Bernie Sanders laughing while holding a mic

سناتور. برنی ساندرز در طول یک کمپین توقف در Iowa City, Iowa در روز شنبه.

مایک Segar/ایسنا

مردم که نمی مانند سوسیالیسم رای بهداشت ، برنی ساندرز در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? این یک سوال بزرگ برای آیووا دموکرات ها به عنوان آنها آماده شدن برای جلسه سه شنبه شب ، سوسیالیسم همواره منفور در نظر سنجی. حتی بسیاری از دموکرات ها می گویند که آنها نمی خواهد رای برای یک سوسیالیست. در صورتی که باعث می شود ساندرز unelectable, مردم آیووا نمایندگان شان خواهد بود احمقانه به سوق دادن او به سمت نامزدی.

یک نظرسنجی جدید صورت گرفته توسط اطلاعات برای پیشرفت به سمت چپ متمایل سازمان کست شک در این انتقاد از Sanders. DFP نشده پست شده به بررسی و یا روش خود را, اما آن منتشر شد برخی از داده ها به متی Yglesias سابق تخته سنگ همکار. در writeup در بورسی Yglesias ارائه اعداد با مراقبت و احتیاط خواندن آنها را به عنوان شواهدی وجود دارد که ساندرز می تواند غلبه بر سوسیالیستی برچسب. من به عنوان خوانده شده آنها متفاوت است. این DFP نظرسنجی به ما می گوید بیشتر در مورد تهمت نسبت به مورد Sanders. و خود را متناسب با این نظریه که دموکرات ها در حال بهتر کردن نامزدی های مختلف نامزد شده است.

بررسی گرفته بین Jan. 9 Jan. 19 مطرح شده سه نسخه از استاندارد های رای تست. یک سوال پرسید که چگونه شما می خواهم رای “اگر نامزد شد برنی ساندرز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” نسخه دوم اضافه حزبی نشانه پرسیدن که چگونه شما می خواهم رای “اگر کاندیداهای دموکرات برنی ساندرز و جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” نسخه سوم پرسید که چگونه شما می خواهم در صورت رای نامزدها بودند “دموکرات برنی ساندرز که می خواهد به مالیات میلیاردر کلاس به کمک طبقه کارگر” و “حزب جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می گوید ساندرز است که یک سوسیالیست است که پشتیبانی از یک دولت تصاحب بهداشت و درمان و باز کردن مرزها.”

این سه نسخه به همراه داشت نتایج مشابه. در سناریوی اول پاسخ دهندگان انتخاب ساندرز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 47 درصد به 41 درصد است. (Vox نمی گویند که آیا پاسخگویان بزرگسالان و یا ثبت نام رای دهندگان اما DFP است به طور کلی آرای رای دهندگان ثبت شده.) در سناریوی دوم را انتخاب کردند ساندرز توسط باریک حاشیه 45 درصد به 43 درصد است. این امکان وجود دارد که حزبی نشانه کمک تهمت یا صدمه دیده Sanders. آن را نیز ممکن است که تفاوت بود و فقط تغییرات تصادفی.

در سومین نسخه از این سوال—که ذکر سوسیالیسم—پاسخ دهندگان هنوز تصمیم Sanders 47 درصد به 42 درصد است. که تقریبا یکسان به نسخه اول است. از این Yglesias نسبت که “که الصاق برچسب به ساندرز واقعا تغییر رای گیری در همه.” در آن تیتر بورسی اعلام “برنی ساندرز آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات حتی زمانی که شما یاد مردم او را یک سوسیالیست.”

که آرامش نتیجه گیری. اما آن را کاملا مطابقت بررسی. سوال بپرسید که آیا مردم را برای رای دادن به ساندرز زمانی که شما به آنها یادآوری کنید که او یک سوسیالیست. آن را پرسید که آیا آنها می خواهم برای رای دادن ساندرز اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ساندرز سوسیالیستی. در آخرین فاکس نیوز, نظر سنجی 58 درصد از رای دهندگان گفت: تهمت نبود صادقانه یا قابل اعتماد است. تنها 38 درصد گفته های او بود. بنابراین زمانی که شما به پاسخ دهندگان که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام کسی سوسیالیستی بسیاری از آنها را نمی پذیرد که فرد سوسیالیستی.

Yglesias یک نظریه برای توضیح دهد که چرا “سوسیالیستی” نسخه DFP سوال تولید هیچ اثر. “جمهوری خواهان شده اند مشخص حزب دموکرات پشتیبانی از مالیات های بالاتر و بیشتر سخاوتمندانه دولت رفاه به عنوان “سوسیالیسم” برای مدت طولانی” او اشاره می کند. این “ممکن است تا حدودی deadened استدلال.” در یک subheadline Vox قرار می دهد این نقطه در محاوره واژه ها: جمهوری خواهان در حال “حزب سیاسی که گریه گرگ.”

که یک تئوری خوب است. این نشان میدهد که مغلوب ساختن پیشی جستن را مشکل قانع کردن رای دهندگان که یک خودخوانده مترقی عملگرا مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. ctq و یا شهردار سابق پیت Buttigieg یک سوسیالیست. آن خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه—که اکثر مردم اعتماد ندارند—در برابر کلمه از متهم نامزد شده است. اما اگر ساندرز بودند نامزد این ادعا خواهد بود اذعان کرد. ساندرز تماس خود را یک سوسیالیست. هنگامی که گرگ می گوید او یک گرگ شما نمی نیاز به اعتماد به پسر چوپان.

هنگامی که گرگ می گوید او یک گرگ شما نمی نیاز به اعتماد به چوپان پسر.

در این راه DFP بررسی متناسب با مورد بزرگتر در برابر Sanders. اگر رای دهندگان تخفیف مغلوب ساختن پیشی جستن از اتهامات سوسیالیسم ممکن است—اما بعید است با توجه به یافته های دیگر نظر سنجی—که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد سوسیالیسم. آن را نیز ممکن است که آنها دوست نداشتن سوسیالیسم اما ترجیح می دهم ساندرز به هر حال. اما ساده ترین توضیح این است که آنها باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها در حال رفتن به قبول است که حزب دموکرات نامزد شده است یک سوسیالیست مگر اینکه او می گوید تا خود را دارد.

ساندرز نمی کند فقط در آغوش برچسب. او پشت آن را با یک سابقه طولانی از مارکسیسم. و او تنها عمده نامزدی که اصرار بر لغو بیمه درمانی خصوصی و جایگزینی آن با یک دولت انحصار است. (سن. الیزابت وارن که در ابتدا به اشتراک گذاشته شده و موقعیت خود را از معوق ایده گرفتن بیش از سلامت بازار بیمه.) اگر شما می خواهید برای تست چگونه ساندرز خواهد کرایه در انتخابات پارلمانی, شما نمی توانید فقط به رای دهندگان که تهمت تماس ساندرز سوسیالیستی. شما باید به آنها بگویید که چه ساندرز گفته و انجام می شود.

Yglesias معتقد است که ساندرز’ عملکرد به عنوان یک نامزد در ورمونت پشتیبانی از خوش بینانه خواندن DFP بررسی. “ساندرز به طور مداوم می کند کمی بهتر در انتخابات برای خود بسازید از شما انتظار می رود از دولت پایه حزب ناب” او مشاهده. اما برنده شدن در ورمونت است که بسیار متفاوت از برنده شدن در یک انتخابات ریاست جمهوری. با توجه به پیو داده ورمونت است که 35 درصد لیبرال و 32 درصد در حد متوسط و تنها 30 درصد محافظه کار است. ایالات متحده به عنوان یک کل خم راه دیگر: 36 درصد محافظه کار و 33 درصد متوسط و تنها 24 درصد لیبرال. ویسکانسین است که 41 درصد محافظه کار 36 درصد متوسط و تنها 19 درصد لیبرال. جزئی مسئولیت در ورمونت می تواند کشنده در ویسکانسین.

خبر خوب برای ساندرز است که DFP را بررسی dispels بدترین سناریو. این نظرسنجی می تواند پیدا کرده اند که اگر تهمت بود به تماس ساندرز سوسیالیستی اکثر مردم رای در برابر Sanders. آن را نمی. مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام خود به خود نمی گیرد. این سوال برای دموکرات ها این است که آیا برای معرفی یک نامزد که واگذار خواهد شد که اتهام یا کسی است که مبارزه با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی