه چیز. بسیاری از آنها انگیزه حرص و بزرگ بسیاری هستند نژادی authoritarians یا سفید supremacists که می خواهند برای از بین بردن امریکا چند نژادی دموکراسی است. به عنوان اعضای فاسد سیاسی فرقه آنها را انتخاب کرده اند به تدهین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک عملا پادشاه یا امپراتور.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه Alan Dershowitz — یک بار در مورد احترام آزادی های مدنی وکیل ارائه شده این توهم اقتدارگرا نظر ریاست جمهوری آمریکا و قانون اساسی: “اگر یک رئیس جمهور چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او را به انتخاب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح.”

در مقاله اخیر در سیاست خارجی و سردبیر و خبرنگار ارشد مایکل Hirsh توصیف این لحظه نوشتن که “خطرناک تر از روز پیش رو ممکن”:

تبلیغات:

کارشناسان هشدار می دهند که exoneration توسط سنا ممکن است تنها با باز کردن درب برای بیشتر بزرگ نمایی توسط رئيس جمهور که به نظر می رسد به این باور است که او خود قانون با هیچ کس و هیچ چیز ایستاده در راه خود را.

و یا به عنوان [آدم] شیف آن “شما می دانید آن را به متوقف شود.”

در همان مقاله روانپزشک کریگ Malkin توضیح می دهد که چگونه تهمت آشکار روانی بیماری در حال آشکار از طریق روند استیضاح: “بیشتر خود شیفته کسی است که بیشتر آنها به احتمال زیاد به مردم و جهان به عنوان کمتر از یک نهاد مجزا و یا بودن و بیشتر شبیه به یک فرمت از بدن خود را مانند یک بازو یا پا. در این طرز فکر ” آنچه آمریکا نیاز دارد و آنچه که من نیاز به یک و به همین دلیل من در این کشور است.'”

پس از برخی از تبرئه در سنا این جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود به طور کامل بی بند و بار. جدید خود را در داد و بیداد در برابر دموکراسی آمریکایی را قبلا سه سال از ستمکاران رفتار نگاه فضیلت و سخاوتمندانه در مقایسه ،

آن را واقعا می خواهد در این فصل از امید-دستفروشان یک گروه من شرح داده شده در مقاله قبلی:

تبلیغات:

این افرادی که بگویم که همه چیز خوب خواهد بود که خطر از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم بوده است به نحوی اغراق آمیز که مهم نیست به عنوان وخیم یا افراطی به عنوان آنها ظاهر می شود و این بازگشت به “عادی” است و “اجتناب ناپذیر” اگر ما به نحوی درهم و برهم کردن از طریق زمان حال.

در “لیبرال” رسانه های جریان اصلی این صداها شنیده می شود به صورت روزانه. در سن تهمت امید دستفروشان کار در تصویب محدودیت های گفتمان عمومی.

به عنوان برگ برنده تر است به طور کامل به راه انداخته پس از پایان استیضاح و روز انتخابات نزدیک امید-دستفروشان را ببار سیل از غلط آرام و تشویق در آمریکا بسیاری از آنها وحشت زده.

نشانه سابق FBI مدیر James Comey — در حال حاضر امید-دستفروش همتراز ارائه شده ظاهرا اطمینان نیویورک تایمز op-ed:

تبلیغات:

آزمون شکل ما در جریان است. خانه استیضاح رئیس جمهور و هر چند سنا احتمال تبرئه آمریکا مردم می توانند شاهد همه چیز است. مطبوعات آزاد پرورش و حفاظت شده توسط نابغه از متمم اول قانون اساسی است اجازه آمریکایی ها حقیقت را می دانم اگر آنها را به آرزو. آنها می توانید ببینید حقایق و روند و آنها را به شکل که هر دو در حال حاضر و برای مدت طولانی.

در ماه نوامبر آمریکایی به طور کامل مطلع خواهد شد که فرصتی برای تصمیم می گیرید که چه نوع از کشور ما هستند و آنچه که ما انتظار داریم از رهبران ما.

من نمی خرید چیز درباره ایالات متحده آمریکا دموکراسی در حال مرگ است. مرگ آن پیش بینی شده است به طور منظم برای دو قرن….

Comey نتیجه پیش بینی عذاب برای حزب جمهوری خواه و یک پیروزی برای “مرکز آمریکایی”:

البته راه جمهوری خواهان اقدام امروز بدان معنی است که آنها ناچار خواهد شد از دست دادن قدرت و برای مدت زمان بسیار طولانی — یک تبعید آنها را غنی سزاوار.

اما نه حزب را ناپدید می شوند به این دلیل که مرکز آمریکایی — که توده بزرگ از ما خوشه در اطراف میانه — همیشه نگه می دارد. که در آن مرکز است که دقیقا حرکت در طول زمان — ما تغییر جهان با استقبال از ازدواج همجنسگرایان به عنوان مثال — اما هرگز از بین می رود. که توده های ملی ما بالاست. برای زنده ماندن ما دو احزاب سیاسی و رقابت برای آن مرکز و آنها را وادار به تغییر به عنوان کار می کنیم. آنها به طور منظم از دست علامت به همین دلیل است که احزاب نه ایالات متحده دچار تکرار تجربه نزدیک به مرگ همیشه به دنبال معجزه آسا احیای.

وقتی که من بچه بودم ایالات متحده نمی آمد از هم جدا. آن را نمی خواهد در حال حاضر.

James Comey ذهن شما تجربه شخصی است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حمله به حاکمیت قانون و حملات خود را علیه هر فرد یا گروهی بخواهد انداز به عنوان یک دشمن. Comey است به طور مستقیم شاهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی و فاشیستی آمریکایی در تمام گل. Comey می داند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دوز و کلک تبانی با روسیه یک دشمن خارجی قدرت به تحریف و واژگون انتخابات ریاست جمهوری 2016. Comey می داند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نامناسب به رئیس جمهور ایالات متحده است. هنوز پس از چند دهه خدمات عمومی, James Comey انتخاب کرده بود و امید-دستفروش به جای یک حقیقت گوی که به آسانی دفاع این کشور را از دشمنان خارجی و داخلی — از جمله کسانی که در حال حاضر اشغال کاخ سفید و سنا است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری — و در حال حاضر خود را مجازی تاجگذاری توسط جمهوری خواهان مجلس سنا — این است که بزرگترین تهدید برای دموکراسی آمریکایی پس از داشتن جنوبی قیام و در نتیجه جنگ داخلی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است پس استبدادی را راهکار تقریبا به نامه و بدون شرم. آمریکا دموکراسی بیمار است و شاید مرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوریخواه خود را همراه با تبلیغات و خود را از گروه ترکان و مغولان از هواداران در حال تلاش برای کشتن آن.

به جای استفاده از موقعیت برجسته خود را در رسانه ها و جاهای دیگر به تجمع مردم آمریکا در دفاع از کشور خود امید-کسانی مانند James Comey در حال سوت زدن در گذشته قبرستان دموکراسی است.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی