آماده برای سالن? کارشناسان در مورد چگونگی احیای موهای خود را از خانه.


Bumble and Bumble color stick and hair powder.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Bumble and Bumble.

سالن شده اند و در میان موج اول از کسب و کار بازگشایی در بسیاری از کشورها به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات کاهش می دهد. برخی از مردم هنوز هم ممکن است آماده برای سفر خود را در کمد مو–یک بررسی اخیر از تخته سنگ خوانندگان نشان داد که 44 درصد از مردم بودند و در عین حال راحت بازگشت به آرایشگاه و یا سالن. اما حتی اگر شما آماده هستند یا قادر به بازدید از یک حرفه ای این بدان معنا نیست که شما باید پر از بدبختی خود را با مو.

ما صحبت کرد و به سبک مورد آنچه که شما می توانید خود را به بهبود خود را رنگ و یا افزایش سلامت موهای خود را. گفتنی است که در خانه رنگ می تواند پیچیده: از آن عاقلانه به ورزش صبر و صبر کنید تا ببینید خود سلمانی به عنوان هر گونه اقدامات شدید ممکن است هزینه برای تعمیر. وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید در حالی که شما صبر کنید برای دیدن سبک خود را. در اینجا چیزی است که آنها توصیه می کنند.

برای رنگ مو

اگر شما به طور طبیعی رنگ مو خود را و از جان گذشته برای پوشش ریشه های خود را, شما باید تنها درمان نقاط شما می توانید در آینه رویش و بخش. در انتخاب یک محصول کیمبرلی Christoph یک نقاش در سالن ILO در سی توصیه می کند انتخاب یک نام تجاری است که ارائه می دهد طیف گسترده ای از رنگ. علامت های تجاری مانند Clairol به رخ کشیدن گزینه های به اندازه کافی است که رنگ منظمی مطابقت با سایه ای از موهای خود را. را انتخاب کنید یکی از ریشه کیت آمده است که با یک برس کوچک برای کمک به شما درخواست, رنگ, دقیقا, که خواهد بود مفید برای کسانی که به درمان موهای خود را.

Clairol root touch-up.

Dailey گرین صاحب H2 سالن در بروکلین نیویورک می گوید یکی دیگر از گزینه است برای رسیدن به سبک خود را به حرفه ای رنگ مو فرمول آنها به طور معمول استفاده بر روی موهای خود را به طوری که شما می توانید و سپس خرید همان محصول آنلاین. (گرین امثال Clairol حرفه ای Liquicolor Permanente مجموعه به خاطر رنگ آن است “منشوری” به معنی آن را می دهد موهای خود را بالا و پایین به جای رنگ تخت.) اگر شما بروید که مسیر شما همچنین نیاز به خرید یک توسعه دهنده برای فعال کردن رنگ و یک کاسه و با قلم مو به آن اعمال می شود.

Coloring kit.

اگر شما کار نمی کند به طور منظم با یک سبک آنلاین نمودار می تواند به شما کمک کند بازی خود را به یک حرفه ای فرمول رنگ. Christoph نشان می دهد مدیسون نی آزمون آنلاین برای کمک به تعیین رنگ ممکن است بهترین کار برای شما .

برای پوشش موقت

اگر شما آماده برای ارتکاب به دائمی یا semipermanent رنگ مو Christoph توصیه Bumble and Bumble مو محصولات آرایش. این محصولات در چوب یا پودر و شما می توانید آنها را دقیقا جایی که شما به آنها نیاز دارید—برای پنهان کردن ریشه یا نازک شدن تکه های به عنوان مثال—اما بعد از شستشوی آنها در حمام. Christoph یادداشت به مراقب باشید از محصول مالش در دست های خود را اگر شما را لمس موهای خود را یا روی بالش خود را اگر شما نمی شستن موهای خود را قبل از خواب. گرین هشدار می دهد بهتر است به دور ماندن از هر دو موقت و دائم سیاه رنگ و رنگ به دلیل رنگدانه های اقامت در موهای خود را حتی پس از شستشو.

برای رنگ و درخشش

اگر شما قادر به زندگی با ریشه های خود را, اما موهای خود را می تواند با استفاده از یک کلی perk up, Christoph توصیه dpHue رنگ-افزایش براق مطبوع. این محصول نمی خواهد خود را تبدیل اساسی رنگ مو و یا ایجاد هر گونه تغییرات چشمگیر, اما آن را تقویت مو با برخی از کلی غنای. آن را با این نسخهها کار مانند یک تونر اضافه کردن یک بیت از رنگ و براق به خارجی کوتیکول مو که به ارمغان می آورد ابعاد به روشن قفل و کمک می کند تا دوباره پر کردن رنگ تیره تر رنگ مو.

dpHue Gloss+ hair color.

شاید شما به سادگی از دست این تازه-از-این-سالن احساس. گرین نشان می دهد چیدن چند مختلف سفر-حجم تهویه مطبوع عمیق خود را بر اساس نوع مو خاص و با تجربه چه کار می کند بهترین. یک نرم کننده عمیق او دوست دارد که کار طراحی شده برای تمام انواع مو است Olaplex شماره 5 یک مرطوب کننده, تقویت کننده محصول.

Olaplex No. 5.

Christoph همچنین توصیه درمان به نام کریستال فرشته از کوین مورفی. این یک درخشش کت مورد استفاده در سالن و ساخته شده از انواع روغن ها و عصاره های گیاهی همراه با murumuru دانه کره به اضافه کردن برخی از شین و رطوبت به مو.

Kevin Murphy Crystal Angel treatment.

یکی دیگر از گزینه برای جایگزینی مو رطوبت است و یک شبه ، کریستف می گوید این کار به خصوص به خوبی برای افرادی که موهای خشک و مانند کسانی که برجسته ایشان به طور منظم و یا کسانی که بسیار مو فرفری. گرین توضیح می دهد که curlier موهای خود را بیشتر احتمال دارد آن را به خشک. او به شما می گوید “فکر می کنم از هر فولیکول مو به عنوان یک راه پله” و کمتر مستقیم موهای خود را کمتر احتمال دارد آن است که برای روغن از پوست سر به سفر تمام راه را به پایین شفت مو.

Sephora hair sleeping mask.

اگر شما احساس می کنید مانند گرفتن خلاق گرین می گوید: در حال حاضر زمان مناسبی برای آزمایش با مواد مختلف خود را ایجاد کنید دروغ مانند اضافه کردن آووکادو به تهویه و یا ساخت یک درمان کامل از ابتدا. او اشاره می کند “برخی از مواد تشکیل دهنده که برای بافت مو کف روغن فندق روغن آووکادو و روغن بادام.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی