An X-ray-like illustration of humans closely stacked inside the interior of a slave ship.

اجرت تنگ هم چیدن کالا برده کشتی بروکس تحت تجارت برده عمل 1788.

کتابخانه کنگره

در سال 2015 زمانی که Jamelle Bouie و من شروع به فکر کردن از کنار هم قرار دادن یک سری پادکست در تاریخ آمریکا برده داری بوده است, یک سال پس از اعتراضات در فرگوسن میسوری; دو سال پس از Black Lives Matter هشتگهای شروع به ظاهر شدن در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی; و سه سال پس از Trayvon مارتین در فلوریدا درگذشت. تاریخ سیاه و سفید, احساس, حیاتی, حال, در همه جا. بنابراین ما سوار بر گفتن داستان از آمریکا برده داری و بی عدالتی های تاریخی با نگاه به زندگی نه بردگی مردم و سپس کاوش چگونه نهاد در آمد به شکل کشور ما سیاست و اقتصاد و فرهنگ است.

کنار هم قرار دادن این سری من اغلب احساس ناهماهنگی شناختی که من در چرخش میان غم و اندوه در آورده با غوطه ور شدن در این تاریخ از انسان ظلم و ستم و درد و رنج و قدردانی از بسیاری از غنی تحقیق و به خوبی استدلال کتاب در این موضوع است که در چند دهه گذشته است. و اگر چه ما برخی از پوش بک از مظنونین استقرار معمول خسته استدلال غیر این صورت پاسخ مثبت به این پادکست من اطمینان که Bouie و من موفق به انتقال چیزی از عمق تاریخ ما مواجه می شوند در طول تحقیقات ما. پس از همه, ما مخالف و تصمیم گیری در مورد چه چیزی را و چه باید, برای خاطر زمان می شود استفاده بیش از من راضی است که ما چیزی اساسی در سراسر: تاریخچه برده داری پیچیده آن را به طور جدایی ناپذیری تعبیه شده در تاریخ آمریکا و آن مسائل.

سپس یک سال پس از ما به پایان رسید سری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد و صدای بدترین نژادپرستان و تاریخچه منکران در کشور یک بلند گو حرف زدن. آن را احساس می کند مانند هر روز کسی با رسانه های بزرگ حضور و یا عفو ریاست جمهوری می گوید چیزی به عمد نادان در مورد برده داری کنفدراسیون و یا حقوق مدنی.

در سال گذشته ما مشخص شده 400 سال پس از اولین بردگی آفریقایی آمد در ساحل در جیمز تاون در سال 1619. دو ملت ما بزرگترین روزنامه های تولید بسته های سنگین در ادامه معنی برده داری در آمریکا زندگی (Jamelle یک مقاله که در یکی!) و در این آموزش برده داری در آمریکا مدارس. اما این تلاش بزرگ را به تاریخ برده داری به گفتگو عمومی ملاقات با تمدید مقاومت است. در چند ماه گذشته به 1619 پروژه تبدیل به کاتالیزور برای یک بحث جدید است که در مورد تاریخ نگاری, در آن صورت, بلکه در مورد خیلی پایه آمریکایی جامعه و فرهنگ است.

که من فقط می گویند: بیایید در حفظ و جاری شدن سیل در این منطقه. تاریخ برده داری در مستعمرات شد که ایالات متحده هنوز هم سایه زندگی روزمره ما; به عنوان 1619 پروژه استدلال برده داری است backstory به هر معاصر موضوع در جامعه آمریکا—نابرابری درآمد و مسکن و بهداشت و فرهنگ و حتی آب و هوا عدالت است. ما چاپ مجدد تخته سنگ را در تاریخ آمریکا برده داری پادکست در حال حاضر به عنوان راهی برای اضافه کردن خود ما صدای به یادبود کر و اصرار دارد که این سالگرد نباید تصویب unremarked. ما امیدواریم که که شما از آن لذت ببرید.

همچنین: گوش دادن به ربکا و Jamelle را پیگیری پادکست در بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی