حتی COVID-19 همه گیر می تواند متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست تصاحب دادگاه فدرال

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز ایالات متحده در این هفته کشتار و آلوده کردن هزاران نفر در حالی که سازندگان: مدارس و کسب و کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام با تلاش برای تغییر قضائیه فدرال به راست با اعلام یک جفت تازه از عمر نامزد وزیر را به دادگاه استیناف.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام نامزدی آمریکا در منطقه قاضی جاستین واکر به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار زیر رئيس جمهور نامزدی روز دوشنبه از می سی سی پی, دادگاه تجدید نظر قاضی Cory ویلسون به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار.

تبلیغات:

مترقی منتقدان به سرعت محکوم کرد نامزد مشخص واکر و ویلسون به عنوان “ضد بهداشت و درمان قضات” و برجسته مربوطه سوابق مخالفت با قانون مراقبت مقرون به صرفه—یک موقعیت است که مطرح شده خاص زنگ با توجه به همه گیر است که انتظار می رود به سلامت صدها هزار نفر و ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها ایجاد.

Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر در پاسخ به واکر نامزدی در یک سری از توییت اشاره خود را بهداشت و درمان مواضع و که هر دو او و ویلسون—مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی قرار ملاقات—در حال جناح راست مردان سفید.

“یک بیماری همه گیر در حال آزمایش محدودیت های ما در سیستم بهداشت و درمان و رئیس جمهور سه برابر پایین در برچیدن بهداشت و درمان برای میلیون ها نفر از مردم” اتحاد برای عدالت رئیس جمهور نان آرن در بیانیه ای گفت جمعه. “او هنوز هم حمایت از طرح دعوی در دادگاه برای سرنگونی کل قانون مراقبت مقرون به صرفه از جمله حمایت از افراد با شرایط موجود و در حال حاضر او می خواهد برای بالا بردن Cory ویلسون و جاستین واکر دو بی باک طرفداران که کشنده دستور کار است.”

تبلیغات:

“شرم بر کسانی که با توجه به رئیس جمهور لیسیدن اعتباری خود را برای دست زدن به این بحران” او گفت: از COVID-19 شیوع “در حالی که او شده است با تمرکز بر حفاظت از ثروتمند و قدرتمند در هزینه از کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

پیش از آن در هفته پس ویلسون نامزدی آرون اشاره کرد که قاضی “به نام ACA” فرزند نامشروع ” و “منحرف” و تشویق دیوان عالی کشور برای سرنگونی آن را در تمامیت آن.”

“پنجمین مدار شده است محافظهکاران اولیه محل برای به چالش کشیدن این قانون است که ارائه پوشش بهداشت و درمان به میلیون ها نفر از آمریکایی ها,” او توضیح داد. “که رئیس جمهور را از این لحظه سعی کنید بیشتر به تحکیم مخالفت با بهداشت و درمان در این مهم تجدید نظر دادگاه نشان می دهد که چگونه او در واقع اولویت ایمنی و سلامت از آمریکایی ها است.”

تبلیغات:

آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد که واکر “پیوند های عمیق” به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) و “به خود جلب کرد ‘واجد شرایط’ رتبه از کانون وکلای آمریکا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او در سال گذشته به یک قاضی فدرال در کنتاکی.”

منتقدان همچنین اشاره کرد که فقط چند هفته پیش مک کانل قرار فدرال پاسخ به COVID-19 همه گیر در انتظار برای پیوستن به ایالات متحده دیوان عدالت برت Kavanaugh در جشن واکر مراسم سوگند خود را برای قرار ملاقات اولیه.

تبلیغات:

واکر آوازی حامی سابق و کارمند Kavanaugh یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شد که مورد تایید جمهوری خواه و سلطه سنا با وجود چندین اتهام سوء رفتار جنسی که آمد به نور در طول فرآیند تایید.

“که جاستین واکر مغلوب ساختن پیشی جستن جدید دی سی مدار نامزد?” توییتی انجمن حمایت از تقاضا عدالت است. “او یک میچ مک کانل و برت Kavanaugh دوست صمیمی است که به شدت ضد بهداشت و درمان.”

جمعبندی این هفته قضایی تحولات در یک صدای جیر جیر, اتحاد برای عدالت اعلام کرد: “جمهوری خواهان با استفاده از دادگاه به ما حمله بهداشت و درمان در وسط بهداشت جهانی بحران. این مطرود است.”

تبلیغات:

در حالی که نامزد واکر و ویلسون در میان یک بحران بهداشت عمومی به وضوح زده و عصبی در میان ترقی خواهان تهمت و مک کانل را تلاش مشترک برای بازسازی قضائیه فدرال بوده است yearslong فرایند است که باعث شده است تا منتقدان به warnthat “دادگاه های ما باید حرف آخر را در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست و خواهد بود خود را ماندگار ترین میراث.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>