در حال حاضر زمان برای Quibi, جدید, جریان, خدمات تلفن خود را

برای شنیدن مسئول رهبران معنوی سلامتی تجارت و دوستان که ممکن است کمی روشن تر از شما هستند بگویید از آن در حال حاضر است زمان بود هنوز. به افراط در تفکر و تنفس عمیق و تامل در آنچه بهتر است در زندگی.

Anecdotally صحبت کردن در هر میزان خرابی یک فرد ممکن است شما نیز ممکن است شنیده باشید که در حال حاضر زمان برای خواندن این کتاب شما شده است به معنی رسیدن به و یا دوباره به راحتی از فیلم های مورد علاقه و یا محبوب تلویزیون سری. شاید شما متوجه شده ام برای مثال در ماراتن طولانی رفته را نشان می دهد ظاهر در کابل برنامه. به زودی, در واقع, پخش کانال های آغاز خواهد شد اختصاص یکشنبه شب به فیلم دوباره در کهن روز.

تبلیغات:

با تقریبا هر مداوم تلویزیون و تولید فیلم در انتظار نگه داشته در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای آن است.

آن را احتمالا بهترین زمان برای Quibi ،

شاید شما شنیده ام از این اشتباه به نام, جدید, جریان, خدمات, یک پلت فرم برای ما به ارمغان آورده دریم بنیانگذاران Jeffrey Katzenberg و سازی توسط مدیر عامل مگ ویتمن. Quibi بنابراین نام برای توصیف آن دستور تحویل “سریع نیش” به بینندگان را به خود اختصاص داده است shortform اصلی برنامه نویسی است. در آن مه 6 راه اندازی آن دارای 24 سری به را انتخاب کنید از هر یک متشکل از قسمت های زیر 10 دقیقه هر کدام.

تبلیغات:

در پاسخ شما باید از خود بپرسید, “چگونه این متفاوت از چیزهای ساخته شده توسط با استعداد متوسط Joes و Janes است که در حال حاضر در دسترس به من به صورت رایگان در یوتیوب و یا ویمیو و یا حتی Facebook?” من فقط می توانید با پاسخ “درست است؟!”

پس از آن من خواهد بود و راه رفتن است که به عقب و می گویند خوب باشه Quibi سری نیز از ویژگی های نام تجاری مشهور مانند Chrissy Teigen, Will Arnett, Nicole Richie, لنا Waithe, Sophie Turner, Liam Hemsworth و – آه! – برنده اسکار Christoph Waltz. در آن زمان یک فروشگاه می توانید پیدا کردن کمدی, درام, مستند, سریال اکشن, هیجان انگیز و یا یک زن و شوهر از نسخه های طنز از unscripted سری واقعیت و لوتا کل فاجعه است.

در حالی که یوتیوب در حدود 15 سال شروع به سر در Quibi. (شاید 2005 بود, زمان مناسب برای Quibi?)

تبلیغات:

نیز وجود دارد چند سنگهای که مدیریت را به نفع خود است که تعیین زیرا سازندگان خود را به وضوح درک بیهوده و بیمعنی طبیعت محصول خود را نشان می دهد وظیفه است به نمایندگی. برای مثال شماره 1 در این لیست کوتاه است “Dishmantled,” میزبانی به وسیله Tituss بورگس یک مرد است که watchable در فقط در مورد همه چیز او را از جمله تبلیغات برای تمیز کردن پروژه ها.

در اینجا بورگس است ringmaster برای یک رقابت آشپزی است که به ترکیب عناصر براوو را “سرآشپز بالا” با Netflix بکشد خوشدل کیک شکست سریال “آن را به میخ!” با ridiculousness از یک بازی نشان می دهد. مدعی کت و شلوار از سر تا پا در آنچه مانند نگاه hazmat دنده و نیروی کامل از چندین توپ انفجار مواد غذایی در آنها. آنها یک پنجره کوتاه از زمان به طعم و مزه هر آنچه در آن است که بازدید از آنها را در صورت و سپس بر اساس آنچه که خود را کام تشخیص استنتاج که ظرف آنها با پوشش و آماده سازی آن را به خوبی. برنده می شود . . . را به نفع خود.

تبلیغات:

هر قسمت عمل پایین می رود در حدود شش دقیقه است که در مورد حق برای یک سری که اساسا جلال و یک طرفه مبارزه با مواد غذایی. حتی مهمتر از “Dishmantled” است نه یک سری که التماس به جویده شود بیش از هضم و یا شامل هر ماندگار, ارزش تغذیه ای فراتر از آن لحظهای گزش. آن بوده است: عبور از آن را قبل از چشم ما و از آن انجام شده است. ما ممکن است حرکت می کند.

دیگر Quibi محتوا با بهره گیری از قالب با مساوی بهره وری در حالی که پیمودن یک سطح معینی از gravitas. بهترین مثال از این مفهوم بودن مارک والبرگ اجرایی تولید مجموعه مستند “این شهر” سرگرم کننده سیاسی ظهور و سقوط داستان سقوط ریور ماساچوست’ جوانترین شهردار تا کنون 23 ساله به نام Jasiel کرریا دوم. باز کردن قسمت در ابتدا رزین های شخصیت به عنوان یک خنک فلک زده تنها به نوبه خود و بلافاصله نشان می دهد که او در واقع ممکن است شده اند weaselly هنرمند اومدی. سری مدیر Brent Hodge teases همه کرریا طرف در آن مصلحت قسمت اول که باعث می شود یک فرد می خواهید به تماشای قسمت بیشتر – به راحتی انجام می شود از همه آنها بسیار کوتاه است.

مدیر مارک لوین “من” استخدام همان سطح از مهارت با متوسط مطالبات و محدودیت های دستیابی به یک تحسین غنای عاطفی در طول راه به عنوان سری به پیروی از بچه ها و معلمان در تجربی مدرسه دیگر در تلاش برای موفقیت با وجود بسیاری از موانع در راه خود را. شما صرفا باید به چشم پوشی از این است که این حرکت داستان شده اند مجسمه به ترویج LeBron James’ اکرون اوهایو مدرسه به همین نام در یک سری که جیمز اجرایی تولید است.

تبلیغات:

Quibi چند slickly تولید و رندر سری که ویترین خرده فرهنگ ها و گوشه های از زندگی است که در غیر این صورت ممکن بود سمت چپ ناشناخته و یا زیرزمینی مانند Waithe زیرک قصیده به دزدکی حرکت کردن فرهنگ “شما نمی کردم این” یا “کشیدن مسابقه” برنده ساشا فلر را در پشت صحنه نمایش شکوه او کشیدن کاباره “NightGowns,” یا “حافظه سوراخ” Arnett کاملا خوب کلیپ-نمایش برای کودکان محروم از ’80s جمعیتی. (به خاطر خدا – بله این یک شوخی است.) کسانی که همه شیک پوش. من می خواهم حتی تماشای یک رشته از نیکول ریچی طنز فیلم ها موسیقی برجسته در سری-در-مینیاتور “نیکی Fre$h” تا زمانی که من مجبور به همچنین تماشای مرده skits که به آنها متصل شده است.

بله – بسیاری از مسائل در Quibi خوب است. جهنم حتی ریس ویترسپون است نشان می دهد در Quibi که کاملا متورم می شود. من فقط مطمئن شوید که من می باشد حاضر به پرداخت هزینه برای آن در حال حاضر.

در اخیر کرکس قطعه Katzenberg به نقل از یادآوری به مردم که HBO برای اولین بار راه اندازی وجود دارد با این فرض که مردم هرگز پرداخت برای تلویزیون یا هنگامی که آیتونز برای اولین بار پیشنهاد چند اعتقاد بر این مصرف کنندگان خواهد بود مایل به پرداخت هزینه برای یک آهنگ به جای خرید تمام آلبوم ها. در هر دو مورد مردم نشان داد تمایل خود را به چنگال بیش از پول نقد برای چنین محتوا.

تبلیغات:

در مورد کابل حق بیمه و یا پرداخت می شود مجموعه تلویزیونی دلیل این است ساده تر به درک. پرداخت خدمات تلویزیون وجود دارد فراتر از محدوده مقررات FCC. این به این معنی است که امثال HBO پی اس, Starz و حتی اساسی کانال های کابل می توانید از ویژگی های محتوای آن ندارد به پایبندی به همان زبان خشونت و یا تمایلات جنسی محدودیت هایی که پخش می کند.

البته مردم حاضر به پرداخت برای آن است.

به همین دلیل افرادی که می خواهند کمتر تبلیغات و یا آگهی رایگان سریال و فیلم چنگال بیش از اشتراک ماهانه به Netflix, Hulu و دیگر عمده خدمات جریان. با آمازون نخست شما سری فیلم و حمل و نقل رایگان در مسائل است. می خواهم تمام دیزنی شاهزاده خانم و کودک Yoda شما می تواند اداره کند ؟ که چه دیزنی+ است. و در آن می رود.

نزدیک مقایسه Quibi مورد خواهد بود YouTube, حرکت یا کشش ناگهانی و ویمیو از سیستم عامل است که در خدمت به عنوان راه اندازی پد به صورت سری و ستاره ها که رفته اند به ویژه در تمام کسانی که فوق سیستم عامل است. یوتیوب دارای تبلیغات است و به رایگان از رفتن به سرویس حوصله مردم تمایل سریع-آمار حواس او را پرت بر روی تلفن خود را در هر کجا که ممکن است. همان مردم Quibi است که از معاشرت. همان افرادی که در بخش های بزرگ دیگر بر روی بروید.

تبلیغات:

و ممکن است دیگر لازم نیست برای رفتن به.

و ممکن است بلک در ایده forking بیش از 5 دلار در ماه برای تماشای این تلفن همراه تنها سری شات در یک راه است که بهینه سازی یک دستگاه تجربه مشاهده و یا $8 برای go آگهی رایگان.

ذهن شما اگر گفت: نشان عالی بودند شاید این امر می تواند به ارزش آن است. شاید. اما با استثنا از آنهایی که من به نام قبل از اینکه هیچ چیز در حال حاضر ارائه شده در Quibi دیدار که صلاحیت. یا آن را معاملات در slimmed پایین remakes از زودگذر ام تی وی کلاسیک مانند “پانک می خواهم” (با Chance the Rapper ایستاده برای اشتون کوچر) و “خاص” (با Keke پالمر و جوئل کیم تقویت کننده پله برای Chris Hardwick و جنی مک کارتی) است که کاملا فراموش شدنی و یا آن را ارائه می دهد داستان که باید متوجه شده اند که از ویژگی های طول فیلم و یا استاندارد-طول قسمت تلویزیون.

دومی ثابت می شود بیشتر خسته کننده و در واقع به عنوان نشان داده شده در “زنده ماندن” سختی درام در مورد بیماری های روانی و بقا است که به زیبایی شات را بیشتر از صفحه نمایش تلفن همراه تجربه و با اطمینان ویرایش شده برای به حداکثر رساندن روایت قدرت. “Game of Thrones” star Sophie Turner آگهی های این گروه با ملاحظه عملکرد. من به سختی می تواند از طریق دریافت اولین بخش کوتاه در بخش, به, سنگین, ترسناک محتوای نشان داده شده توسط dialogue مانند “اگر من می توانم من می خواهم کشتن خودم حق در اینجا در حال حاضر است.”

تبلیغات:

این چیزی است که من می خواهم به تماشای در حال حاضر.

حتی Hemsworth-والس خودرو “خطرناک ترین بازی” یک مودی اکشن, هیجان انگیز بازسازی یک فیلم که بر اساس یک کلاسیک داستان کوتاه, غلبه بر محدودیت های آن است. آن را صرف سه قسمت یعنی بخشی بهتر از نیم ساعت راه اندازی چرا و چگونه از “بازی”. که کلاسیک “اوضاع بهتر میشه”-آن را در محل کار و حدس بزنید چه ؟ حتی اگر Quibi فرمت باعث می شود هر نیش کوتاه سه Quibis هنوز هم احساس می کند مانند بدجور مدت زمان طولانی به دور موتور خود را در پارک.

شما می خواهم بهتر در خدمت خواندن ریچارد کانل داستان کوتاه. منظورم این است که شما احتمالا زمان.

همانطور که برای بقیه از آن در حالی که درست است که این قطعه از محتوای سریال را لب گنده, ستاره پیشرو آنها . . . پس چه ؟ منظور من, من عاشق Chrissy Teigen آنجا که شخص بعدی و “Chrissy دادگاه” ارائه می دهد و او را در جایگاه قاضی جودی با جایزه اضافه شده از فانتزی اموزش Bader Ginsburg-سبک بست. اما خوراک توییتر است که احتمالا جذاب تر و, بله رایگان است.

تبلیغات:

اشتراک سوال واقعا Quibi اصلی مشکل هر چند به خصوص از خدمات است که ارائه رایگان 90 روز محاکمه برای هر کسی که نشانه های بالا در حال حاضر. هیچ یک مشکل مهم تر این است که وجود ندارد مقدار ارائه شده در این سرویس در حال حاضر ارزش فکر نکنید از لحظه ای که در آن مصرف شده است.

این محدودیت از فرم کوتاه مطالب فاقد عمق و یا ماده آن نتواند به چوب در ذهن ما و در نتیجه ما در مورد آن صحبت نمی. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد آن هرگز نمی تواند ساخت یک پایه رزونانس در گسترده تر فرهنگ است. آن را به یک کل mobile کانال ساخته شده از الگوهای رفتاری با ارزش تولید بالا که خوب است. جز این که الگوهای رفتاری باید یک عمر محدود است.

Quibi ممکن است زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای پیدا کردن یک مجموعه ای است که باعث می شود آن را لازم و مطلوب و ارزش توپخانه دیگر هزینه اشتراک. اما جاده پشت سر ما آشغال با تخصصی خدمات جریان را نشان می دهد ویژگی های افراد مشهور اغلب اگر نه همه از آن می تواند قابل دسترسی از طریق تلفن, قرص, و آنچه شما باید. با وجود آن تاریخ وجود دارد ممکن است زمان برای ما به آغوش Quibi.

اما در حال حاضر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>