NRA میسازد کردن ده ها تن از کارگران و دیگر کارکنان پرداخت پس از لغو نشست سالانه: به بیرون درز یادداشت

National Rifle Association (NRA) گذاشته شدن ده ها تن از کارگران و کاهش کارکنان پرداخت پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور تفنگ حمایت گروه به لغو آن کنوانسیون سالانه و کشت و جمع آوری کمک های مالی, حوادث, با توجه به یک داخلی به بیرون درز یادداشت به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این بیماری همه گیر را تهدید به تضعیف NRA نفوذ پیش از سال 2020 انتخابات و پس از آن مجبور به ضایعات جمع آوری اعانه و عضویت حوادث با وجود مواجهه با مشکلات شدید مالی. NRA دهکدهای از دست داد حدود 100 میلیون دلار آن را به عنوان دستمزد یک سری از جنگ حقوقی که باید بلد, گروه خشک و در معرض اتهامات در مورد سوء مدیریت مالی توسط گروه مدیران ارشد.

تبلیغات:

NRA گذاشته است یا furloughed ده ها تن از کارکنان آن کاهش حقوق 20 درصد و تحمیل چهار هفته هفته کاری برای برخی از کارگران خود را, با توجه به یادداشت توسط مدیر عامل وین LaPierre.

LaPierre گفت: برخی از کارکنان ارشد “داوطلبانه” در زمان بزرگتر کاهش پرداخت. این گروه می گویند نیست چقدر از قطع پرداخت LaPierre را پس از به تازگی شاهد حقوق و دستمزد خود را با افزایش به بیش از 2 میلیون دلار.

“دفاع از آزادی بوده است هرگز آسان است. در طول سال ما اب و هوای بیشتر بار سخت تر از بسیاری از” LaPierre گفت: در به بیرون درز یادداشت. “اما ما طلوع خواهد کرد از این قوی تر و به خوبی موقعیت خود را برای رهبری مبارزه برای محافظت از ما دوم متمم متمم اول قانون اساسی و همه ما آزادی در قانون اساسی در این مهم انتخابات آینده و برای سال آمده است.”

تبلیغات:

NRA سخنگوی اندرو Arulanandam گفت: AP که “اختلال” ناشی از کوروناویروس همه گیر شد “اصلی drivers” از کاهش.

“لغو نشست سالانه معنیداری تاثیر مالی اما فراتر از آن بحران بهداشت و درمان باعث شده است که ما برای به تعویق انداختن بی شماری جمع آوری کمک های مالی و عضویت در حوادث همراه با مسابقات سمینارهای آموزشی و دیگر جریان درآمد,” او گفت:. “مانند هر کسب و کار دیگر و غیر انتفاعی و ما مجبور به انتخاب های دشوار در این محیط جدید اقتصادی است.”

اما در حالی که این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به برنامه های بی شماری NRA مشکلات تشدید شده اند طولانی مدت مشکلات مالی که تهدید به صدمه زدن به نفوذ خود در سال 2020 چرخه انتخابات.

تبلیغات:

“NRA مشکل واقعی این است که آنها تا به حال واقعی موجود مشکلات مالی قبل از این اتفاق افتاده است” رابرت اسپیتزر رئیس علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی نیویورک در کورتلند گفت: AP. “آن را به سادگی به خوبی جواب نمی دهد خود را برای تاثیر بر انتخابات آینده.”

NRA که صرف یک رکورد 30 میلیون دلار برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات تلاش در سال 2016 دیده است خود را صرف کاهش شدت در سال های اخیر به عنوان آن را در میدان جنگ در جنگهای خود دیرین روابط عمومی شرکت اکرمن مک کوئین سازندگان در حال حاضر از بین رفته NRATV کانال و چهره کشت تحقیقات از وکلای عمومی در نیویورک و واشنگتن و همچنین کنگره است.

تبلیغات:

ولز فارگو مدیر عامل چارلز Scharf گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته است که این بانک در رابطه با NRA شد “کاهش” رویترز گزارش داد.

“من فکر نمی کنم ما شرکت دیگر در سازمان خط اعتباری و وام و تعهدات” او گفت: سهامداران در جلسه اخیر.

مشکلات مالی کشیده شده اند انتقاد از اسلحه گروه های حقوق.

تبلیغات:

نجات یک گروه از NRA اعضای فشار برای اصلاحات در سازمان مورد مناقشه LaPierre ادعا می کنند که این بحران بهداشتی است که منجر به مشکلات مالی.

“آقای LaPierre اگر خود سازمان بود جیر جیر تمیز و اخلاقی زد, ما نمی خواهد در این ظروف سرباز یا مسافر در وهله اول” گروه گفت: در یک ایمیل به حامیان با توجه به AP.

تهمت نیز شکایت کرده است که این گروه “ورشکسته” به گزارش نیویورک تایمز و نام آن را به “آن عمل را با هم به سرعت.”

تبلیغات:

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دوم متمم اما او نمی بنابراین بحث های زیادی در مورد NRA دیگر” شانون وات بنیانگذار Moms Demand Action for Gun Sense in America گفت: سالن در هفته گذشته. “برخی از NRA خود اعضای هیئت مدیره باید فاصله خود را از NRA و اهدا کنندگان عمده شروع به فاصله خود از NRA پس از آن واقعا تعجب آور نیست که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به عنوان اگر او آنها را می بیند به عنوان احتمالا یک آلباتروس در اطراف گردن خود را.”

وات با اشاره به NRA اخیر ضرر و زیان در ویرجینیا و در سال 2018 midterms.

“اگر شما در راه این کشور در جریان بوده است از سال 2016 انتخابات, چک پس زمینه در ادامه به تصویب سرخ پرچم قوانین, قوانین است که خلع سلاح داخلی معتادان,” او گفت:. “ما 90% سابقه در پنج سال گذشته از توقف NRA دستور کار در خانه های دولتی. بنابراین به لحاظ سیاسی آنها را به عنوان موفق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>