NPR و ایالات متحده آمریکا امروز ابراز تاسف برای اجازه دادن تهمت مقامات به دروغ

اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب ریل در برابر رسانه های جریان اصلی و اصرار دارد که تعداد بی شماری از روزنامه نگاران در خارج به او و مقامات خود را دستکاری کنند و یا فریب عمده رسانه های خبری هر زمان که آنها می توانید دور با آن. این هفته دو جمله رسانه ها باید عذرخواهی برای اجازه دادن به تهمت مقامات دور با دروغ گفتن: ایالات متحده آمریکا امروز و رادیو عمومی ملی.

در اوایل این هفته ایالات متحده آمریکا امروز منتشر شده یک op-ed by Peter ناوارو — یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا — که ادعا کرد که دکتر Anthony Fauci بارها و بارها اشتباه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. اما لایحه استرنبرگ, ایالات متحده, امروز, سرمقاله, صفحه ویرایشگر در حال حاضر گفت که برخی از ناوارو ضد Fauci ادعا نمی نگه دارید تا زمانی که واقعیت-بررسی می شود.

تبلیغات:

با توجه به استرنبرگ, “چند تن از ناوارو را در انتقاد از Fauci — در چین محدودیت های مسافرتی, خطر از coronavirus و کاهش نرخ مرگ و میر — بودند گمراه کننده و یا فاقد زمینه است. به عنوان مثل ناوارو را op-ed برآورده نمی ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت-بررسی استانداردهای.”

ایالات متحده آمریکا امروز Ledyard پادشاه به نقل از برخی از نمونه های خاص از چیزهایی ناوارو نوشته است که نادرست بودند. برای مثال ناوارو نوشته است:

در اواخر ژانویه زمانی که من در این مورد از طرف رئیس جمهور به پایین پرواز از چین Fauci مبارزه در برابر رئیس جمهور شجاع تصمیم — آن را به خوبی ممکن است را نجات صدها نفر از هزاران نفر از آمریکا زندگی می کند.

شاه توضیح می دهد: “مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او را تبلیغ محدودیت در سفر از چین به عنوان یک ممنوعیت سفر اما این حرکت متوقف شده از آن است. به عنوان بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به خبرنگاران گفت: ژانویه 31, کشور بود, انکار ورود به اتباع خارجی ” دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که سفر در چین در عرض 14 روز گذشته.’ در علاوه بر این به گفته کارشناسان وجود ندارد اطلاعات کافی برای نتیجه گیری محدودیت های ساخته شده تفاوت معنی داری. یک مطالعه در مجله Science یافت مختلف سفر محدودیت در سراسر جهان کمک کند گسترش این بیماری همه گیر اما بیشتر مورد نیاز بود به آن داشته باشد.”

تبلیغات:

ناوارو نوشته است:

زمانی که من مشغول به کار بود feverishly به نمایندگی از رئیس جمهور در ماه فوریه به کمک مهندس سریعترین صنعتی بسیج بخش بهداشت و درمان در تاریخ ما Fauci هنوز گفتن مردم چین ویروس کم خطر است.

اما به گفته شاه: “هیچ مدرکی وجود ندارد که از یک مقیاس بزرگ تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بسیج منابع برای همه گیر در اوایل فوریه اگر چه کارشناسان ادعا می کنند که پرقدرت پاسخ پس از آن به احتمال زیاد باید محدود گسترش و زندگی را نجات داد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمی در مورد این ویروس در طول آن دوره زمانی و عنوان تهدید.”

در ضمن NPR سایت های ویرایشگر کلی مک براید با انتقاد از خروجی برای اجازه دادن به دادستان کل لایحه بر دور با دروغ گفتن در یک “نسخه صبح” که بخش پخش شده در ژوئن 26 و میزبانی توسط خبرنگار استیو inskeep را. آن روز مک براید می نویسد: NPR شنوندگان “شنیده آمریکا دادستان کل بار به دروغ اعلام کند که پست الکترونیکی-در برگه های رای را به خطر اندازد امنیت انتخابات ریاست جمهوری است.”

تبلیغات:

بر NPR گفت:

وجود دارد بسیاری از موارد برای تقلب وجود دارد که نمی توان ای اداره. من فکر می کنم این امر می تواند بسیار بد است. اما یکی از چیزهایی که من ذکر خواهد بود که امکان جعل و تقلب.

با توجه به مک براید با این ادعا که پست الکترونیکی-در رای گیری ترویج تقلب در تضاد با “گزارش گسترده — از جمله توسط NPR inskeep را قبل از مصاحبه — واقعیت-بررسی و تحقیقات علمی. اجماع قاطع است که هیچ مدرک معتبری که تقلبی پست الکترونیکی-در برگه های رای را مطرح هر گونه تهدید قابل توجهی برای تامین امنیت انتخابات.”

تبلیغات:

“من احساس کردم این چنین مضحک مجموعه ای از ادعا می کند زیرا او به وضوح نمی دانم آنچه که او صحبت کردن در مورد گفت:” چارلز استوارت, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فنی ماساچوست در پاسخ به Barr ادعا می کنند که برگه های رای می تواند به سرقت رفته از صندوق های پستی و counterfeited در مقیاس بزرگ و استدلال

مک براید می نویسد: “من با این موافق اعضای مخاطبان که گریه ناپاک در نحوه این ارائه شد. در حالی که برخی استدلال می کنند که هنگامی که یک دولت قدرتمند (رسمی) ارائه می دهد یک ظالمانه نقطه شنوندگان باید به شنیدن این مصاحبه از آن ساخته شده بیش از حد آسان برای کسانی که شنوندگان را با یک درک ناقص و یا حتی باور است که بار را به طور گسترده ای افشا و خنثی بیانیه معتبر نگرانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>