بدون شما نمی توانید COVID-19 در پاییز سال 2019


A woman in bed with a pillow on top of her head and her glasses clutched in her hand.

اگر شما احساس بد در پاییز احتمالا فقط یک باغ-انواع سرد است.

در روز سه شنبه KSBW یک ایستگاه خبری در مونتری کالیفرنیا پخش یک داستان در مورد کالیفرنیا بالقوه “گله ایمنی” برای رمان coronavirus. قطعه ای باز می شود با بحث در مورد یک مطالعه جدید از دانشگاه استنفورد پزشکی است که در آن محققان در حال انجام آزمایش خون است که تشخیص آنتی بادی است که می تواند نشان دهد که آیا یک فرد یا قبلا COVID-19. خبرنگار سپس به استناد ویکتور دیویس هانسون یک استنفورد وابسته به منبع که پیشرفت این نظریه که COVID-19 ممکن است در واقع شروع به گسترش در کالیفرنیا در سقوط 2019. “[استنفورد را] داده ها می تواند کمک به اثبات COVID-19 وارد کشف نشده در کالیفرنیا بسیار زودتر از آنچه قبلا فکر می کردم” KSBW گزارش شده است.

این قطعه به طور گسترده ای گسترش یافته است. همراه وب داستان ارسال شده به ایستگاه تلویزیون را در سایت به اشتراک گذاشته شده است 58,300 بار نیز توسط SF Gate. تئوری جذاب است به خصوص کسانی که تا به حال بیماری های تنفسی در اواخر سال 2019 است که آنها معتقدند که در حال حاضر می تواند بوده ام COVID. در ذهن خود یعنی ممکن است آنها برخی از ایمنی به ویروس—و اگر بخش بزرگی از آمریکایی ها برخی از ایمنی ما می توانید شروع ما حرکت از مستند. اما این نظریه است و هیچ پایه و اساس علمی و گسترش خطرناک اطلاعات غلط.

بیایید شروع با این واقعیت است. من رسیده به دانشگاه استنفورد پزشکی به سعی کنید به درک اهداف آن آنتی بادی آزمون و چگونه آن را مربوط به هانسون سقوط 2019 تئوری. پاسخ کوتاه در دومی است که آن را نمی کند. “تحقیقات ما نشان می دهد نیست که این ویروس در اینجا بود که اوایل می گوید:” لیزا کیم از دانشگاه استنفورد است روابط رسانه ای تیم.

نه هر کس دیگری به نظر می رسد. “وجود دارد و به صفر است و احتمال [SARS-CoV-2] گردش بود در پاییز سال 2019 ایم” تروور Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد قفس مرکز تحقیقات سرطان است که, ردیابی, SARS-CoV-2 کد ژنتیکی آن را به عنوان گسترش یافته است. آلیسون سیاه یک ژنومی اپیدمیولوژی کار در بدفورد آزمایشگاه می گوید: این آشکار است از محققان ” داده است. به عنوان ویروس گسترش می یابد, آن را نیز جهش ژنتیکی بسیار شبیه به کلمات راه تغییر در یک بازی تلفن. توسط توالی ویروس ژنوم های متفاوت از نمونه فردی محققان می توانید پیگیری گونه ای از coronavirus بازگشت به ریشه های خود را. آنها شده اند به طور مداوم به روز رسانی یافته های خود را در Nextstrain. (در صورتی که شما نگرانم گونه باید چیزی برای انجام با شدت بیماری است. آنها به سادگی یک راه برای ردیابی این ویروس جهش ژنتیکی در طول زمان است.)

ریچارد Neher, یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه بازل در سوئیس گفت: دانشمند است که Nextstrain محققان کار ردیابی این ویروس به یک منبع تنها “جایی بین اواسط نوامبر و اوایل دسامبر” که پس از آن در چین است. اولین مورد در ایالات متحده به نظر می رسد در ژانویه سال 2020 با توجه به Nextstrain توالی کار می کنند. واشنگتن که در آن برای اولین بار شناخته شده COVID-19 مورد در ایالات متحده آمریکا شناسایی شد دارای حداقل شش گونه است. مشابه تحلیل کالیفرنیا coronavirus موارد—که هنوز به کارشناسی—شناسایی حداقل هشت گونه در کشور نشان می دهد انتقال از واشنگتن و نیویورک و اروپا و چین.

اگر ژنتیک شما نیست چیزی که در نظر بگیرید: اگر ویروس وارد شده بود زودتر ما را شناخته شده است. انسان هیچ ایمنی طبیعی به این ویروس جدید است که به همین دلیل آن را گسترش به سرعت آلوده کردن میلیون ها نفر و کشتن ده ها هزار نفر. که مشهود است در آنچه که در نیویورک در حال حاضر می گوید ، “اگر آن را به حال وارد در پاییز سال 2019 و ما تمام زندگی زندگی ما به صورت عادی ما را به حال نیویورک در پاییز 2019,” او می گوید. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا این ویروس را گسترش کشف نشده برای ماه قبل از wreaking ویران کردن آن است.

بنابراین آنچه واقعا در پشت این نظریه? ممکن است با توجه به ارزش منبع. KSBW قطعه شروع می شود با ذکر استنفورد, پزشکی, پژوهش, پس, نقل قول ویکتور دیویس هانسون یک استنفورد-منبع وابسته; این قطعه را می خواند که اگر هانسون است که یکی از این فوق استنفورد محققان پزشکی. اما هانسون نظامی است, مورخ, نه یک پزشک یا دانشمند; او وابسته به دانشگاه استنفورد هوور موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک. (من رسیده به هانسون نظر اما او پاسخ داده است; ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله اگر او می کند.) این قطعه باعث می شود از هیچ تلاشی برای روشن کردن آنچه موسسه هوور است و به کنکاش هانسون “تئوری” به عنوان مقدمه به توضیح مختصری از Stanford Medicine مطالعه است. هانسون کار اخیر منتشر شده در ملی, بررسی نشان می دهد او مشتاق به بازگشایی اقتصاد آمریکا. این امر می تواند بسیار مناسب و سپس ادعا می کنند که این ویروس در حال حاضر پاره از طریق ایالات متحده و ما اعطا ایمنی. (در آن مقاله هانسون همچنین ادعا می کند که “بسیاری از ویروس های مدل سازی است که تقریبا بی ارزش” و اشاره به آن به عنوان “علم” در ترساندن و به نقل از.)

هانسون همچنین (نادرست) نشان می دهد که این ویروس را در کالیفرنیا آمد از “اتباع چینی” بازدید از کالیفرنیا. به دنبال بیشتر از نزدیک در کار اخیر خود نشان می دهد پتانسیل انگیزه های سیاسی است که ادعا می کنند; در اخیر op-ed برای مهر او استدلال می کند که ما در حال حاضر بیش از حد بسیاری از اتباع چینی در بازدید از تحصیل یا همکاری در ایالات متحده که پس از coronavirus امریکا باید “بیدار” و ایجاد تغییرات.

در حالی که آن را قطعا ممکن است که برخی از موارد انتقال در آمد از اتباع چینی فعلی ژنومی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که وجود دارد چند مورد از آمریکایی ها که به چین سفر کرده و آورده آن را با آنها. محدود کردن اتباع چینی’ دسترسی به آمریکا نمی خواهد مانع آن انتقال و یا مواردی که وارد آمریکا از طریق کشورهای دیگر مانند ایتالیا. این داده ها نشان می دهد که جامعه گسترش و ساحل به ساحل انتقال در داخل آمریکا مسئول بسیاری از این گسترش یابد. این استعاره از چینی ها به عنوان بیماری منادی استفاده شده است برای توجیه ضد چینی ممنوعیت سفر و غیرانسانی برای قرن ها و coronavirus آشنایی یک فرصت جدید برای احیای آن استدلال.

در حالی که هانسون ممکن پیشرفته این غیر علمی ادعا می کنند او نمی آن را به تنهایی. هزاران نفر از مردم به اشتراک گذاشته اند مقاله و معمولی سوال که آیا بیماری آنها گذشته بود پاییز یا زمستان ممکن است واقع شده است coronavirus. (سیاه و سفید می گوید دوستان خود را هم آورده اند تا این نظریه در اطراف او و او آن تعطیل به سرعت: “من به شما می گویند, ‘شد شما در چین در ماه دسامبر؟’ در غیر این صورت کاملا نه.”) این ایده که ما ممکن است ندانسته آلوده شده است سال پیش و در حال حاضر ایمنی آرامش است و زمانی که ما می بینیم یک مقاله که ممکن است تایید می کنند که امید ما به اشتراک گذاری آن.

تایید تعصب است محور های دیگر مشکوک علوم نیز هر چند گاهی اوقات آن را با این نسخهها کار به تقویت ترس و نه امید. یک رسانه قطعه ای تصریح می کند که مردم ورزش در خارج از منزل می تواند گسترش coronavirus رفت ویروسی چهارشنبه به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کسانی که در حال حاضر پارانوئید در مورد اینکه در خارج در نزدیکی دونده و یا دوچرخه سواران. معاون کنده به ریشه های خود را و از آن معلوم می شود نوشته شده توسط یک کارآفرین است و بر اساس بسیار شل و ول پژوهش است. با این اخبار به سرعت در حال تغییر آن را دشوار است برای پیگیری آنچه که مشروع اما هنگامی که در شک نگاه که ساخت جارو ادعا و بپرسید که چگونه آنها می دانند (و یا نمی دانم) آنچه که آنها ادعا می کنند.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>