حتی یک وکیل می تواند شما را از سلول انفرادی در ماساچوست


A tiny jail cell with a cot on one side and some plastic tubs on the other.

یک سلول انفرادی همراه در نیویورک Rikers Island زندان است. اصلاح طلبان در حال تلاش برای محدود کردن استفاده از سلول انفرادی در زندان های آمریکا و زندانها از جمله کسانی که در ماساچوست با استناد شدید روانی آسیب های ناشی از این عمل است.

AP Photo/Bebeto ماتیوز فایل

در قسمت جدید از, سلام فی ملت بری لام بررسی جعبه سیاه از سلول انفرادی سیاست. در ماساچوست بخش اصلاح سیستم انفرادی است که شناخته شده به عنوان گروه انضباطی واحد یا DDU. این زندان در یک زندان که در آن هر فرد جدا شده در یک سلول بزرگتر از یک نقطه پارکینگ. در این گلچین کردن لام مذاکرات به اریک ویلیامز که صرف هشت سال در انفرادی به دلیل یک حادثه در یک چو هال; Lisa نیومن-پولک که نشان دهنده مشتریان در انفرادی و دولت از سوی دیگر ، جیمی Eldridge که co-صندلی ماساچوست قانونی عدالت کیفری اصلاحات حزبی. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

بری لام: زمانی که شما در مواجهه با اتهام تخلف در خارج, در اصل وجود دارد با توجه روند, دفاع مشاور دادستانی بار اثبات قضایی را نقد کنید. در داخل آن شروع می شود با یک بلیط.

اریک ویلیامز: هنگامی که شما گرفتن یک بلیط شرکت [اصلاح افسر] فقط می نویسد تا هر چه او می خواهد به نوشتن و آن را کلمه خود را در برابر او. آنها با شنیدن این شواهد می تواند تماس شاهدان اما وجود دارد یک جعبه که می گوید “با اشاره به دا” به دادستان منطقه. پس آنچه به شما می گویند در دفاع و یا تلاش برای اعتراف در مورد خود را در این جلسه در زندان در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل شما در یک دادگاه جنایی. بنابراین بهتر است به هر چیزی می گویند. اگر شما می گویند “من او را به خاطر او به من رسید” و یا هر آنچه که شما در حال اعتراف به آن است. آنها سپس شما را به دادگاه و شما می توانید زمان بیشتری را در دادگاه.

“این شرکت فقط می نویسد تا هر چه او می خواهد به نوشتن و آن را کلمه خود را در برابر او.” — اریک ویلیامز

لام: بنابراین دادگاه ریسک از گفتن هیچ چیز ؟

ویلیامز: از آنجا که شما می دانید چه چیزی قراره اتفاق می افتد این است که من میخوام در اینجا آنها در حال رفتن به ارسال به DDU اما i’m not gonna get زمان بیشتری را در یک دادگاه جنایی.

لام: من ببینید. بنابراین کسی که می رود در این جلسه این است که فکر کردن در مورد گسترش جنایی حکم در مقابل زمان صرف شده در DDU?

ویلیامز: راست. هنگامی که شما یک DDU بلیط این نوع داده می شود که شما در حال رفتن. همان دادرسی ویژه افسر خواهد بود داشتن ناهار با افسران که نوشت بلیط.

لام: پس شما شفاعت صورت خود را قبل از یک شرکت? او یک قاضی ؟

ویلیامز: او یک قاضی است. [ویژه شنوایی افسر] فقط اصلاح افسر که به شنیدن DDU شنوایی. حتی به صورت جزئی ضمن اگر شرکت تصمیم به ارجاع آن به DDU و سپس شما می دانید که شما در حال رفتن به DDU. ترین آنها می تواند شما را برای یک حادثه 10 سال است اما در حالی که شما وجود دارد آنها می تواند شما را 10 سال دیگر اگر شما انتخاب کنید تا یکی دیگر از حادثه بنابراین شما باید 20 سال است.

لیزا نیومن-پولک: خط پایین این است که من واقعا می توانید هر چیزی را انجام دهید.

لام: لیزا نیومن-پولک یک وکیل و مددکار اجتماعی است که مشتریان شده اند که در DDU و یا ممکن است قرار داده شده وجود دارد. او می داند دست اول چقدر ناتوان کسی است که در خارج به چالش کشیدن بخش از اصلاح خود انضباطی روش.

نیومن-پولک: من می توانم نوشتن حروف و معنی دار به مشتری من اما هیچ کس به گوش دادن به هر چیزی باید بگویم.

لام: شاید برخی از مجازات ها قابل توجیه است. شاید برخی نیستند. نکته این است که نه به عنوان یک وکیل و نه به عنوان یک مددکار اجتماعی است که وجود دارد هر چیزی لیزا می توانید برای تحقیق و یا دفاع از مشتریان خود را از هر یک از آن.

نیومن-پولک: اگر کسی محکوم به DDU به مدت پنج سال در آنجا صفر است من می توانید انجام دهید برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد. و اگر بدرفتاری بله من قطعا می توانید نوشتن نامه در مورد آن, اما در ماساچوست دادگاه اساسا گفت: یک بار کسی که در داخل آن یک موضوع اداری بوده و اگر آنها احساس می کنید که کسی نیاز به قرار داده می شود در سلول انفرادی و سپس آن را به آنها است.

“اگر آن را ‘او گفت: او گفت:” و بخش اصلاح ساخت این اتهام آن را واقعا نمی عادلانه روند.” — ماساچوست وزارت امور خارجه آمریکا به مردم ایران ، جیمی Eldridge

لام [برای دولت ایالت جیمی Eldridge]: که دارای بیشترین قدرت در حال حاضر در توقف تمرین طولانی مدت در سلول انفرادی در ماساچوست?

جیمی Eldridge: گروه اصلاح می کند.

لام: از آنجا که این گروه از اصلاح دارای اختیار کامل بر استفاده از سلول انفرادی آنها می تواند پایان آن را حق دور. وجود ندارد نیاز به یک قانون تصویب شده و یا فرماندار را آموزش. اما این اتفاق نمی افتد. هر گونه پیشرفت این است که افزایشی.

Eldridge: آخرین جلسه زمانی که قوه مقننه در زمان عدالت کیفری اصلاحات ما شامل قانون که نیاز به 90 روز بررسی برای هر فرد در سلول انفرادی قرار داده و همچنین به عنوان دسترسی به غذاخوری آموزش و پرورش و همچنین خارج شدن از سلول حداقل سه ساعت در روز. و بنابراین آن چیزهایی قانون تبدیل شد.

لام: که با انجام 90 روز بررسی کنید ؟

Eldridge: خوب است که بخشی از این مشکل: 90 روز بررسی های انجام شده توسط این گروه از اصلاح. اما من به تازگی بازدید MCI–سرو تقاطع قبلا Walpole و همراه اول-کنکورد و ملاقات با زندانیان که قرار داده شده در سلول انفرادی و بسیاری از آنها گفت که بررسی شد واقعا فقط یک تکه کاغذ مهر “رد” یا “تایید” وجود نداشت شنوایی و یا بسیاری از زندانیان که در سلولهای انفرادی تعدادی از ماه تا به حال حتی تا به حال یک بررسی.

لام: در حالت ایده آل خواهد بود که انجام بررسی? آنچه را که شما می خواهید به اتفاق می افتد در طول این بررسی دوره?

Eldridge: آنچه که ما در حال درخواست برای در حال حاضر این است که یک زندانی است که با ارائه مشاوره یک وکیل ارائه شده برای کسانی که نظرات; که این بررسی در فرد اتفاق می افتد و که زندانی از حق تماس شاهدان. چرا که اغلب اگر آن را, “او گفت: او گفت:” و بخش اصلاح ساخت این اتهام آن را واقعا نمی روند شفاف برای زندانی خود را و یا او را مورد مورد اینکه چرا او باید برای بازگشت به جمعیت عمومی است.

لام: من شنیده ام که شما سعی به صرف شب در DDU و یا یکی از این موسسات است. آیا این درست است ؟ شما می توانید به من بگویید در مورد آن ؟

Eldridge: آره. بنابراین در ماه دسامبر سال 2016 [دولت] از سوی دیگر ، خواهد Brownsberger و از من خواسته می شود قرار داده شده در یک سلول انفرادی در DDU. ما محروم بودند توسط DOC گفت: “آن را امن نیست برای ما”—که کمی مضحک. اگر قانون گذاران و یا هر کسی است که امن نیست در انفرادی واحد من فکر می کنم این صحبت ها به اساسی شکست از انفرادی و نیاز به برنامه نویسی بیشتر و بیشتر رویکرد حمایتی برای افرادی که ممکن است بازیگری در زندان است.

لام: آیا شما خرید آنچه که آنها در مورد آن به عنوان امن برای شما و یا آیا شما فکر می کنم چیز دیگری در جریان است ؟

Eldridge: نه واقعا. من فرض بر این بود که آنها نمی خواست قانونگذاران داشتن چنین تعامل مستقیم با زندانیان است. تا آنجا که من با قانون قادر به رفتن به هر زندان—و من به تازگی یک در یکی از جلسات محرمانه با زندانیان—من نمی تواند به اندازه کافی تاکید پویا قدرت بین گروه اصلاح کارکنان و زندانیان همه چیز را از دسترسی به غذاخوری به نوع مواد غذایی آنها را نیز بیشتر نگرانی های جدی در مورد چگونه آنها در حال درمان در سلول های خود را.

برای گوش دادن به قسمت کامل با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>