کره شمالی هنوز هم می گوید آن را ندارد Coronavirus موارد است. Hmmm.


Kim Jong-un with a group of soldiers wearing masks.

تصویر عکس توسط لیزا لارسون-واکر. عکس KCNA ” خبر داد.

به انجمن خوش آمدید قدرتمند پزشکییک ستون هفتگی به دنبال در چگونه دولت ها در سراسر جهان در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر برای سانسور نظارت و سرکوب. تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

روسیه

پس از هفته ها از کم اهمیت جلوه دادن بحران روسیه منتقل شده به کامل مستند حالت به عنوان تعدادی از موارد در کشور بیش از 10 ، 000. متعدد وجود دارد گزارش های رسانه ها از پلیس با استفاده از جدید خود را با اقتدار به بازداشت و آزار و اذیت شهروندان است. در یکی فاحش مورد یک دکتر بود که با انتقاد از دولت در پاسخ به بحران بازداشت شد در حالی که تلاش برای ارائه تجهیزات پزشکی. آناستازیا Vasilyeva از پزشکان داد, یک گروه حمایت رهبر مخالفان آلکسی Navalny دستگیر شد در مارس 2 به همراه چند تن از همکاران در حالی که آوردن ماسک و تجهیزات دیگر به نووگورود منطقه به عنوان بخشی از یک تور سراسری برای ارزیابی آمادگی امکانات بهداشتی است. او قبلا ارسال شده در یوتیوب و با توجه به مصاحبه های رسانه ای در انتقاد از دولت در پاسخ. Vasilyeva بود به اتهام نقض دولت در قرنطینه محدودیت. به گفته سازمان عفو بین الملل او را فشرد و پانچ در شکم در حالی که در حال بازداشت در یک ایستگاه پلیس یک شبه.

قانون جدید امضا شده توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در این هفته مجازات “پخش اطلاعات نادرست” به پنج سال زندان و نقض قرنطینه سفارشات تا هفت—هر دو قوانین هستند که مملو از فرصت برای سوء استفاده.

چین

صریح سرمایه دار خیلی مهم املاک و عضو حزب کمونیست قرار داده شده است در دست بررسی برای انتشار یک مقاله که با انتقاد دولت چین را از دست داده و COVID-19.* رن Zhiqiang که پس از در از اواسط ماه مارس زمانی که او نوشته شده این مقاله گفت: این ویروس تا به حال نشان داد یک “بحران دولت” و با اشاره به رئیس جمهوری چین به عنوان یک “دلقک با هیچ لباس بود که هنوز هم مصمم به بازی امپراتور.” رن رئیس سابق یک شرکت دولتی و برجسته مقام اتحاد به استقبال جنجال قبل از. خود را از عضویت در حزب به حالت تعلیق در آمد و یک سال در سال 2016 پس از او با انتقاد یازدهم را از دست داده و رسانه های دولتی.

اوگاندا

دیده بان حقوق بشر در این هفته با انتقاد از دولت اوگاندا برای حمله پلیس در یک پناهگاه بی خانمان در خدمت جامعه و مردم در کامپالا. مانند بسیاری دیگر از کشورهای اوگاندا در حال حاضر منع اجتماعات بیش از 10 نفر اما که نمی شود به یک محل اقامت و یا پناهگاه. با اینحال 20 نفر در پناهگاه بودند به زندان فرستاده شد به احتمال زیاد قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری برای بیماری و حصول اطمینان از آنها قادر به ملاقات با وکلا به دلیل مستند. همجنسگرایی غیر قانونی است در اوگاندا و در حالی که بدنام 2014 قانون که مجازات آن با زندگی در زندان بوده است و لغو تبعیض است که هنوز هم شایع است. پلیس پناهگاه برای “شواهد از همجنسگرایی” اما در نهایت تصمیم گرفت به اتهام ساکنان با کروناویروس جرائم مربوط.

کامبوج

کامبوج دولت جدیدی را در قانون اضطراری که گروه های حقوق بشر می گویند می تواند اجازه می دهد استبدادی نخست وزیر کامبوج به “اداره کشور بدون پشتوانه است.” قانون جدید را ایجاد می کند, جنایت, مجازات چند سال زندان هم از “مانع عملیات در طول یک وضعیت اضطراری” و “احترام به اقدامات” به دستور دولت به آدرس اضطراری—که هر دو به راحتی می تواند مورد آزار قرار گرفته به مجازات منتقدان دولت. این کشور در حال حاضر بازداشت بیش از ده نفر برای گسترش اطلاعات در مورد شیوع بیماری. Hun Sen که حتی قبل از وقوع شده بود برای انتقاد از خفقان را در رسانه های تحت پوشش مبارزه با “خبر جعلی” یکی از تعدادی از رهبران از جمله مجارستان ویکتور وزیر و فیلیپین’ رودریگو Duterte با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه به فرض جارو اورژانس قدرت.

هیچ مورد باشگاه

COVID-19 را لمس کرده است تقریبا در هر گوشه ای از جهان وجود دارد اما هنوز هم یک تعداد انگشت شماری از کشورها گزارش موارد. بسیاری از آنها در جزیره کوچک سازمان ملل که در آن ممنوعیت سفر شده اند موثر در حفظ موارد ، نمونه های دیگر بیشتر مشکوک.

کره شمالی هنوز هم می گوید که موارد ادعا می کنند که مقامات ایالات متحده به عنوان توصیف “غیر ممکن است.” زاهد پادشاهی انزوا ممکن است کار به نفع خود اما با توجه به سطح مبادلات تجاری با چین به نظر می رسد بسیار بعید است که وجود دارد نه در همه موارد. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای به کیم جونگ سازمان ملل متحد در ماه مارس ارائه کمک در مبارزه با این بیماری و به خبرنگاران گفت که کره شمالی “رفتن را از طریق چیزی” هر چند آن را کاملا روشن نیست چه او با اشاره به.

تاجیکستان که مرزهای سخت-آمار ایران همچنین ادعا می کند به یک مورد تنها نیست هر چند آن را به قرنطینه بیش از 6000 نفر که در سفر خارج از کشور. این ویروس می تواند ویران در یک کشور فقیر با ضعف سیستم بهداشت و درمان و در عین حال دیکتاتور تاجیکستان گرفته شده تقریبا هیچ گام به موسسه اجتماعی فاصله و برگزار عظیم عمومی جشن نوروز تعطیلات در اواخر ماه مارس است.

پس از آن وجود دارد و ترکمنستان که در آن حتی بحث coronavirus ممنوع است; که در آن رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhammedov سابق دندانپزشک و, وزیر بهداشت پیشنهاد کرده است که به تازگی منتشر شده کتاب در, داروهای گیاهی می تواند کمک به COVID بیماران و که در آن 7000 نفر دوچرخه سوار برگزار شد در روز سه شنبه به مناسبت روز جهانی بهداشت.*

شاید این کشورها واقعا فقط بسیار خوش شانس است.

اصلاح, مارس 10 سال 2020: این قطعه در اصل misidentified حزب کمونیست چین به عنوان جامعه ، این قطعه نیز misstated تاریخ زمانی که ترکمنستان برگزار شد 7,000 شخص دوچرخه سوار به مناسبت روز جهانی بهداشت. آن سهشنبه, آوریل 7 نه 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>