کلیسای جامع نوتردام آتش سپرده نزدیک به یک تن سرب در سراسر پاریس: گزارش

هر چند رهبری است و دیگر یک جزء اصلی در ساخت و ساز قبل از ساختمان های مدرن پر از آن است. از این رو کارشناسان بر این باور بودند که برخی از سرب فرستاده شده بود به پاریس آسمان در میان plumes از دود ناشی از 2019 آتش است که آتش کشیدند کلیسای جامع نوتردام.

آنچه نمی دانید که دقیقا چه مقدار از این فلز سمی فرار کرده بود به محیط زیست و چقدر از آن را در معرض خطر مطرح شده به انسان است.

تبلیغات:

در حال حاضر یک مطالعه جدید که در مجله منتشر شد GeoHealth قرار داده دقیق تر شماره دقیقا چقدر آلودگی سرب پخش شد از طریق پاریس ، این مطالعه چهار نویسندگان تخمین می زنند که تقریبا یک تن سرب گرد و غبار کاهش یافته و به پایین در یک کیلومتر (0.6 مایل) از سایت جامع آتش. علاوه بر این مناطق بودند که downwind از دود پر کرده بود دو برابر سرب به عنوان کسانی که نمی سقوط در دود plume مسیر.

“وجود دارد تقریبا 500 تن سرب و روی سقف سوزاندن کلیسای جامع و بنابراین وجود دارد یک نگرانی” الکساندر ون Geen یک geochemist در دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین و سرب نویسنده در مطالعه جدید گفت: سالن. “وجود دارد یک گزارش دولت که نگاه بلند مدت در محدوده حمل و نقل منجر شود و تخمین زده می شود شاید حدود 150 کیلوگرم منتقل شد فراتر از یک کیلومتر. و آنچه که ما در حال اضافه کردن است که ما اندازه گیری چقدر سپرده شد بین 100 متر و یک کیلومتر از کلیسای جامع خیلی بیشتر از مطالعه قبلی. و کسانی که در سطح در سطح خاک نمی شد فوق العاده بالا.

وی افزود: “علاوه بر این ما در اندازه گیری مکان های که در آن بچه ها بازی نمی کند. و این اضافه می کند تا در مورد یک تن درست است ؟ یک هزار کیلو. تا شش برابر بیشتر از آنچه تا به حال فراتر از یک کیلومتر و این بدان معناست که بین یک کیلومتر و تا 50 کیلومتر است. گفت: ما شش برابر بیشتر سپرده شد در عرض یک کیلومتر است.”

تبلیغات:

محققان در نوشت خود را انتزاعی است که غلظت سرب در خاک “downwind از کلیسای جامع” در حدود 430 میلی گرم در هر کیلوگرم است که آنها توجه داشته باشید این است که “دو برابر متوسط [سرب] غلظت در جهت دیگر است.”

“عواقب Notre-Dame آتش هستند به خوبی به ارزش مستند زیرا منجر به اثرات مخدر اعصاب حتی در سطوح پایین قرار گرفتن در معرض در سن جوان” ون Geen و سه تن دیگر از محققان نوشتن.

خوشبختانه ون Geen گفت: سالن که امروز زمان خاک سطح سرب “نمی ژست یک تهدید” و “آنها بطور قابل توجهی پایین تر از شما می خواهم در یک حیاط خلوت در بروکلین است.” او استدلال کرد که سهم اصلی از این مطالعه این است که در آن توجه به دقیق مسیر از آلودگی. “اگر شما در نظر بگیرید که تن سرب, که بدان معنی است که گرد و غبار رسوب در خانه ها از جمله که در آن بچه های کوچک در حال زندگی بالا بود احتمالا در داخل آن یک کیلومتر شعاع downwind از کلیسای جامع…. و به طوری که من فکر می کنم چیزی است که موقت بود,” او توضیح داد.

تبلیغات:

صحبت کردن, علوم روزانه, ون Geen توضیح داد که چگونه روند انجام مطالعه باعث بسیاری از پاریسی به او عجیب و غریب به نظر می رسد.

“آن نبود به ویژه پر زرق و برق, سفر,” ون Geen توضیح داد. “من مقدار زیادی از عجیب و غریب به نظر می رسد از مردم تعجب که چرا این پیر مرد اهدای کردن خاک در تلاش برای جلوگیری از مدفوع سگ و قرار دادن برخی از خاک در کیسه های کاغذی. اما از آن رو انجام می شود.”

تبلیغات:

ون Geen این نتیجه رسیدند: “هیچ نشانه ای وجود دارد که سطح سرب در کودکان بالا رفت اما این هم درست است که شده است وجود ندارد که چقدر نظارت بر بلافاصله پس از آتش سوزی و این چیزی است که ما را به توجه مردم به.”

هنگامی که کلیسای جامع نوتردام شروع به رایت کردن در سال گذشته, NBC News خبرنگار bartel معروف اظهار داشت که آن را “مانند یک خنجر به قلب پاریس.” شهردار پاریس Anne Hidalgo توییتی سپس: “آتش سوزی وحشتناک در جریان است در کلیسای جامع نوتردام. آتش نشانی در حال تلاش برای کنترل آتش است. ما بسیج محلی در ارتباط نزدیک با مقامات کلیسا. من از همه احترام به محیط امنیتی.”

کلیسای جامع ساخته شده در قرن 13 و به طور گسترده ای تحسین برای معماری آن و همچنین اهمیت مذهبی به سرعت در حال ظهور به عنوان یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی در پاریس است. آن است که در حال حاضر به آرامی بازسازی با کمک کارشناسان تاریخی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>