کارولینای شمالی, روزنامه, خواسته های ایران از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن استعفا سهام فروش: “Inexcusably اشتباه”

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن های 64 ساله کارولینای شمالی جمهوریخواه که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا شده است هولناک با تبلیغات بد در هفته های اخیر. تیم Mak از رادیو عمومی ملی (NPR) گزارش داد که در 27 فوریه با مته سوراخ کردن بخش خصوصی هشدار داد یک کسب و کار محلی که coronavirus می تواند “شبیه به سال 1918 همه گیر” — اگر چه او نمی گویم که علنا در زمان. و فاکس نیوز’ Tucker Carlson, در مارس 19, به نام برای با مته سوراخ کردن استعفای بیش از گزارش می دهد که او به فروش می رسد یک مقدار قابل توجهی از سهام هفته قبل از همه گیر ناشی از بازار را به سقوط.

در عین حال با مته سوراخ کردن باقی مانده است در آمریکا و داغدار سرمقاله نوشته شده توسط شارلوت آبزرور هیئت تحریریه انتقاد شدید او برای بودن “شرم آور به کارولینای شمالی” و “سمی به حزب او.”

تبلیغات:

“هفت روز گذشت از گزارش های خبری نشان داد که چگونه ایالات متحده Sen ریچارد با مته سوراخ کردن سود کردن coronavirus در حالی که عدم هشدار در ترکیبات خود را در اوایل مراحل حساس از بحران” ناظر به هیئت تحریریه ادعا میکند. “از آن شده است یک هفته خوب.”

هیئت تحریریه می رود به تعجب می کنم چرا با مته سوراخ کردن ندارد استعفا داد.

“در سرمقاله روز پنجشنبه گذشته ما تا به حال سوال با مته سوراخ کردن در مورد یک فوریه 27 ناهار در واشنگتن که در آن سناتور صادر وخیم هشدار در مورد COVID-19 به Tar Heel, دایره, یک حزبی گروهی از کارولینای شمالی کسب و کار و سازمان ها” سرمقاله توضیح می دهد. “چگونه می تواند با مته سوراخ کردن, چه کسی می دانست که به اندازه کافی برای فروش برای $1.7 میلیون از سهام خود را در فوریه 13 قبل از بازار چهار تنها سهم خود اینتل با یک گروه کوچک از کمک کنندگان بزرگ? چرا با مته سوراخ کردن ارائه ارزیابی خود را به تمام ترکیبات او قرار است به خدمت و همچنین به عنوان رسانه ملی?”

تبلیغات:

با مته سوراخ کردن اصرار دارد که زمانی که او به فروش می رسد همه کسانی که سهام سهام در فوریه 13, او “تکیه تنها در گزارش های خبری به راهنمای تصمیم من.” اما ناظر به هیئت تحریریه اشاره می کند که با مته سوراخ کردن — همراه با دیگر اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا — دریافت شد “شوم هشدار طبقه بندی شده” در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس به عنوان دور برگشت به عنوان در اواخر ماه ژانویه است.

“رک و پوست کنده اهالی کارولینای شمالی نمی نیاز به یک سازمان یا کمیته با مته سوراخ کردن را هم به ما بگویید چه او inexcusably اشتباه” ناظر به هیئت تحریریه ادعا میکند. “در یک بحران است که تعریف خود را از دولت و کشور برای سال سناتور نشد در اساسی ترین وظیفه: برای خدمت و حفاظت از افرادی که انتخاب او را.”

ناظر نتیجه گیری سرمقاله خود با تاکید بر این که هر چه زودتر با مته سوراخ کردن استعفا از مجلس سنای ایالات متحده ،

تبلیغات:

“به عنوان coronavirus یمن در اینجا و در سراسر کشور خواهد شد و این وزن از آنچه ریچارد بورر انجام داد و انجام نداد” آبزرور می نویسد. “این دشوار است برای دیدن او به عنوان یک قابل مشاهده یا قابل دوام نماینده منافع ما…. در حال حاضر ما او را بیشتر مورد نیاز ریچارد با مته سوراخ کردن فکر بیشتر در مورد خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>