نه یک احمق آوریل: این شکست تحقیر آمیز است که در واقع رئیس جمهور ما در طول یک بحران ملی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کار رئیس جمهور بود به “معاملات” در همان راه او می پردازد به عنوان رئيس جمهور از تهمت, سازمان خود را در کسب و کار خانوادگی. این کار نیاز به مهارت های مذاکره بود اما معلوم می شود که برگ برنده بسیار بد در آن است که باید آشکار به هر کسی که به یک نگاه سریع در کسب و کار خود را حرفه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بسیاری از کمک پدر خود را هنگامی که آن را به املاک و مستغلات کسب و کار, اما او استعداد واقعی بود برای تبدیل ستاره به پول نقد. آن است که به معنای واقعی کلمه تنها چیزی که او را به خوبی در. او صرف چند دهه کار تلخیص مطبوعاتی در شهر نیویورک, ساختمان, نام خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ با شیوه زندگی اوج خود بسیار خود واقعیت تلویزیون نشان می دهد. او کارداشیان قبل از Kardashians تا به حال اختراع شده است — یک فرد که “کار” است که به سادگی به زندگی می کنند در رسانه ها.

تبلیغات:

این کار از یک رئیس جمهور است فقط یک کمی پیچیده تر از آن است. وجود دارد یک عنصر از افراد مشهور, البته به ویژه در دوران مدرن است. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع تسلط که طرف از کار. در واقع, آن را تقریبا همه او را درک کنند. او bragged در مورد رتبه بندی خود را برای coronavirus تجمعات انتخاباتی و این عجیب و غریب مشاهده مورد آنها در طول روز واقعه:

https://twitter.com/marinafang/وضعیت/1245135719280115716

او را در خوب بودن و مرکز توجه است. شما باید به او بدهد که. اما گذشته از برخورد با کنگره و رهبران خارجی — که همانطور که ذکر شد او بسیار بد —کار اصلی رئیس جمهور این است که مدیریت دولت فدرال و ملت را در زمان بحران. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطلقا هیچ ایده چگونه به انجام هر یک از کسانی که همه چیز.

تبلیغات:

با وجود تولید تصویر از واقعیت خود را نشان می دهد “شاگرد” او هرگز شناخته شده است چگونه برای مدیریت هر چیزی. در سال 2016 سیاسی گزارش داد:

به جای امرانه و قاطع مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی رئیس نوسانات شدید بین micromanaging فضول و نمی تواند-بود-ناراحت, broad-brush تصویر بزرگ متفکر. او است که هر دو ضربه و بصری بهتر و بدتر است. او استخدام در غریزه روده به جای مدارک; او گوش به دیگران اما نه به اندازه و یا به عنوان اغلب به عنوان او گوش به خودش.

این جای تعجب نیست که او floundered در تلاش برای انجام آنچه که رئیس جمهور باید در یک اورژانس ملی — نظارت دولت فدرال پاسخ. همه او می تواند انجام دهید این است نگه داشتن کسانی که کمپین کاخ سفید تظاهرات او فکر می کند مردم در حال لذت بردن از بسیار است.

شده اند وجود دارد تعدادی از مقالات نوشته شده در روزهای اخیر در مورد “از دست ماه” فوریه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم به عنوان بحران حتی زمانی که افرادی که درک روشن و در حال حاضر خطر در حال اجرا در اطراف دولت را با موهای خود را در آتش است. عدم دریافت تست و در حال اجرا در روزهای اولیه یاد می شود به عنوان یک اشتباه مرگبار. های اخیر خود را تلو تلو خوردن از یک وعده برای پایان دادن به همه بهداشت عمومی با استراتژی کاهش عید پاک و بازتولید اقتصاد به پیش بینی مرگ و میر ناشی از 100,000 تا 200,000 مردم شده است گیج کننده.

تبلیغات:

مشهور استراتژی روابط عمومی آشکار است. پس از کم اهمیت جلوه دادن ویروس به عنوان بدتر از آنفولانزا و اصرار دارد که زندگی باید به بازگشت به حالت عادی بلافاصله او را در حال حاضر تماس خود را یک قهرمان برای نه گفتن به مردم که گفت این بود آنفولانزا و می خواستم زندگی برای بازگشت به حالت عادی. هر چیزی کمتر از 200,000 مرده را اثبات نبوغ خود را. شما باید به او امتیاز برای گستاخی می دانند اگر به صورت کاملا چیز دیگری.

مشکل این است که مدیریت بحران گرفتن نیست هیچ بهتر است. مثلا سیاسی گزارش روز سه شنبه که حتی به عنوان برخی از افراد در دولت شده اند درخواست کشورهای خارجی برای به زمین با مقدار مورد نیاز دنده محافظ بخش دیگری از دولت بود و در واقع حمل و نقل که همان دنده خارج از کشور — به کسانی که در همان کشور.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران شد و بنا به گزارش نگران زمانی که آنها شنیده ام در مورد این:

سیم عبور خواهد تنها اشتباه ما متحدان آنها نگران و یا حتی بدتر — توهین به آنها. و آمریکایی ها در مقابله با افزایش مرگ و میر و کمبود تجهیزات پزشکی در بازگشت به خانه خواهد بود به احتمال زیاد خشم.

بله فکر می کنم ؟

بدیهی است که آن را کاملا طبیعی برای ایالات متحده به ارسال فوری تجهیزات پزشکی به کشورهای دیگر است. چه طبیعی است که این منابع هستند بنابراین لازم است و خیلی سخت برای به دست آوردن در اینجا در خانه. آیا هیچ کس متوجه 24/7 فریاد در کابل اخبار در مورد این کمبود ؟

تبلیغات:

با توجه به واشنگتن پست دولت استانداران هنوز هم, شفاعت برای تجهیزات آنها وعده داده شده از فدرال ذخایر و تست است که هنوز هم یک مشکل عمده که در واقع ممکن است ساخته شده اند و بدتر زمانی که شرکت های خصوصی وارد بازار شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده آنها را از نیاز به بیرون رفتن و تجهیزات را برای خود و در حال حاضر آنها همه مناقصه در برابر یکدیگر و همچنین در برابر FEMA که تنها به تازگی وارد این بازی است. پنتاگون هنوز هم که بر روی 2000 نفر هواکش چرا که هیچ کس تا به وضوح تصمیم گرفت که در آن به آنها را ارسال کنید.

در ضمن تهمت است که ظاهرا بر روی شاخ در تمام طول روز چت با همه از یک میله به ولفگانگ جن و اعلام تغییر سیاست مبتنی بر آنچه آنها به او بگویید.

تبلیغات:

Cooped در کاخ سفید برای هفته ها در حال حاضر به جز یک سفر کوتاه به ویرجینیا در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به کار گوشی های حتی سخت تر از حد معمول است. شرکت مدیران فرمانداران افراد مشهور و رهبران خارجی به دنبال به دست آوردن چیزی از دولت ایالات متحده به نظر می رسد به خصوص مشتاق به امن تلفنی مخاطبان با رئیس جمهور.

جن ظاهرا کردم و او را به موافقت با بازگرداندن کسر مالیات برای کسب و کار وعده های غذایی. خداوند تنها می داند که چه دشمنان خارجی و شرکت های بزرگ مدیران اجرائی cajoling او را به انجام است.

تا این اواخر به نظر می رسید که پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن چین-شاهین مشاور اقتصادی شده بود با توجه به لجستیکی کار از کار با صنعت به تجهیزات پزشکی به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است. که بدیهی است که نمی تواند بیش از حد هست. تا هفته گذشته آنها در نهایت در آورده حرفه ای عقب Adm. جان Polowczy برای مقابله با logjam.

او روز یکشنبه گفت Axios “امروز من به عنوان رهبر FEMA در زنجیره تامین نیروی کور هستم به جایی که تمام محصول است.” که بسیار اطمینان بخش است.

جمهوری خواهان گفته اند سال است که ما نیاز به اجرای دولت مانند یک کسب و کار از آنجا که مردم در بخش خصوصی می دانید که چگونه برای انجام کارها. متاسفانه تاجر آنها برداشت به این بود که صاحب یک غرور کسب و کار اختصاص داده شده به فروش خود ساختگی “با نام تجاری” به عنوان یک خود ساخته میلیاردر. هنگامی که مواجه با جدی مدیریتی بحران و تقاضا برای املاک رهبری او ندارد faintest ایده چگونه به آن را انجام دهد.

تبلیغات:

ممکن آوریل روز احمق اما این هیچ شوخی است. ما در حال حاضر در ماه سوم از این بیماری همه گیر مرگبار و دولت فدرال است که هنوز هم آور در اطراف و عدم ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>