نروژی Phenom Erling Haaland جهانی فوتبال چیز بزرگ بعدی


Dortmund's Norwegian forward Erling Braut Haaland lunges forward toward a soccer ball

دورتموند نروژی به جلو Erling Braut Haaland نمرات 5-1 هدف, در دسته اول بوندسلیگا مسابقه فوتبال بوروسیا دورتموند v FC کلن در دورتموند در ژانویه. 24.

قانون مهاجرت و ملیت Fassbender/گتی ایماژ

به عنوان سخت به عنوان آن را ممکن است تصور کنید که در سن پیری اما فنا superathletes مانند راجر فدرر تام بردی و LeBron James-در نهایت زمان را به زور از بزرگترین ستاره های ورزشی به توقف بازی. روزی نه لیونل مسی و نه کریستیانو رونالدو خواهد بود نمره اهداف به صورت حرفه ای فوتبال تیم های دیگر.

که زمان خواهد آمد خیلی دیر برای امثال Robert Lewandowski, ادن هازارد و هری کین. بیش از حد از حرفه خود و حتی 26 ساله کین را در حال حاضر اتفاق افتاده است در سایه ای از مسی-رونالدو duopoly. سه تن دیگر از فوتبالیست ها همه ستاره اما زمانی که مردم به خصوص در این زمان و هر چه می آید بعدی آنها نمی توان به ستاره ها. حتی نیمار بلند, نوک به عنوان وارث-آشکار به نظر می رسد مقصد به پایین به عنوان یک بینابینی پاورقی. هنگامی که زمان می آید به جای مسی و رونالدو به عنوان چهره جهانی بازی kingmakers خواهد به جای نگاه به سمت جوانان است. که جوانان خواهد شد بر روی صفحه نمایش کامل سهشنبه, فوریه. 18, به پاریس سنت ژرمن Kylian Mbappé دیدار بوروسیا دورتموند را Erling Haaland در لیگ قهرمانان.

Mbappé شده است در افق زمان برک آوت او فصل را با موناکو در 2016-2017 اما او پرورشی به سوپر استار شدن به عنوان 19-خطر در فرانسه در جام جهانی برنده طرف سال آینده. او به ثمر رساند 33 گل در لیگ فرانسه در فصل گذشته بدون سود بودن تیم خود را مجازات اصلی یادداشت برداری. زمانی که او توپ روی پای خود در فضا او به نظر می رسد مانند یک شیرین کاری از جدید Top Gun فیلم انجام زندگی می کنند.

در این سال Haaland, 6-پا-4 نروژی 19 ساله افزایش یافته است برای دیدار با Mbappé مانند یک kaiju در حال ظهور از آب در لبه برخی از unsuspecting در کلان شهر. Haaland شروع سال با ردبول سالزبورگ گل از 16 گل در 14 بازی در بوندسلیگا اتریش این سقوط یک کلاه ترفند در لیگ قهرمانان اولین و اهداف در برابر امثال لیورپول و ناپولی در این مسابقات است. او به دورتموند در طول نقل و انتقالات ژانویه و بی درنگ به ثمر رساند هفت بار در سه بازی اول دو که او حتی نمی شروع می شود.

اثر دیدن او خط در سراسر از تیم های مورد علاقه خود باید وحشتناک; خود نوردیک بور مشخصات کمتر ثور از آن است که Ivan Drago, روی بتی و هر پسر بد کیفر ساترلند بازی در ’80s انباشته در بالای یک شانه دیگر است. “او به نظر می رسد ترسناک” سابق منچستر یونایتد هافبک لی شارپ گفت: Talksport, قرار دادن بهترین نقطه ممکن در آن است. “او خواهد بود این نوع بازیکن ایران می پذیرفتند.”

او می رسد خود را کامل نوزاد غزال با حداکثر سرعت دویدن در حالی که این مدافع هنوز در حال شتاب گرفتن است.

آن چیزی است که به نظر می رسید به مقصد اتفاق می افتد در ماه ژانویه است. ایران از جان گذشته برای قدرت شلیک و قدرت ستاره دنبال Haaland سخت منجر به midseason انتقال پنجره. Haaland برای ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer در ملد در نروژ است. مهاجم جوان پدر Alf-اینگه Haaland, بازی حرفه ای در انگلستان برای یک دهه. از آن ساخته شده بیش از حد حس. ایران قرار بود به پرداخت هر آنچه در آن زمان برای او و او برای تبدیل شدن به یک جانور از لیگ برتر برای 15 سال آینده.

به جز این اتفاق نمی افتد. Solskjaer خواهد بود کنسرو مدتی قبل یا مدت کوتاهی پس از پایان فصل. Haaland پدر حرفه ای در انگلستان تعریف شده است تا حد زیادی توسط خود دشمنی با سابق منچستر یونایتد هافبک Roy Keane; سالمند Haaland شد و نقل است گفت: “من واقعا دوست ندارم ایالات و من نمی توانم ایستاده بازیکنان خود را.” و ایالات شاید دوست دارد پول خود را بیش از آن دوست دارد برنده. باشگاه مقصر مطالبات Haaland عامل مینو Raiola برای شکست خود را به امضای او. Haaland می گوید او ترجیح دورتموند فروش زمین.

آن سخت است برای دیدن چرا. دورتموند به فوتبال اروپا را برتر پایان مدرسه. وجود Haaland با بهترین جوان انگلیسی, بازیکن, بهترین جوان درهم بازیکن و کشت و با استعداد آلمانی, چشم انداز, همه tutored توسط برخی از آلمانی و بلژیکی جانبازان. آن آلوم شامل Lewandowski, اتلتیک بیلبائو, مسیحی, Pulisic و شماری دیگر تشخیص چهره را ساخته اند که حرکت به بزرگتر از باشگاه است. Haaland افزایش بوده و سریع, اما او را به هدف قرار دادن هر پله در نردبان. حرکت خود را به دورتموند است که در برخی از راه اذعان کرد که او نه یک محصول به پایان رسید نادر-در-اروپا-فوتبال نشانه ای از تواضع و فروتنی.

و نه مانند برخی سرکش گل ربات به عنوان او تعقیب پس از توپ. او افکار خود را به عنوان او اجرا می شود به طوری که سر و زانو های خود را همیشه به نظر می رسد در مقابل بقیه از او. خود اسلحه پرواز در تمام جهات به عنوان او به سرعت و چرخش و شاخه های آن اغلب به نظر می رسد به عنوان اینکه خود را بالا و پایین بدن در حال تلاش برای انجام دو وظایف مختلف است. تعادل خود را است دیگر دنیوی اما بداهه. او همیشه teetering در لبه خارج از ماشین چین دهنده مانند بوستون دینامیک اشتباه احمقانه حلقه.

اما نتایج unimpeachable. او گره خورده است برای سوم در وزن رتبه بندی برای اروپا بوت طلایی. او مسلط, بوندسلیگا آلمان, به عنوان اگر او بودند شخصیت از یک مت کریستوفر کتاب برنده آن ماه ژانویه بازیکن ماه جایزه با وجود تنها برای 60 دقیقه. زمانی که او موفق به نمره Feb. 8 برابر بایر لورکوزن, این اولین بار تمام فصل او را به بازی 90 دقیقه در یک بازی و به ثمر رساند. در برابر اینتراخت فرانکفورت در روز جمعه به ثمر رساند او در 54هفتم دقیقه به شکاف خود را هشتم هدف خود را در پنج بازی بوندسلیگا رکورد.

او نمرات زیبا و احمقانه غریزی اهداف مانند اجمالی یک مجموعه قطعه تحویل خارج از جمجمه او در حالی که در حال چرخش است. اون پایین گوشه خالص در permalock مانند FIFA تصویری بازی بازیکن می داند که تا چه حد به شیب چوب ضربه خود را نقطه. موثر تر از چگونه Haaland با استفاده از چارچوب گسترده به جعبه مدافعان است چگونه زود او را در آن عهد به خود را پیش بینی. بچه ها مهر و موم کردن قبل از آنها حتی تشخیص وجود دارد خطر است. او می رسد خود را کامل نوزاد غزال با حداکثر سرعت دویدن در حالی که این مدافع هنوز در حال شتاب گرفتن است.

در دورتموند او هم تیمی است که می تواند او را به توپ جایی که او به آن نیاز دارد. که فوق بهترین بازیکن جوان انگلیسی است که کمک به جادوگر و همکار 19-Jadon سانچو. Achraf حکیمی 21 ساله مراکشی شش پاس گل در این فصل است. Thorgan خطر بهشت است برادر نه در حال حاضر. Haaland نمی کمبود خدمات که در این نقطه در زندگی حرفه ای او نیاز دارد. او را نه به عنوان همه کاره یک بازیکن به مسی یا رونالدو در سن و سال او; ما تمایل به فکر می کنم بزرگترین توهین آمیز ستاره از دوران مدرن به عنوان کسانی که می توانند پابه گذشته و یا عبور در اطراف مدافعان و سپس نمره اهداف. در این راستا سانچو یک مطلب کامل بازیکن از Haaland و به احتمال زیاد فرمان بزرگتر هزینه نقل و انتقال که دو حرکت از دورتموند.

Mbappé بیش از حد بیشتر است در این حالت است. او نقش به عنوان اگر او پرورش در یک آزمایشگاه توسط نایک با نام تجاری مدیران در یک رژیم غذایی از Thierry Henry برجسته و یک جام جهانی تجاری که در آن بازی سه در مقابل سه در یک قفس. Mbappé نمرات اهداف, اما او همچنین دریبل های گذشته مدافعان و پخش می گذرد که ایجاد شانس برای هم تیمی های خود. (او احتمالا می تواند سعی کنید کمی سخت تر در دفاع اما چه کسی در میان ما می توانید نیست؟) بزرگترین چیزی که برگزاری حرفه ای خود را به عقب در حال حاضر دیگر هنوز در بلندی سایه ای از مسی و رونالدو است—چگونه اصطکاک آن شده است بازی برای پاری سن ژرمن در فرانسه. او سواحل به لیگ 1 عنوان در هر سال بلکه انتقاد را به موانع در دور 16 در لیگ قهرمانان. در این سال که مانع می تواند سانچو Haaland و دورتموند.

Haaland است که تنها 19. وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای او به گسترش بازی خود را به چیزی بیشتر گرد را بهتر یاد بگیرند که چگونه به استفاده از اندازه به نگه داشتن توپ تا و تا شانس خود را برای هم تیمی و بلند مدت خود را گام به مطبوعات مخالف مدافعان. اگر او نمی کند, پس از آن تنها راه شهرت و اعتبار خود را حفظ خواهد کرد و با سرعت خود را بیشتر از همه کاره همسالان است که به نگه داشتن قرار دادن توپ در شبکه در یک مسخره رای دادن. او در هشت گل در شش بازی در لیگ قهرمانان تا کنون. شرط می بندم شما در برابر او شنبه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی