“هیچ چیز قابل ملاحظه ای انجام می شود”: Fox News میزبان هریس فاکنر سرزنش اوباما برای عدم پلیس اصلاحات

رادیو فردا میزبان هریس فاکنر پیشنهاد کرد در روز چهارشنبه که رئیس جمهور باراک اوباما شکست خورده به آدرس سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون در طول کاخ سفید تصدی.

“من درک می کنم که شما لازم نیست که به یک مسابقه یا یک فرهنگ برای حمله به این مشکل” فاکنر توضیح داده شده در فاکس نیوز کانال تعدادشان کمتر برنامه. “اما ما باید این کشور را اولین رئیس جمهور سیاه پوست برای دو شرایط. و او هم قرار دادن پلیس کمیته های مردم برای گرفتن یک نگاه در این است.”

تبلیغات:

“چرا هیچ چیز قابل ملاحظه ای انجام شده در طول باراک اوباما ؟” فاکس نیوز میزبان تعجب است.

سابق دولت اوباما رسمی Marie Harf تحت فشار قرار دادند در این ادعا که “هیچ چیز” زیر انجام شد رئيس جمهور قبلی است.

“دولت اوباما در زمان و تعداد مراحل از جمله قرار دادن در محل رضایت احکام با ادارات پلیس در سراسر کشور است که آنها را برای شروع اصلاح از طریق همکاری با وزارت دادگستری” حرف اشاره کرد. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده و آن را به عقب. به طوری که یکی از کلیدی ترین چیزی است که ما انجام دهد.”

تبلیغات:

“و رئیس جمهور اوباما را تعدادی از چیزهایی را امتحان کنید برای دریافت این ادارات پلیس برای تغییر آنچه که آنها انجام می دهند,” او اضافه شده است.

شما می توانید ویدئو زیر را تماشا کنید و از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>