هیچ چپ نیست لغو “Blazing Saddles” — اما راست می خواهد شما را به این باور است که

در سهشنبه, جدید, جریان, خدمات, HBO Max به طور موقت به حالت تعلیق در ارائه “بر باد رفته” از سال 1939 جنگ داخلی-مضمون فیلم است که به طور همزمان هر دو کلاسیک هالیوود فیلم و فاسد عقب کار که جشن برده داری ستایش خیانت و برای اندازه گیری خوبی romanticizes تجاوز به عنف. این خروج موقت پس از لس آنجلس تایمز op-ed by John Ridley های برنده جایزه اسکار فیلمنامه از “12 سال یک برده” توصیف “بر باد رفته” به تصویر می کشد “خونین قیام برای حفظ” حق “خود را به فروش و خرید انسان” و تداوم “برخی از دردناک ترین کلیشه های از مردم از رنگ است.”

در واقع HBO حداکثر گفت: خروج از “بر باد رفته” موقتی است و برنامه های خدمات را به این فیلم به زودی با یک مقدماتی تصویری ارائه بافت تاریخی. (و در ضمن کسانی که مایل به تماشای آن ممکن است انجام این کار از طریق Amazon, Google Play, iTunes, YouTube و دیگر خدمات جریان.) اما البته loudmouth محافظه کاران — همیشه مشتاق به بازی متمم اول قانون اساسی شهدا حتی به عنوان آنها را تشویق واقعی ضرب و جرح و آزادی بیان مانند اشک کشتار با گاز مسالمت آمیز معترضان پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرحله می توانید یک عکس-op بدون hecklers — کار کرده اند و خود را به tizzy در مورد اتهام سانسور که نه آنها و نه این فیلم در واقع در معرض بودن.

تبلیغات:

به جای دفاع از “بر باد رفته” به مجلس bizarrely چرخد و به دفاع از “Blazing Saddles” مل بروکس’ طنز 1974 غربی به تصویر می کشد که مصیبت ها و سیاه کلانتر در سفید شهر.

رسانه های اجتماعی به آتش کشیده شد چهارشنبه و پنج شنبه با خشم محافظه کار بیش از این قرار است سانسور “Blazing Saddles” که نوشته بروکس, Richard Pryor و اندرو برگمن و ستاره دار Cleavon Little and Gene Wilder. خشم بیش از لیبرال ها ظاهرا blackballing این کمدی کلاسیک است که ویژگی های هر دو گوزیدن, جوک و ضد نژادپرستانه و طنز به نظر می رسد شده اند به لگد کردن توسط سن. تد کروز از تگزاس جمهوریخواه و زمانی anti-مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد انتخابات ریاست جمهوری:

“در اینجا یک رادیکال ایده: آیا سانسور بر باد رفته. آیا سانسور Blazing Saddles. آیا سانسور کوئنتین تارانتینو. سانسور نکنید هر چیزی. #FreeSpeech #ArtisticFreedom” کروز توییتی در روز چهارشنبه.

تبلیغات:

مشکل در اینجا است ؟ خوب برای یک چیز, هیچ کس در واقع سانسور هر چیزی و هیچ کس در هر نقطه است که سانسور و یا لغو و یا حتی به طور موقت خروج “Blazing Saddles.” هیچ کس در سمت چپ تا آنجا که من می توانم بگویم — و من صرف راه بیش از حد در زمان حفاری در اطراف در موتورهای جستجو و توییتر به دنبال خرد شواهد — حتی پیشنهاد سانسور “Blazing Saddles.” کل سانسور مبارزه با این فیلم اتفاق می افتد در تصورات کروز و همکار خود را nutbar پردازان توطئه.

(ما در حال حاضر تحت پوشش این, اما هیچ کس از سانسور “بر باد رفته” یا. شما می توانید به تماشای آن را در حال حاضر اگر این است که چگونه شما می خواهم به صرف روز خود را! HBO حداکثر تا حد راست و نه به جریان این فیلم ها به عنوان آنها را به جریان “آموس ‘n’ اندی” یا “کوچک تعجب” 1980s طنزهای تلویزیونی در مورد یک خانواده با یک روبات برای یک دختر که نمی نژادپرستانه اما واقعا وحشتناک است.)

کروز به احتمال زیاد فکر کردم به تظاهر “Blazing Saddles” در تیررس از جناح راست سایت به نام هالیوود در هم رفته که مالک مسیحی هم رفته ادعا کرده است که این فیلم بعد برای “بیدار اوباش” اعلام opaquely, “فرهنگی ناظران باید به حال این مل بروکس کلاسیک در فهرست خود را برای برخی از زمان.”

تبلیغات:

هم رفته نمی, اما نقل قول یک “فرهنگی آبزرور” از هر گونه توضیحات که پیشنهاد کرده است که “Blazing Saddles” باید لغو شود یا سانسور شده و یا خارج از یک جریان خدمات به طور موقت و یا در هر راه دیگر.

“فروزان زین” است که به دور از این تنها در فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد که محافظه کاران هستند قهرمانانه دفاع در برابر انبوهی از خیالی لیبرال ها که می آیند برای فرهنگ خود را لغو قیچی.

تبلیغات:

“بیایید این کار را — هر قسمت از دوستان نیاز به رفتن در حال حاضر. اگر نه, شما نفرت زنان (& LGBTQ ppl که او نیز نمی کرایه خوبی در دوستان). بدیهی است که بازی تاج و تخت است و به حق در حال حاضر. هر چیزی که توسط جان هیوز … وودی آلن و… می تواند در رفتن و… و… و… ایم” madadi سابق رادیو فردا میزبان که شور و شوق برای خلاقیت گسترش نمی دهد هر کسی که به تصویر می کشد بابا یا عیسی مسیح به عنوان سیاه و سفید.

اما در حالی که کلی می تواند به “در و در” او فرض است که هر کسی در سمت چپ است که انجام هر یک از این چیزها نیست و از عهده حقایق است. هیچ تماس وجود دارد به برداشت “دوستان” و یا “بازی تاج و تخت” و یا حتی “شانزده شمع” جان هیوز فیلم کلی است که به وضوح به فکر کردن در مورد اما اجتناب نامگذاری چرا که او می داند که او نمی تواند دفاع یا ضد آسیایی نژادپرستی و یا جشن از تاریخ تجاوز در فیلم. وجود دارد هیچ, op-eds, از بیدار هالیوود مردم را به هر یک از این. وجود ندارد حتی به نظر می رسد هر گونه اغراقی توییتر پچ پچ کلی می تواند نقطه ای برای توجیه او پارانویا.

این lambasting از خیالی لیبرال ها با خیالی خود سانسور است البته در حال حاضر به فاکس نیوز.

تبلیغات:

“شما می دانید چه چیزی اتفاق خواهد افتاد بعدی” اعلام کرد جو بوق یک خبرنگار برای سایت محافظه کار تپه اعلام کرد در طول پنج شنبه صبح ظاهر در فاکس نیوز. “نشان می دهد مانند “Seinfeld’ بود که به لحاظ سیاسی نادرست در زمان که برای رفتن به رفته است. و ‘سلامتی’ رفتن به رفته به دلیل آن عمدتا سفید بازیگران.”

Um باشه. به جز که وجود دارد همچنان به صفر شواهد از هر حرکت به ناپدید می شوند این کمدی از هر گونه برجسته لیبرال صدای. وجود ندارد حتی یک توییتر تخم مرغ با پیروان که محافظه کاران می تواند استناد به شواهدی که libs در حال آمدن به سرکوب “به سلامتی.”

حتی این نوع از راست-هافبک کنار که اصلا تظاهر نیست به سفید supremacists را انتخاب کرده اند به flail در برابر خیالی لیبرال های صلیبی به جای دفاع از “بر باد رفته.” حساب توییتر برای supremacist سایت VDare (به همین دلیل آنها را به یک حساب توییتر است سوال دیگری در دسترس نباشد) whined: “سیاه توییتر در تلاش است تا به لغو ترقه در هر بشکه رسید. خدای ناکرده آمریکایی ها یادآوری آنها تا به حال یک بار یک کشور و یک فرهنگ است.”

تبلیغات:

این معلوم نیست که چگونه مردم در توییتر حتی می تواند به “لغو” ترقه در هر بشکه رسید. با متقاعد کردن مردم که در حال حاضر جلوگیری از آن را به خوردن آنها بسیار ناراحت کننده مواد غذایی ؟

تد کروز و madadi و جو بوق و حتی VDare احتمالا درک که آنها در حال تنظیم خود را به تمسخر توسط لیبرال ها خود را برای جنگ خیالی خیالی در برابر سانسور. اما قیمت آنها حاضر به پرداخت برای هدف بزرگتر است که گسترش اطلاعات غلط.

هیچ کس در تلاش است به سانسور “Blazing Saddles” اما با دفاع از آن در برابر دشمنان خیالی کروز می توانید شایعه آغاز شده است که تلاش برای سانسور “Blazing Saddles.” در حال حاضر او می تواند به نظاره نشست و اجازه دهید رسانه های اجتماعی و محافظه کار تمایل به این باور بدترین مورد لیبرال ها همه کار انجام دهد. آن را در حال حاضر کلسيفيه شدن در جناح راست محافل که “Blazing Saddles” است به نحوی یا دیگر گرفتن سانسور و این اتفاق می افتد بدون یک لیبرال یا چپگرا در واقع گفتن و یا انجام هر چیزی. جهنم با دفاع از “Blazing Saddles” طولانی و سخت به اندازه کافی مناسب ممکن است متقاعد کردن چند ساده و بی تکلف لیبرال برای حمله به آن با این فرض که اگر محافظه کاران هستند این اخراج کردن در مورد آن باید آن را یک نژادپرست ،

این تاکتیک نیز اجازه می دهد تا محافظه کاران به شلاق خود را به خشم بدون نیاز به دفاع از “بر باد رفته” یک فیلم که به معنای واقعی کلمه جشن نژادپرستانه و خشونت که سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در حال حاضر به محکوم کردن. (وجود یک صحنه که در آن یک گروه از مردان سفید پوست از جمله Rhett Butler, انتقام ویران کردن در یک محله یک عمل به تصویر کشیده شده و در صورت لزوم به دفاع از افتخار اسکارلت اوهارا. در این کتاب این شخصیت ها به صراحت از اعضای Ku Klux Klan.) این یک ترفند شسته و رفته صادقانه: بیایید تظاهر به بحث فیلم است, حمله به منظور جلوگیری از بحث فیلم که حتی تد کروز و دیگر محافظه کاران می دانند غیرقابل دفاع است.

تبلیغات:

محافظه کاران می دانند که آنها نمی توانند برنده شدن در یک بحث با این استدلال که خدمات جریان باید مجبور به ارائه سفید supremacist فیلم های تبلیغاتی در برابر خود خواهد شد. آنها قطعا نمی خواهید به بازگشت خود را به گوشه ای که در آن آنها نیاز به توضیح دهد که چرا آنها همچنین خواستار آن است که HBO جریان “آموس ‘n’ اندی” یا “تولد یک ملت است.”

در میان بسیاری از ironies در محل کار در اینجا این واقعیت است که اگر “Blazing Saddles” ساخته شد امروز همان راست-هافبک کنار که تظاهر آنها در حال دفاع از آن از ساختگی بازرسان خواهد بود و خشم در این فیلم است. طرح این فیلم — که در آن سفید ساکنان یک شهر کوچک ساییدگی (حداقل در ابتدا) تحت رهبری یک کلانتر حتی اگر او بهترین مرد برای کار — خواهد به عنوان خوانده شده مانند یک مستقيم تفسیر در چه تهمت و حامیان او در واکنش به, باراک اوباما, اگر فیلم تا به حال بیرون آمدن 34 سال قبل از اوباما در انتخابات. من نمی تایید برای هر شوخی در این فیلم تا سال 2020 استانداردهای اما این دقیقا ظریف در چیدن اهداف خود که همان مردم خشمگین در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات امروز است.

به خودت نفاق از راست-کنار نیست کنون در زیر سطح ، شاهد نحو تحملناپذیری پرشکوه بن شاپیرو که در نکوهش کسانی که به “پاک کردن همه ‘توهین آمیز’ محتوا” در توییتر شنبه شب. این درست دو روز پس از شاپیرو بود ranted در مورد چگونه رسانه های ورزشی باید سانسور همه ضد نژادپرستانه و نرم افزار-همجنسگرایان مطالب و چون آنها کاهش یافته است به انجام این کار “من جای راحتی حذف شده است از من.” برای محافظه کاران “آزادی بیان” همواره به معنای آزادی خود را به می گویند هر چه نژادپرستانه یا توهین آمیز مسائل آنها می خواهند در حالی که لیبرال ها را مجبور به تعطیل کردن در مورد آن.

در نهایت تمام این تلاش به یک بحث بیش از “فروزان زین” و یا “دوستان” و یا “Seinfeld” تلاشی است برای جلب توجه عمومی به دور از پلیس در شهرستانها متعدد که با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, باطوم و سایر تاکتیک های خشونت آمیز به سرکوب تظاهرات علیه خشونت پلیس و دیگر فرم های نژادپرستانه و خشونت است. که چهره واقعی سانسور در این کشور است.

تبلیغات:

به جای مقابله با نقش خود را در خاموش کردن اعتراض مشروع محافظه کاران هستند با توسل به ساخته شده است تا اختلافاتی که در آن آنها را وادار به بازی کردن-act قربانی سانسور — در حالی که تشویق به چیزی که واقعی به خصوص در رحم, فرم است. بدبینی این است که به عنوان نفرت انگیز آن را به عنوان تعجب آور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی