چامسکی: “دموکرات ها را رها کرده و به طبقه کارگر دهه پیش”

ساختمان در یک دوستی آغاز در Sandinista نیکاراگوئه از 1980s, Wallace Shawn — متعهد فعال اما کسی که بهترین و شناخته شده به عنوان انجام کارگردان و بازیگر — مصاحبه با محقق و زبان شناس چامسکی. در بحث های خود شان منعکس شده در چامسکی کلمات و نام او را به آدرس همیشه در حال به چالش کشیدن سوال: چگونه ما متقاعد کردن افرادی که در اتاق مراقبت را به عمل با توجه به دامنه و ضرورت فعلی ما بحران های سیاسی?

زیر متن گزیده ای از مکالمه خود را که می تواند به عنوان خوانده شده به طور کامل در فقط منتشر شد کتاب “انترناسیونالیسم یا انقراض” ویرایش شده توسط چارلز Derber, Suren Moodliar و پل شانون.

تبلیغات:

WALLACE SHAWN: بسیاری از افرادی که نمی دانم در مورد عواقب ناشی از جنگ هسته ای و تغییرات آب و هوایی بسیار خوب و تحصیل افرادی که نارضایتی بسیاری از مردم. آیا شما هر گونه افکار در مورد چگونه من معنی وجود یک کلاس تفاوت که تهمت هواداران که خنده در ایده گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوایی ساخته شده است-در خشم نسبت به افرادی که بوده ام به خوبی تحصیل کرده و کسانی که ممکن است بهتر است از لحاظ اقتصادی. چگونه ما آنها برسد ؟

چامسکی: که جدی است. که بسیار جالب پدیده; آن را به برخورد با حساسیت و با درک. همانطور که اشاره کردم 40% از جمعیت می گویند نمی توان آن را یک مشکل به دلیل دوم آینده. در حال حاضر که یک مشکل فرهنگی در ایالات متحده است. افرادی که می دانید چیزی در مورد تاریخچه آمریکا باید همه… همه ما باید آن را درک کنند.

این بسیار مهم است به درک که این کشور یک فرهنگی مرداب تا جنگ جهانی دوم است. [تا آن زمان] اگر شما می خواهید به مطالعه فیزیک شما به آلمان رفت. شما می خواستم برای تبدیل شدن به یک نویسنده یک هنرمند شما به پاریس رفت. استثنا وجود دارد, البته, اما آن را به شدت واقعی و درست شد حتی اگر ایالات متحده دور بود و دور ثروتمندترین قدرتمند ترین کشور در جهان بوده و برای مدت زمان طولانی. [وجود دارد] تمام انواع دلایل تاریخی که آن را بسیار منزوی کشور است. وجود ندارد بسیاری از کشورها که در آن شما می توانید سفر 3,000 مایل می شود و در مورد همان جایی که شما سمت چپ در حال اجرا نیست به گونه های مختلف فرهنگ یا زبان یا هر چیزی شبیه به آن. حفاظت شده توسط اقیانوس ما دور از کسانی که بچه ها بد عظیم منابع داخلی است که هیچ کس دیگری تا به حال. وجود دارد بسیاری از امواج از مهاجران که شد یکپارچه و غيره وجود دارد و دلایل زیادی برای آن وجود دارد و شما نمی توانید آن را نادیده گرفت. شما نمی توانید آن را نادیده بگیرد و هیچ نقطه ای نرده در مورد بیخدایی. اینها مسائلی است که باید درک شود و آن را به درک که کلیساها واقعا چیزی به مردم مقدار زیادی از مردم از جمله تهمت و هواداران است.

تبلیغات:

این مردم هستند که باید فقط در مورد بازیگران کنار هیچ کس چیزی برای آنها. دموکرات ها را رها کرده و به طبقه کارگر دهه پیش. جمهوریخواهان ممکن است پوپولیستی خط, اما آنها خیلی بیشتر مخالف به کار مردم از حتی دموکرات در سیاست. طبقه کارگر مردان — ما قرار است به آنها تماس بگیرید “طبقه متوسط” در ایالات متحده عبارت “طبقه کارگر” یک کلمه چهار حرفی اینجا — اما طبقه کارگر مردان که در حال حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع حمایت از سیاست های که در حال رفتن به آنها را نابود. فقط نگاهی به سیاست های اقتصادی این سیاست های مالی و دیگران. اما این درست است که آنها در کنار بازیگران و ارزش های خود را در حال حمله کردند. ارزش های خود را در بسیاری از راه های فرهنگی سنتی و ماقبل مدرن در مفهوم غربی, اما آنها حمله کردند. یکی از معدود پناهگاه آنها این است که کلیسا. آنها کلیسا در یک جامعه سنتی است بنابراین شما نمی توانید فقط خنده در آن جدی است. آن را با رسیدگی می شود.

وجود دارد یک کتاب بسیار جالب که درست از آب در آمد توسط Arlie Hochschild یک جامعه شناس که رفت به خیلی وحشتناکی فقیر منطقه در لوئیزیانا زندگی می کردند و در آنجا به مدت شش سال مورد مطالعه قرار گرفت و مردم پرستانه. این است عمیق تهمت کشور و نتایج بسیار جالب توجه است. برای مثال افرادی هستند که در حال ویران شیمیایی و دیگر آلودگی ناشی از صنعت پتروشیمی, اما آنها به شدت به مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست. وقتی او می پرسد که چرا آنها باید دلایل. آنها می گویند: “نگاه کن چه چیزی است که آژانس حفاظت از محیط زیست? آن را به برخی از شهرستان با دکتری که می آید در اینجا و به من می گوید من نمی توانم ماهی اما آیا او پس از پتروشیمی است. به طوری که آنها را می خواهد ؟ من نمی خواهم آنها را دور گرفتن کار من و به من گفتن آنچه که من می توانید انجام دهید و صحبت کردن به من با کشت لهجه در ضمن من تحت حمله همه این مسائل است.”

این نگرش جدی هستند. آنها قابل توجه است. آنها سزاوار احترام و نه تمسخر و من فکر می کنم آنها می توان به. برای مثال من فکر می کنم که می گویند در 1930s من به اندازه کافی به یاد داشته باشید که در بسیاری از این نوع مانند در حال حاضر فقر بسیار بیشتر است. افسردگی بسیار بدتر از رکود اقتصادی فعلی است. در واقع آن را بسیار فقیر کشور از آن است که در حال حاضر.

تبلیغات:

من بسیار امیدوار. خانواده خود من بسیاری از آنها بیکار بودند طبقه کارگر; اکثر کارگران بیکار بودند اما آنها امیدوار بودند.

آنها تا به حال یک حس که همه چیز در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است. وجود نیروی کار اقدامات CIO را سازماندهی وجود دارد در سمت چپ و احزاب سیاسی و اتحادیه های کارگری بود ارائه واقعی خدمات: یک زن و شوهر از هفته در کشور, گروههای آموزشی کارگران, آموزش و پرورش, راه برای مردم با هم – به نوعی ما خارج از همه این است. که وجود ندارد. آن را تبدیل به بسیار مؤثری جامعه است. مردم به تنهایی در آن استفاده می شود خود را در تلویزیون در حال حاضر آن را در تلفن های همراه خود و یا اپل یا هر چیز دیگری. آنها بسیار مؤثری جدا شده باعث می شود آنها احساس بسیار آسیب پذیر است.

تبلیغات:

این نوع از چیزهایی که می تواند با غلبه بر سازمان و فعالیت. احساس خود من [است] که تهمت حامیان و ساندرز حامیان شده است می تواند یک واحد بلوک. مناسب روش برای این مشکل تلاش حساسیت و درک درستی از این نوع به عنوان مثال که Hochschild نشان داد با او حساب دلسوز که در آن این افراد می آیند و به همین دلیل است. آن را آسان می گویند در نیویورکر به یک کاریکاتور در مورد تهمت و چقدر مسخره است اما این نقطه از دست رفته. شاید مسخره به نظر می رسد اما او رسیدن مردم به دلایل و ما باید علاقه مند به این دلایل.

در واقع این همان داستان به نوبه خود به چیز دیگری با مسلمانان در غرب که در حال پیوستن به جهاد حرکات. این به اندازه کافی به فریاد در آنها وجود دارد ، اگر شما نگاه کنید در شرایطی که در زندگی خود را, شما می توانید دلایل و آنها می توان به.

شاون: واقعی فعالیت شروع می شود با یک دلسوز سفر به این سرزمین های ناشناخته از خود ما زمین است که Hochschild رفت. آنچه که ما می توانید انجام دهید در بوستون و نیویورک است که اهمیت آن کمتر از آنچه که ما ممکن است قادر به انجام اگر ما رفت و به لوئیزیانا نقل مکان کرد و در آنجا برای یک مقدار قابل توجهی از زمان ؟

تبلیغات:

چامسکی: من فکر نمی کنم ما باید برای رفتن بسیاری از مایل به پیدا کردن این. برای مثال چند سال پیش من اتفاق افتاده است به خواسته می شود به یک بحث در یک دبیرستان در بوستون آن را به نام به زبان انگلیسی دبیرستان و دلیلش این است که هیچ کس وجود دارد صحبت می کند به زبان انگلیسی [به زبان]. وجود دارد شاید یک دوجین زبان های مختلف با گروه های مهاجر. آن را بسیار فعال جامعه است. وجود دارد فعالان محلی که در حال بحث در مورد نوع کاری که انجام می دهند وجود دارد و آن را مهم و جالب حق در اینجا در بوستون. مردم احساس می کنند که آن را نا امید کننده ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.

چگونه می تواند ما را در مبارزه با این قدرت? برخی از چیزهایی که توضیح داده شد من فکر می کنم بسیار آموزنده برای من; من فکر می کنم آنها خواهد [بود] برای همه ما است. برای مثال با هم یک گروه از مادران که می خواهید به نور ترافیک در یک خیابان که در آن بچه های خود را به صلیب زمانی که آنها به مدرسه بروند. آنها سازماندهی جزوات صحبت کردن با یکدیگر صحبت به نمایندگان محلی و چیزهای دیگر. در نهایت آنها خود را دریافت نور ترافیک و توانمند سازی. که به شما می گوید که شما می توانید انجام کاری. ما به تنهایی نیست. ما می توانیم چیزهای دیگر و سپس شما را در رفتن از وجود دارد; که چگونه همه چیز را توسعه دهد. آره لوئیزیانا اما نه چندان دور از خانه یا, و وجود دارد مقدار زیادی [انجام] اتفاقا در خود ما “تحصیل” در جوامع است. این عدم درک در تحصیل محافل بد است. تقریبا همه چیز من در مورد صحبت امشب برای مثال من شک اگر بخش کوچکی از تحصیلکرده و دانشگاهیان که در این مناطق حتی می دانم در مورد آن – که درست است که دقیقا همان جایی که ما زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>