“حتی به نزدیک بودن بیش از”: چه کسی رئیس می گوید: بیماری همه گیر است که “سرعت” با وجود برخی پیشرفت

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم و ویران شدن اقتصاد جهانی به مراتب بیش از فقط یک روز قبل از شش ماه علامت از زمانی که چین برای اولین بار از هشدار سازمان ملل و آژانس در مورد یک خوشه از پنومونی موارد با علت ناشناخته.

“شش ماه سالگرد وقوع همزمان با رسیدن به 10 میلیون نفر و 500,000 مرگ” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “شش ماه پیش هیچ یک از ما می تواند تصور چگونه جهان ما و زندگی ما خواهد بود — پرتاب به آشفتگی توسط این ویروس جدید است.”

تبلیغات:

پس از جزئیات که تلاش های پس از ماه دسامبر 2019 به کمک شامل ویروس شناسایی درمان های موثر و توسعه یک واکسن Tedros توضیح داد که “برخی از کشورها در حال حاضر تجربه تجدید حیات از موارد به عنوان آنها شروع به دوباره باز کردن اقتصاد خود و جوامع است.”

“بسیاری از افراد حساس باقی می ماند. این ویروس هنوز هم مقدار زیادی از اتاق به حرکت” چه کسی رئیس را ادامه داد. “همه ما می خواهیم این را به بیش از. همه ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است که: این است و نه حتی به نزدیک بودن بیش از. اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت در سطح جهانی و همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت.”

“این یک زمان برای تجدید تعهد ما به توانمند سازی جوامع سرکوب و انتقال و صرفه جویی در زندگی شتاب تحقیقات و سیاسی و اخلاقی رهبری,” او اضافه شده خلاصه اولویت برای دولت در میان جهانی در تلاش برای توسعه یک واکسن. “اما آن را نیز یک بار برای همه کشورها به تجدید تعهد خود را به جهانی بهداشت تحت پوشش به عنوان سنگ بنای توسعه اجتماعی و اقتصادی — و به ساختمان امن تر و عادلانه تر سبزتر بیشتر فراگیر جهانی همه ما می خواهیم.”

تبلیغات:

مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه گفت: در این جلسه که در حالی که شده است وجود دارد پیشرفت در پیدا کردن یک واکسن برای جلوگیری از عفونت آن تلاش ها تضمین شده نیست برای موفقیت رویترز گزارش داد. رایان کشور خواست برای ادامه آزمایش جداسازی مردم با تایید موارد و ردیابی تماس های خود را. او به طور خاص به رسمیت شناخته شده “جامع و پایدار استراتژی” از آلمان و ژاپن و کره جنوبی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

وجود دارد حدود 10.2 میلیون تایید COVID-19 مورد و بیش از 502,900 مرگ و میر در سطح جهان از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه ردیاب. ایالات متحده منجر جهان در بیش از 2.56 میلیون عفونت و تقریبا 126,000 مرگ و میر — با برزیل به دور دوم. دولت از هر دو رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مواجه شده اند انتقاد بین المللی برای آنها چگونه باید رفتار بحران بهداشت عمومی.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه, ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا سی ان ان گفت که یک ملی دستور نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک در “قطعا دیر شده است.” پلوسی با ماسک در اطراف گردن او به طور خاص به نام مغلوب ساختن پیشی جستن به “بود به عنوان مثال به کشور و پوشیدن ماسک.”

تبلیغات:

Pelosi پیشنهاد کرد که این کشور مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تنها توصیه می کند که هر کس خود را پوشش صورت در عمومی به جای نیاز به آن را به این دلیل که آژانس نمی خواهید به “توهین به رئیس جمهور.” هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس که صندلی کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی بارها و بارها با حضور در رویدادهای عمومی بدون پوشیدن ماسک در سراسر این بیماری همه گیر.

خواسته در یکشنبه ظاهر در رادیو فردا چرا تهمت نمی کنیم هر کس به پوشیدن ماسک پنس گفت که “ما معتقدیم مردم باید پوشیدن ماسک در هر کجا که . . . اجتماعی فاصله ممکن است در هر کجا که آن را نشان داد توسط هر دولت و یا مقامات محلی. و شما می دانید که رئیس جمهور را پوشیده است و یک ماسک. من عینک ماسک در موارد متعدد این هفته است.”

تبلیغات:

روز جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن — که انتظار می رود که به صورت خاموش در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد در ماه نوامبر گفت: در حالی که پوشیدن ماسک در طول یک مصاحبه تلویزیونی با سی ان ان وابسته در پیتسبورگ است که در صورت انتخاب “من می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به آن نیاز است که مردم تا به حال به پوشیدن ماسک ،

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در ساکرامنتو باشگاه مطبوعات چهارشنبه گذشته که “همه باید از ماسک در هنگام خارج است.” Fauci, یک عضو از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار افزود: “نباید آن را یک مسئله سیاسی است . . . این صرفا یک مسئله بهداشت عمومی.”

که همان روز در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) پیش بینی شده است که حدود 180,000 نفر در آمریکا می میرند به دلیل COVID-19 اکتبر 1 — اما این رقم می تواند رها کردن در مورد 146,000 اگر حداقل 95% از مردم عینک ماسک ، به عنوان IHME مدیر دکتر کریستوفر موری قرار داده و آن را: “مردم باید بدانند که با پوشیدن ماسک می تواند به کاهش انتقال ویروس به میزان 50 درصد و کسانی که حاضر به دادن جان خود و خانواده و دوستان و جوامع خود را در خطر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>