حالا که دیگر جسم سیاه گذاشته شده است به بقیه: جورج فلوید و سفید نگاه

من نمی دانم که جورج فلوید است اما من در حال حاضر عصبانی است. آن است که چهار شنبه, آوریل 20th, یازده هفته به آمریکا با آگاهی کامل از در سراسر جهان همه گیر است که حتی با افزایش شیب از مرگ و میر این کشور این تقسیم در سراسر نژادی خطوط. در مد و بالا اجاره هوستون جامعه زنان سفید با کالسکه قدم زدن با دیگر زنان و مردان در مجاورت نزدیک به من تنه زدن ، در نزدیکی پارک بازی کودکان به عنوان اگر آنها اقامت در جهان متناوب است. هیچ یک ماسک می پوشند. در طرف دیگر این کشور برای همان رفتار, سیاه مردمی جرم. یک غریبه قدم به عقب و جلو در مذاکرات با صدای بلند در لابی اداره پست در اطراف گوشه ای از آپارتمان من. من داد او را— به او بگویید که برای قرار دادن بر روی یک ماسک. [1] من اشتباه می کنم اما حقیقت این است که من متاسفم. بعد من انتقال حادثه به خواهر کوچکتر من که از 1300 کیلومتر دورتر و او مرا به یاد جای من. شما سیاه و سفید هستند. شما زندگی می کنند در تگزاس ، خواهر من این است که بیان داستان از امریکا که مواضع سفید زل زل نگاه کردن به سمت سیاهی. آیا درست یا غلط و مهم نیست که چقدر بی ضرر “به اشتباه” سیاهی زیر چشم ناظر از سفیدی است که برای همیشه مشکوک — عواقب ناشی از آن بیشترین همیشه منفی و اغلب کشنده است.

* * *

تبلیغات:

من و خواهرم اغلب از طریق جهان با مخالفت با اعتقادات — این مخالفت ریشه در حالت های مختلف حمل و نقل در حال رشد در یک خانواده ناکارآمد. خواهر من معتقد به حرمت خانواده که خون ضخیم تر از آب است. دوستان نزدیک شده اند مهم مجریان برای من. مانند هر کس در خانواده من, خواهر من مذهبی است. زمانی که بی عدالتی اتفاق می افتد, او آرامش می یابد در کتاب مقدس است. من به قلم و کاغذ. من نی نی سمت چپ مرکز در لیبرال مقیاس. خواهر من است که در سمت راست با یک شرکت حس درست و غلط. به عنوان مثل وقتی که خواهرم زنگ زد و در سه نوبت جداگانه در یک روز پس از مرگ جورج فلوید من خودداری از پاسخ دادن. فلوید مرگ من می دانستم که خشم من خواهد بود, خواهر, پاسخ, اما من در هیچ خلقی را به شنیدن کلمه می شود که مقدار کشش زمانی که مردم فقیر از رنگ نه شرکت و یا سیاستمداران موثر بر سیاست — سرقت و از بین ببرد. کمی وجود دارد آوازی خشم و انزجار از کسانی که در شخصی و حرفه ای من جوامع هنگامی که شخصی محافظ تجهیزات خریداری شده توسط کشورهای مختلف بود غارت و از دولت آمریکا در طول این بیماری همه گیر. نه جوانه زدن از خشم رسیده گوش من, بنابراین من تا به حال کمی ظرفیت در حال حاضر به شنیدن از خواهر من یا هر کس دیگری که اشتباه بود, چرا که آنها در اشتباه بودند و چگونه این وقایع بودند حواس او را پرت. من نیاز به زل زل نگاه کردن به تمرکز باقی می ماند و در مکان بنده که احساس نیاز به محدود کردن تنفس انسان دست به دستبند برگزار شد و به زمین توسط سه نفر دیگر از کارمندان. پاسخ من زمانی که گوشی دوباره حلقه یکشنبه. ما ارز مختصر و مفید تعارفات. اما قبل از تماس به پایان می آید و نه پیش بینی پاسخ من آدرس فیل در اتاق با این سوال که نظر شما در مورد جورج فلوید? در انتهای دیگر این است که یک سکوت طولانی. سپس عمیق گریه. آنچه شما نیاز به دانستن است که خواهر کوچکتر من قوی تر از من. هر چند او جوان و احساسی او ساخته شده است مانند زنان سالمند در سیاه ترین و اقوام دیگر خانواده است که می گویند او مادر مواد و آسیب پذیری است نه در مادر واژگان. Matriarchs اشک ریختن تنها برای خون خود را. وقتی گریه به پایان می رسد من خواهر داستان برادرزاده من که شش ساله است. چگونه پسر جوان به تماشای تصویری از یک پلیس آموزش پلیس کشتن یک مرد التماس برای تهویه در روز روشن در مینیاپولیس. او می خواهد به می دانم که چگونه به توضیح این پاسخها از مرگ سیاه مصر در شمول است. [2]

* * *

بار racialized تجربه منتقل شده بر روی سفید خوان در کلودیا رنکین “شهروند: یک آمریکایی شعر” که ویژگی های مستند, عکس های شرح داری نمایش خطرناک ابتذال آمریکا نژادپرستی است. در این مجموعه رنکین متکی دوم-فرد نقطه نظر به نیروی خود خواننده به تجسم متزلزل زمین است که سیاهی در امریکا و به عنوان مثل به مقابله با خود را همدستی:

تبلیغات:

شما به همسایه خود را که شما دوست و کسی که با او ملاقات کرده است که نگهداری از کودکان. او می گوید: نه او. او خود را ملاقات کرد و این نیست که مرد خوب و جوان. به هر حال او می خواهد شما را به می دانم که او را به نام پلیس.

شریک زندگی خود را در تماس های دوستان خود را و از او می پرسد اگر یک پسر در راه رفتن به عقب و جلو در مقابل خانه خود را. دوست شما می گوید که اگر کسی خارج شد او را چرا که او ایستاده است در خارج. شما می شنوید آژیر از طریق بلندگو.

رنکین اتکا به دوم شخص نقطه نظر است که ریشه در Toni Morrison ادعای که تمرکز بر روی بدن سیاه و سفید به عنوان یک racialized موضوع باید معطوف به سمت نقد از سفیدی است. در “بازی در تاریکی: سفیدی و ادبی تخیل” موریسون بازجویی زانو حرکت تند و سریع به روش ادبی مطالعه نژاد که اصرار بر نزدیک شدن به “racialism نظر از پیامدهای آن در قربانی است.” جامع تر و دقیق حساب مسابقه ادبی در مطالعه موریسون نشان می دهد باید تمرکز بر نژاد پرستی و “تاثیر آن بر کسانی که تداوم آن است.” اگر ما دوباره قرار موریسون نگرانی با زل زل نگاه کردن از عرصه های ادبی و نظریه به خیابان ها; اگر ما واقع این نگاه در داخل اتاق خواب و داخل وسایل نقلیه در نزدیکی شکسته شده و وسایل نقلیه در زمین تنیس داخل superstores در ایستگاه های مترو در کنار جاده اولین بار در تفریح و سرگرمی, مراکز مالیاتی-پرداخت کننده بودجه خیابان های شهر در داخل اماکن عبادت و انواع محیط های دیگر که برای حضور سیاه و سفید, بدن, برابر, خطر, پس ما باید به سوال پاسخ به این نوع خاص از فاجعه ای است که موقعیت جاذبه نژاد به عقب بر روی شی گفت: نژادی و خشونت است. این ممکن است به معنای, اخبار رسانه های مقاومت در برابر قاچاق و کالایی از مرگ و غم و اندوه خود را با خط مونتاژ از حقوق مدنی وکلا, سیاه, رهبران جامعه و پریشان خانواده مرده و به جای تمرکز بر روی پرس و سفید مردم از تمام طبقات جامعه که چرا این اقدامات ادامه با نظم و مصونیت از مجازات.

* * *

ببخش گنجاندن این خرده بیهوده گویی کارگردانی در بیشتر حسن نیت لیبرال مردم سفید. وجود دارد بیش از یک راه برای نزدیک شدن به یک مشکل با این حال ترویج عدالت اجتماعی syllabi و سخنرانی از تریبون از wokeness ممکن است موثر ترین وسیله فصاحت. انجام این کار تنها نشان می دهد تمایل برای لیبرال سفیده به فاصله خود را از دیگر سفیده که زل زل نگاه کردن می افتد بر روی آنها. با لیبرال سفیده به تصویب نژادپرستی است که همیشه اجراء از کسی که کمتر تحصیل کرده, کسی, محافظه کار, کسی فقیر کسی ثروتمندتر, کسی, روستایی, کسی, مذهبی, کسی, پیر, کسی از جنوب. آن است که هرگز آنها را. حتی در ما نژادی واژگان سفید فاصله موجود است. برای مثال کلمه متحدکه توری های من, آخرین, عصب, است محزون می خوانی ناکافی برای توصیف مردم سفید و رابطه خود را به نژاد پرستی; متحد به معنی توانایی فرد برای پیوستن و یا به همان اندازه شدید یک داد; اما چگونه یک “تاریخ” یک مشکل آنها به طور جدایی ناپذیری در بخشی از? [3] ما از شنیدن این زبان از جدا شدن زمانی که پدران خود را در غرفه های برای نگهداری از کودکان. Nah dawg این است که کودک خود را و کار خود را.

تبلیغات:

* * *

اداره پست. غریبه. فردی و جمعی فریاد زدن ناراحت کننده است به افشای اما لازم است کار های ارائه شده در تلاش برای مقاومت در برابر یک نوع عدالت اجتماعی performativity که مواضع معترضان واقعی بدون نقص است. پنج روز قبل از من یاد گرفته است به نام جورج فلوید من سوار به اداره پست در اطراف گوشه ای از آپارتمان من. من خسته و عصبانی, بدن من تلاش به روند قبلی صدمه دیده است. زمانی که من سوار به اداره پست ذهن من بود و هنوز هم در پورتوریکو که در آن دولت آمریکا چپ قهوه ای مردم به مرگ در پی طوفان ماریا. من خسته و عصبانی و هنوز هم در تلاش برای فرایند است که یک روزنامه نگار عرب ساکن در ایالات متحده به کار گرفته شده توسط یک روزنامه آمریکایی کشته شد و رهبران آمریکایی عمل به عنوان اگر یک دولت خارجی به سادگی بر روی پا و خود پا. من خسته و عصبانی است که در پاسخ به یک در سراسر جهان همه گیر به طور نامتناسبی برخی از بومی جمعيت در سیاتل هندی انجمن بهداشت درخواست لوازم پزشکی از دولت و سازمان های فدرال و به جای آن بودند “به اشتباه” ارسال کیسه های بدن. من خسته و عصبانی به دلیل Breonna تیلور و Ahmaud Arbery بودند اخیر نام های اضافه شده به برخی شوم کاتالوگ. هدف من مختصر سخنرانی دراز وشدیداللحن می تواند او را گرفته تلفن و شماره گیری 911. او می تواند راه را برای وسیله نقلیه خود را و برگرفته از یک تفنگ. به جای خوشبختانه برای من او راه می رفت به او کامیون رسیده در و —این — جیبش یک ماسک صورت. در آن لحظه کوتاه از فردی اعتراض من احساس دیده و شنیده ام اما از همه مهمتر, من امیدوارم که این غریبه احساس مسئولیت ما ظاهرا بنیادی به ما مردم.

تبلیغات:

وجود دارد سختی بود اما ما باید در تعامل با این کار با خانواده با دوستان و با خودمان است. [4] ترس ما از این کار این است که پر از شکوفه به این بحث همیشه موفق به فشار محدودیت های ناراحت کننده. اریک گارنر مشغول به معنای واقعی کلمه ناراحت کننده مکالمه. Philando کاستیا مشغول به معنای واقعی کلمه ناراحت کننده مکالمه. ساندرا مطلوب مشغول به معنای واقعی کلمه ناراحت کننده مکالمه. Botham ژان رد شد این فرصت را به صحبت کردن. در تعطیلات خود را کنار بگذارند و به افتخار کسانی که از دست داده و زندگی خود را برای آزادی بدهکار به همه ما جورج فلوید درگیر در یک ناراحت کننده مکالمه. این مناجات از مرگ من پرسیدن سوال لوسیل کلیفتون می پرسد در شعر او “جاسپر تگزاس 1998”: “است که انسان در این محل / چیزی که کشیده شده است و یا dragger?” به عنوان یک کودک من می نشینی یک گوشه در خانه ما و امتناع از غذا خوردن و معاشرت زمانی که من احساس من تا به حال بدرفتاری شده است. هیچ گوشه ای عمیق به اندازه کافی برای من به قرار دادن خودم در این لحظه. ما حمل بسیار بیشتر است.

یادداشت

  1. من می توانم راه رفتن در اطراف با یک پلاکارد و اشاره کرد که من آسم یک نوع خون است که بیشتر منجر به COVID-19 و شش سال پیش آمبولی ریوی در نتیجه یک روال عمل جراحی مچ پا نزدیک به زمان زندگی من — سه لخته شدن خون در ساق پای راست یکی در هر یک از ریه — اما این حقایق باید در کنار نقطه از این رو endnote.
  2. ممنون میشم برای گوشی های هوشمند و فن آوری و شجاعت از تماشاگران که ثبت این جنایات است savage همبستگی ویدئوها از سیاه پوستان کشته شده توسط سفید پوستان و مجازات کارت پستال. فضل هیل در واشنگتن پست مقاله “ارتباط بین تصویری از Ahmaud Arbery مرگ و lynching, عکس” ارائه می دهد یک مختصر تاریخی آینده نگر. زمانی که من دیدن جورج فلوید حرم در هوستون سوم Ward, خانواده, جمع آوری با فرزندان خود را به عنوان آنها در حال عکس برداری در مقابل نقاشی دیواری خود را. خانواده ها می آیند برای ادای احترام خود را, اما فلوید صورت flanked توسط بال فرشته می سازد برای پس زمینه با سابقه خیلی غم انگیز من نمی توانستم خودم را به یک تصویر هر چند که من می خواستم.
  3. واژگان اطراف درک چوین را جرم است شک به عنوان به خوبی. در این ساعت زیر فلوید از مرگ چند رسانه های خبری از جمله ABC, NBC, سی ان ان و فاکس زد عناوین اشاره کرد که افسر پلیس زانو یا دو زانو در Floyd گردن. زانو زدن کودکان توسط خود bedsides به دعا. کسی اقدام به خرید یک حلقه زانو زده و می پرسد برای عاشق دست در ازدواج است. در این عناوین رسانه های مقاومت در برابر زبان است که مراکز جنایتکاری بر روی چوین.
  4. پیشنهاد من این نیست یک نوع خوش بینی بی رحمانه است که معتقد است که نژاد پرستی در آمریکا ریشه کن شود. بی رحمانه خوش بینی است که لورن Berlant این مدت برای خواسته ها که در همه واقع بینانه و یا قابل دسترسی است. واقعی بحث و بررسی خود همدستی یک گام مهم در ایجاد مسئولیت پذیری و محیط های امن تر برای مردم رنگ. بیشتر موثر است اما به احتمال زیاد حداقل رویکرد خواهد بود به طور کامل پشتیبانی سرمایه گذاری از منابع مالی از شرکت ها و سازمان های دیگر حمایت از نژادپرستی از طریق سیاست شیوه های استخدام و غیره. من ترک این بحث برای کسانی که آشنا در این موضوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>