“تعجب آور نیست اما در عین حال باور نکردنی”: UC Santa Cruz دانشجویان اخراج بیش از wildcat اعتصاب

در میان نصب تهدیدات فسخ و حوادث خشونت پلیس در اعتصاب خط ده ها تن از دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در wildcat اعتصاب در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز (UCSC) مواجه نهایی تلافی از خود کارفرما: شلیک انبوه.

در فوریه. 28 دانشگاه کالیفرنیا (UC) دولت فرستاده رسمی اعلامیه قصد خاتمه به 54 دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در عین حال برای ارسال نمرات برای سه ماهه پاییز. این دانش آموزان گراد بودند خودداری نمرات به عنوان یک کار و عمل در خود wildcat اعتصاب تلاش برای برنده شدن یک تنظیم هزینه های زندگی (کولا) پرداخت افزایش دهد. در علاوه بر این به حروف قصد برآورد 20 گراد دانش آموزان دریافت یک جمله ایمیل که آنها نمی خواهد rehired به عنوان دستیار تدریس برای بهار سه ماهه.

تبلیغات:

یولیا Gilichinskaya یک چهارم-سال دانشجوی دکترا در فیلم و رسانه های دیجیتال دریافت یک ایمیل با این پیام است که او فسخ خواهد بود. برای Gilichinskaya که یک دانشجوی بین المللی, این می تواند به معنای نیاز به ترک کشور به او ویزا بود مشروط بر استخدام دانشجو.

“برای دانشجویان بین المللی از جمله من یک احتمال واقعی وجود دارد از خروج از کشور . . . . معلوم نیست اگر آن را به اتفاق می افتد در حال حاضر, اما آن را یک تهدید واقعی,” Gilichinskaya گفت: سالن. “من در خانه بسته بندی, اما من متوجه است که آن را ممکن است یک چیزی واقعی است.”

Gilichinskaya گفت: او تعجب نیست با شلیک چرا که او در زمان قبلی تهدید از جانت ناپولیتانو رئیس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا در سیستم و فرماندار سابق ایالت آریزونا به طور جدی.

تبلیغات:

“آن است که تعجب آور اما در عین حال باور نکردنی” Gilichinskaya گفت. “من در زمان تهدید جدی بگیرید, بنابراین من انتظار می رود آنها به دنبال از طریق, اما من همچنین اثرات موج دار شدن و چه سایر دانشگاه ها اخراج کردن; آنها خشم است که این است که چگونه دولت در پاسخ به این کار اقدام است.”

به سالن که قبلا گزارش شده دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش دستیاران در UCSC را $2,434 یک ماه قبل از مالیات برای تنها نه ماه از سال در حالی که متوسط اجاره ماهانه در شهرستان سانتا کروز است $1,685 با توجه به داده ها از جامعه آمریکا بررسی. دانش آموزان فارغ التحصیل شده اند در یک wildcat اعتصاب خواستار $1,412 یک ماه افزایش (به نام تنظیم هزینه های زندگی و یا “کولا”) برای همه UCSC دانشجویان تحصیلات تکمیلی به منظور کاهش اجاره بها بار. هر دو دسته از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجویان محترم موسسه تحقیقاتی اند صحبت کردن در مورد دانش آموز بی خانمانی و/یا مسکن ناامنی برای سال.

این اقدام شدید باعث شده است تا UC دانشجویان دیگر دانشگاه را به اطلاع. Petia Yanchulova Joe-جونز یک دانشجوی محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سان Diego دانشکده فیزیک گفت: سالن های بسیاری در دانشگاه “احساس می کنم به شدت” مورد چگونگی UCSC دولت در پاسخ به این wildcat اعتصاب.

تبلیغات:

“این هفته در روز دوشنبه, ما تا به حال یک راهپیمایی و تجمع که به معنای آگاهی به موضوع و یک عمل همبستگی با اخراج دانش آموزان گراد در UCSC,” Joe-جونز گفت. “ما باید شرایط مشابه در اینجا — هزینه زندگی در سن دیگو است که بالا و فرستاديم و ما خود خواسته به ما و دولت ما شنیده نمی, پاسخ.”

او افزود: وجود ترس است که دولت در UCSD ممکن است پاسخ را در یک روش مشابه.

تبلیغات:

“این چیزی است که ما ممکن است تجربه” او اعتراف کرد.

در یک بیانیه موقت پردیس کشيش و اجرایی معاونت لری Kletzer در UCSC هفته گذشته شلیک شد و قرار است توسط دولت به عنوان آخرین چاره.

“متاسفانه با وجود بهترین تلاش های ما برای پیدا کردن یک تابع وضوح 54 آموزش دستیاران در ادامه به خودداری سقوط درجه اطلاعات” Kletzer در بیانیه ای گفت:. “به عنوان یک نتیجه, ما شده اند در سمت چپ با هیچ چاره ای جز عمل است که ما تا به حال واقعا و عمیقا امیدوار به جلوگیری از.” UC دولت قبلا ارائه شده عطف به ماسبق, $2,500 دستمزد به همه امور خارجه و دانشجویان دکترا در UCSC.

تبلیغات:

سالن رسیده به UCSC نظر برای این داستان و نه دریافت پاسخ.

جین Komori سوم-سال دانشجوی دکترا در UCSC تاریخ آگاهی برنامه گفت: سالن شلیک هر دو “تکان دهنده و ناامید کننده است.” Kamori است که در یک کمیته برای سازماندهی اعتصاب بودجه گفت که حمایت جامعه سازمان یافته در قالب یک GoFundMe جمع آوری کمک باید قادر به کمک به اخراج دانش آموزان برای هم بودن.

ایران خودرو و کارگران محلی 2865 پدر و مادر اتحادیه برای همه دانشجوی تحصیلات تکمیلی کارکنان در تمام UC دانشگاه ثبت چندین ناعادلانه کار تمرین اتهامات عنوان شده علیه UC برای شلیک “گراد” به دانش آموزان است. آن را نیز در نظر بگیرید خواستار رای به رفتن در یک ایالت UC اعتصاب.

تبلیغات:

Komori گفت: او شگفتی اگر UC خواهد راه رفتن بر روی آتش.

“این یک الگوی آنها ارسال نامشخص سخت ارتباطات در مورد انضباطی اندازه گیری و پس از آن همه هراس و سپس آنها را در راه رفتن آن را به عقب” Komori گفت: سالن اضافه کرد که حمایت از آنها دریافت شده است “شگفت انگیز” حتی در خارج از سیستم UC.

“دانش آموزان در پن استیت استنفورد در تگزاس گسترش فراتر از UC واقعا سرد به تماشای” Komori اضافه شده است. “ما تا به حال مردم از دانشگاه هاروارد و CUNY [دانشگاه شهر نیویورک] دیدار ما برای دیدن آنچه که ما در حال انجام و ارائه حمایت خود را; آن را واقعا سرد برای دیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>