“مردم عادی” طول می کشد یک نوجوان شایع است داستان عشق و بالغ به یک امتیاز-M, جنسیت-محور شکستگی

این امر می تواند آسان گمان می کنم برای توصیف Hulu را “مردم عادی” به عنوان یک نوع پرستیژ-پردهی درام که منجر با تمایلات جنسی خود است. برای فرض میلیون ها نفر از مردم درد بشر تماس با ما به عنوان ما وارد هفته هر آنچه در آن است از خود انزوا است که ممکن است همه اجبار نیاز به اتصال.

این underplays این roiling ترکیب اهسته احساس و حیله گر lust آن ستاره دیزی Edgar-جونز و پل Mescal پور را به تصاویر ایرلندی مادرش ماریان و کانل دو نفر مغناطیسی کشیده به سمت یک دیگر در طی چندین سال و وارونه.

تبلیغات:

“مردم عادی” حول محور نوجوانان عشق اما فشار هر گونه انتظارات از احساس خوب عاشقانه از سر خود را بلافاصله. سینما و تلویزیون باید مقدار زیادی از قصه های دیگر که در ابتدا که خارش اما این 12 قسمت تولید مشترک بین Hulu و سه هرگز وارد آن قلمرو حاضر به حتی لاس زدن با آن است.

علاوه بر آن داستان های مدرن و افسانه ها که تمایل به فروش برخی از غیر واقعی folderol که پسران و دختران برخی از پنهان سرچشمه خودشناسی و اعتماد به نفس انتظار به شنود گذاشته شود با موجی از محبت را برای فرد مناسب است.

در واقعیت همه ما برخی از انواع احمق در آن سن و سال با توجه به نگرانی در مورد افراد و افرادی که به سختی شایستگی کوک در تار و پود زندگی و در عین حال می توانید کراوات ما در گره برای سال. این است که در ریشه این فاجعه است که ماریان و کانل در-و-کردن-دوباره امر gnarled چیزی که شکوفه و محو بارها و بارها ساخته شده به طور مداوم درگیر شدن زیر جهت لنی آبراهامسون و Hettie Macdonald.

تبلیغات:

های مختلف به این رویکرد این است که “مردم عادی” است که هنوز هم یک نوجوان داستان عشق تنها یکی است که معاملات sunnier روشنایی و گلگون فیلتر برای یک نقره روکش و cloaking کم نور اتاق خواب حفظ حریم خصوصی. موسیقی متن فیلم festooned با نوجوان شکستگی سرودهای مانند “Love Will Tear Us Apart” باید به عنوان یک کافی یادآوری از این.

ما برای اولین بار ملاقات ماریان و کانل در 2010s به عنوان هم کلاسی در یک مدرسه متوسطه در شهرستان Sligo, ایرلند. کانل محبوب بازیکن راگبی احاطه شده توسط roughhousing دوستان است. فکری ماریان می آید از یک well-to-do خانواده است که سرد و بی عشق و می آید به دانستن کانل خارج از مدرسه به خاطر مادرش لورن (سارا گرین) پاک سازی خانه برای ماریان مادر دنیس (Aislín top cat). کشیده شده به عنوان کانل به ماریان او را منفور در مدرسه تمسخر به عنوان زشت (که او نیست) و نالایق از عشق که او در پاسخ به سخنان که برش عمیق تر.

جفت شروع به اویختن در راز و جلسات خود را به زودی تکامل به برق و گونه-فلاشینگ جلسات جنسی که از آن به دوربین می کند و نه شانه خالی کردن. Abrahamson بهترین و شناخته شده برای خود را نامزد جایزه اسکار کار در 2015 “اتاق” هلمز اول شش قسمت و آشنایی همان مهربان صمیمیت به ماریان و کانل عشق صحنه احتمالا تعریف کیفیت از “مردم عادی” در کنار بازی گاه به گاه درد تحمیل شخصیت های آن با زندگی و هر یک از دیگر. تفاوت در این است که در این راه مدیران و سینماگران کیت مک کالو و سوزی Lavelle تبدیل خود را به اشتراک گذاشته عشق ورزی در یک داستان سرایی ضرورت است.

تبلیغات:

نه یک اینچ از تواضع است که در حال حاضر در این صحنه اما به صراحت به عنوان Edgar-جونز و Mescal پوست-در-پوست اجراهای هرگز انجام آنها می آیند در سراسر استثمار است. جای خود را به داور نجفي ایجاد مغز-پیوند عمیق بین ماریان و کانل زمانی که آنها برای اولین بار گرد هم می آیند – به خصوص در قسمت 2 که فراموش نشدنی وزن با نفس اماره و طراحی شده است که چه اتفاقی می افتد بعد از ضربه دردناکی بیشتر.

زمانی که آنها در خواب هم آنها پیدا کردن خود واقعی خود را به طور جداگانه و با هم یک واقعیت ناگفته اما شاهد در راه آنها تسلیم کامل به هر یک از دیگر. اگر گرم و صمیمیت از این صحنه ها باعث کمی ناراحتی در حالی که تماشای گچ آن را به جسمی واکنش جاسوسی در یک لحظه خصوصی به معنای تنها برای این دو نفر که به نحوی در بر داشت و در حفظ و پیدا کردن هر یک از دیگر.

تبلیغات:

این باعث می شود از دست دادن و از دست رفته شانس با یک دیگر پس از رسیدن به بعد نشان داده شده در مک دونالد کارگردانی بخش احساس حتی بیشتر حاد. هر گونه شک و تردید از این می توان به سادگی زدوده توسط متضاد ماریان و کانل عشق صحنه با, عکس های خشن و بی دقتی جنسیت تحمل آنها با افراد دیگر برخی از آنها دیده می شود به عنوان حافظه عود در زودگذر سر و صدا کاهش دیگر به عنوان نزدیک مطالعات از غم و اندوه و یا نارضایتی.

به عنوان محبوب به عنوان کانل در دبیرستان – و به عنوان بزدلانه به عنوان او رفتار می کند وقتی که می آید به چسبیده برای ماریان به او ادعای عشق خود را در حالی که اصرار آنها خود را نگه امر یک راز – جداول تبدیل شده است پس از جفت به راه جداگانه خود را فقط به هم دوباره در دوبلین که آیا هر دو شرکت در کالج ترینیتی.

در این جدید اجتماعی کشور ماریان است که زن غریبه گله به در حالی که کانل می یابد و وضعیت اجتماعی که به راحتی قبل از اینکه در حال حاضر کسانی او را. با وجود تازه کشف شده به نفع در میان مردم نشست او برای اولین بار هر چند ماریان باقی می ماند خالی از سکنه کم ارزش خود را. “نمی دانم چه چیزی اشتباه است با من” او مورموری به او در یکی از لحظات خصوصی. “نمی دانم چرا من نمی تواند مردم را, عشق من,” او می افزاید: حتی اگر آن آشکار او دیوانه وار او را دوست دارد.

تبلیغات:

کانل در ضمن مبارزه با تنهایی و افسردگی می بیند و برای اولین بار چقدر سخت تر جهان می تواند به افرادی که به دنیا می آیند به پول است. سپس دوباره ماریان خانواده اثبات شده است که داشتن پول نمی شود به شادی. و مک دونالد یک تلویزیون کهنه که در میان دیگر آثار کارگردانی Starz را “هوارد پایان” اقتباس, انتخاب گسترده تر فریم و اماکن دوربین کمی از عمل برداشته در صحنه های اوج احساس به عنوان اگر برای نشان دادن جهان واقعیت تجاوز نه تنها در این روابط اما در جوانان خود را.

“مردم عادی” است که اقتباس از سالی رونی 2018 رمان و همانطور که با هر داستان مثل این یکی وجود دارد احتمالا لایه از غنای در این کتاب است که ممکن است به طور موثر و ترجمه برای صفحه نمایش. هر فیلم یا مجموعه تلویزیونی سازگاری از یک رمان به صورت خودکار همراه با یک فیلتر است که ممکن است تجربه از داستان تفاوت بین کسانی که با خواندن این منبع کار می کنند و کسانی که نمی.

من در میان کسانی که با خواندن این کتاب که بدان معنی است که من نمی تواند لزوما به شما بگویم که چگونه وفادار این انطباق است. احتمالا آن همه حق بازدید عاطفی touchstones داده که رونی نوشت: اسکریپت همراه با علامت O’Rowe و آلیس توس و سهام یک شرکت-نوشتن اعتباری در آن برای اولین بار از شش قسمت است.

تبلیغات:

با توجه به ظرافت سکوت صحبت می کند در این قسمت و چگونه ماهرانه آن ستاره با استفاده از روح گفت و گو-رایگان لحظات اجازه می دهد تا خود را به روشنی می گویند با صدای بلند چه شخصیت خود را نمی تواند و یا بیشتر رد به من شک بسیاری از شما در مورد مراقبت از تولید را fealty به این صفحه.

بیشتر قابل توجه است این سری ثابت و بی شتاب قدم زدن و تمایل خود را برای بررسی وزن حافظه و پشیمانی. سری’ مصر سکون یا بچه شما بلافاصله و یا یک برگ سرد; Hulu کاهش یافته است کل فصل در یکی از بین بردن شما را قادر به کشف کردن که بیشتر یا کمتر بلافاصله. با توجه به هر قسمت را متوسط 30 دقیقه یا کمتر زمان اجرا درخواست به در “مردم عادی” جرعه جرعه نیست بی دلیل.

این یک داستان در مورد بلوغ, بزرگسالی, بعد از همه, یک ناگزیری است که می تواند به عنوان خیره کننده به عنوان دلخراش است و مملو از عزاداری بیش از آنچه که ما از دست دادن به عنوان رشد ما. این فرایند طول می کشد زمان خود باید به عنوان ما.

تمام 12 قسمت از “مردم عادی” در حال حاضر جریان در Hulu.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>