NRA سکوت در خشونت های پلیس است پر سر و صدا — اعضای آن حملات در قربانیان بدتر

National Rifle Association شده است آشکارا سکوت در خشونت های پلیس در میان هفته در سراسر کشور تظاهرات با وجود تماس خود را “امریکا طولانی ترین ایستاده حقوق مدنی سازمان است.”

NRA رهبران و حساب های رسانه های اجتماعی ساخته شده اند هیچ اشاره ای به مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید تظاهرات و یا خشونت های پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز.

تبلیغات:

“NRA را دوست دارد به بحث در مورد آزادی و دفاع از خود و مقاومت در برابر ‘استبداد” اما اقدامات آنها نشان می دهد که آنها باور دارند که این نگرانی ها اعمال می شود تنها به مردم سفید” کلی Sampson قانون اساسی دادخواهی و عدالت نژادی مشاور در بردی: ایران در برابر خشونت اسلحه در بیانیه ای گفت: به سالن. “هنگامی که اوباش مسلح و اجرای قانون تجاوز در سیاه و سفید و قهوه ای آمریکایی’ حقوق مدنی — NRA خاموش است.”

این چیزی جدید است. با وجود NRA رئیس Wayne LaPierre معروف هشدار دهنده از “جک-بوت دولت اراذل و اوباش” که می خواهند به “نگاهی به دور و قانون اساسی ما حقوق, شکست, در, درب, از بین بردن اموال ما و حتی آسیب و یا کشتن ما” گروه گفت: چیزی که لویی پلیس وارد Breonna تیلور آپارتمان و به ضرب گلوله او را در رختخواب پس از او پسر یک حقوقی تفنگ صاحب اخراج یک هشدار برای جلوگیری از آنچه او فکر حمله به خانه. آن را به طور مشابه ماند سکوت در قتل Botham ژان که کشته شد زمانی که خارج از وظیفه افسر پلیس اشتباه آپارتمان خود را برای خود غیر از نشان می دهد ممکن است او هنوز زنده باشد اگر او تا به حال شده است مسلح خود است.

با وجود LaPierre ” هشدار داده که “اگر شما یک نشان شما دولت متهور به آزار و اذیت, ارعاب و حتی قتل شهروندان مطیع قانون” این گروه باقی ماند سکوت به عنوان فدرال و ایالتی و مقامات محلی به رهبری بی سابقه و خشونت سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس.

تبلیغات:

با وجود این گروه ادعا می کنند برای دفاع از حقوقی صاحبان اسلحه NRA ماند که سکوت Philando کاستیا قانونی صاحب تفنگ کشته شد به مرگ توسط پلیس در ایالت مینه سوتا, قبل از استفاده از مرگ او به فروش آن بد بخت حمل گارد “قتل های بیمه.”

“وین LaPierre و همراهی دستیارش مدتها پیش در آغوش یک alt سمت راست نسخه از امریکا که در آن اسلحه بیشتر است پاسخ به هر اجتماعی چالش مگر اینکه البته این آمریکایی های سیاه و سفید با اسلحه” گفت: پیتر Ambler مدیر اجرایی Giffords, the anti-تفنگ-خشونت گروه تاسیس سابق تشکر. Gabby Giffords, D-Ariz.

NRA سکوت قدمت سال. این گروه گفت: چیزی که جان کرافورد به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در اوهایو در حالی که برگزاری یک گلوله تفنگ و نه زمانی که 12 ساله Tamir برنج کشته شد توسط پلیس در کلیولند در حالی که برگزاری یک BB gun. در آن باقی می ماند که سکوت Jason واشنگتن نیروی دریایی, کهنه سرباز کشته شد و پس از او تلاش برای انتخاب کنید تا یک مجوز تفنگ دستی که او بر روی زمین کاهش یافته.

تبلیغات:

NRA هیچ اشاره ای Emantic فیتزجرالد برادفورد جونیور یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله سه بار در بازگشت توسط پلیس در حالی که حمل از نظر قانونی متعلق به تفنگ. NRA بود و نیز سکوت در پلیس قتل Atatiana, Jefferson, یک زن سیاهپوست به ضرب گلوله در داخل خانه خود را از طریق یک پنجره در حالی که از نظر قانونی متعلق به تفنگ. این گروه گفت که هیچ چیز از پلیس به قتل خواهد آگوستوس که کشته شد پلیس شیکاگو در حالی که از نظر قانونی حمل پنهان اسلحه.

هر چند NRA دفاع جورج زیمرمن حق ایستاده زمینی خود را پس از قتل Trayvon مارتین این گروه تا به حال چیزی برای گفتن پس از Siwatu-سلامه Ra, حامله, سیاه, تفنگ, مالک, محکوم به دو سال زندان برای دفاع از مادر و دو دختر از یک زن که در تلاش برای رم آنها را با ماشین خود را.

تبلیغات:

نه تنها کشور خود اعلام کرد قدیمی ترین “حقوق مدنی” سازمان ” باقی مانده است در حاشیه در میان توده اعتراض بیش از سوء استفاده پلیس اما بسیاری از مقامات برجسته اعضای هیئت مدیره سخنگویان و اعضای نیز حمله سیاه قربانیان خشونت پلیس و معترضان خواستار اصلاحات.

“NRA با استفاده از شعارهای غرق در نژاد پرستی. شما فقط باید نگاهی به خوراک توییتر خود را برای دیدن این” Sampson گفت: سالن. “در ژوئن 2, NRA توییتی در مورد آشکار غارت در مینیاپولیس و در مورد گزارش می دهد که ساکنان سیاه شد خرید سلاح گرم خواستار متمم دوم ‘بزرگ equalizer.’ اما خوراک ساخته شده هیچ اشاره ای به خشونت علیه معترضان و یا در مقابل آمریکایی های سیاه و سفید در سراسر کشور است. NRA به استفاده از این تاکتیک برای چندین دهه و ایجاد یک فرهنگ ترس و پارانویا است که نه تنها نادیده رنج مردم رنگ اما نیز به طور جدی آنها را تهدید می کند. ما این را در NRA هنگام دفاع از پایه خود را زمین قوانین که ثابت کرده بود به احتمال زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای توجیه قتل یک مرد سیاه پوست توسط یک مرد سفید پوست.”

NRA عضو هیئت مدیره Dean Cain, این بازیگر که با بازی سوپرمن در مجموعه تلویزیونی “لوئیس & Clark” به اشتراک گذاشته یک ویدئو در توییتر که معترضان به نام “شورش اراذل و اوباش است.”

تبلیغات:

“شما لازم نیست که یک راست به جرم کلیشه ها که می گویند مردم سیاه و سفید هستند ذاتا خشن, وقتی است که دقیقا راه شما عمل می کنند که با توجه به اولین فرصت” قابیل تصویری به اطلاع بینندگان. “رفتار شما است که زباله … من حق با شما تماس برای منحرف نفرت انگیز, حیوانی, شرم آور thuggish خود خدمت هار معکوس منافقان که شما هستند.”

قابیل نیز استدلال کرد که افسران درگیر در Rayshard بروکس’ قتل در آتلانتا شد “غیرقانونی متهم” و یک صدای جیر جیر شکایت که درمان مینیاپولیس پلیس پس از فلوید قتل شد “شرم آور” و “ناعادلانه است.”

پسر فیلیپس یک NRA عضو و یک عضو شورای شهر در اسکاتسدیل, آریزونا, تمسخر گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” کلمات صحبت کرد فلوید قبل از مرگش در هفته قبل از آن برای اشاره به مخالفت خود را به صورت ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

NRA عضو هیئت مدیره و سابق گرجستان کنگره جمهوری خواه باب بر استدلال کرد که “شورش” بود “هیچ چیزی برای انجام با مرگ جورج فلوید” اصرار دارد که اگر آنها را به معترضان “را حمایت کردن به عنوان به زودی به عنوان کیفرخواست افسر سابق پلیس درک چوین اعلام شد.”

بر گفت او نمی همدردی با معترضان که خود را “قربانیان فرد یا گروه بی عدالتی از مرتب کردن بر اساس است که فرود آمد فلوید” و استدلال کرد که antifa فعالان “ربوده جورج فلوید قتل … برای مقاصد داشتن هیچ وجه به انجام با دنبال عدالت برای او مرگ است.”

رئیس جمهور تهمت و دیگر محافظه کاران تحت فشار قرار دادند بی اعتبار ادعا می کنند که antifa مسئول خشونت در اطراف اعتراضات اما فدرال و محلی اتهامات نشان می دهد هیچ نشانه ای از هر antifa دخالت.

بر می گذراند یکی دیگر از op-ed نشان می دهد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم بود یک جبهه برای مارکسیسم است که “کمی اگر هر چیزی برای انجام با نژادی عدالت است.”

تبلیغات:

اعتراضات او استدلال در توییتر هستند “چیزی بیشتر از پیدا کردن بهانه ای برای سرقت و خرابکاری.”

NRA عضو هیئت مدیره آلن وست سابق فلوریدا در کنگره در پاسخ به سوال در مورد چگونه برای جلوگیری از کشتار مانند Floyd را از این اتفاق نشان می دهد که ارتش باید ارسال شود به سرکوب Black Lives Matter معترضان و antifa برچسب زدن آنها را “دشمنان” آمریکا است.

غرب معتقد است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم بود “متفاوت” از نازی ها “پیراهن قهوه ای استفاده می شود که به پرسه زدن در خیابان.”

“من خسته از این زندگی مهم سازمان است. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد سیاه زندگی” غرب ادعا.

تبلیغات:

NRA عضو هیئت مدیره علامت Geist به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک “فاسد شیطانی در تلاش برای گرفتن بیش از کشور ما است.”

NRA عضو هیئت مدیره Ted Nugent شده است یکی از مهمترین مخالفان قسم خورده از زندگی مهم جنبش آن را نسبت به داعش و مقایسه مینیاپولیس به منطقه جنگ در عراق است.

Nugent رسانه های اجتماعی پست های شکایت کرده اند که آمریکایی ها هرگز گفت: “متشکرم” به مردم به عنوان او قرار داده و آن را آزاد و آنها را از بردگی است. او به دروغ مورد مناقشه که مردم به طور نامتناسبی به ضرب گلوله های پلیس و دفاع مؤتلفه بناهای تاریخی.

“NRA ادعا می کند به یک” حقوق مدنی “سازمان اما مقامات خود را صرف ماه گذشته از مؤتلفه بناهای تاریخی در حالی که در مقایسه با Black Lives Matter جنبش به حزب نازی و داعش” جان Feinblatt رئیس جمهور Everytown for Gun Safety, در بیانیه ای گفت به سالن. “که به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد است که “حقوق مدنی’ NRA واقعا در مورد مراقبت.”

تبلیغات:

“The National Rifle Association امروز گود کردن پارانوئید و افراطی نسخه از این سازمان است که یک بار در اختیار داشت بسیار قدرت در واشنگتن است. نژادپرستی است که کسب و کار به عنوان معمول برای NRA رهبران که دیگر صحبت می کنند برای اکثر صاحبان اسلحه مسئول” اضافه شده Ambler. خود را “افراطی دستور کار است که با جریان اصلی و سوخت تبار خود را به بی ربطی.”

NRA نیست پاسخ به سوالات از سالن. سازمان نظرات اخیر نشان می دهد که NRA تا حد زیادی گیر با همان صحبت کردن امتیاز آن را به حال گذشته پس از تیراندازی پلیس حتی به عنوان افکار عمومی است به طرز چشمگیری تغییر. نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که آمریکایی ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش 28-نقطه حاشیه. یک نظرسنجی پیو نشان داد که اکثریت از هر نژادی و قومی گروه پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش است.

اما NRA است ادامه داد: بازیافت, سال, صحبت کردن امتیاز.

Nugent گفت: در سال گذشته که مایکل براون نوجوان سیاه پوست غیر مسلح به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک فرگوسن, میسوری, افسر پلیس در سال 2014 بود بهتر از “توده اکشن و جنایی اراذل و اوباش است.” سابق NRATV میزبان و سخنگوی دانا Loesch پیشنهاد کرد که کاستیا نمی شد در واقع یک حقوقی تفنگ مالک زیرا او حمل ماری جوانا “به طور همزمان” در حالی که همکار میزبان اعطای Stinchfield پیشنهاد کرد که کاستیا بود “اسلحه toting قاتل.”

Colion Noir یکی دیگر از سابق NRATV میزبان نوشت: یک op-ed در سال گذشته کم اهمیت جلوه دادن نقش نژاد در تیراندازی پلیس.

“من می دانم که یک چیز محبوب می گویند به عنوان یک مرد سیاه و سفید امروز در فضای سیاسی اما این که چرا این موارد مانند یک معامله بزرگ زمانی که آنها رخ می دهد. و حتی پس از آن, انگیزه های پشت این تیراندازی ها هرگز روشن — حداقل نه روشن به اندازه کافی می گویند که یک پلیس به ضرب گلوله یک پسر با یک تفنگ فقط چون او یک پسر سیاه و سفید با تفنگ و نه برای برخی از دلیل موجه یا نه,” او نوشت. “اما من می دانم که یک چیز برای مطمئن شویم که: آن هرگز امن تر می شود سیاه و مسلح در این کشور بیش از آن است در حال حاضر.”

Loesch است به همین استدلال است که “مطلقا وجود ندارد آمار هیچ مدرکی وجود ندارد که حمایت از این فرضیه وجود دارد که این جنگ باز توسط پلیس در آمریکایی های سیاه و سفید. هیچ چیز وجود دارد برای حمایت از این.”

وجود دارد در واقع شواهد کافی برای حمایت از این.

رفتن به عقب و حتی بیشتر در تاریخ NRA به طور فعال در حمایت تفنگ اقدامات کنترل — زمانی که آنها در نظر گرفته شده برای خلع سلاح مردم سیاه و سفید.

گروه پشتیبانی 1967 Mulford عمل در کالیفرنیا قانون با هدف خلع سلاح آمریکایی های سیاه و سفید در میان ظهور حزب پلنگ سیاه. این گروه همچنین پشتیبانی از لغو کالیفرنیا باز حمل قانون پس از Black Panthers اعضای b شروع حمل تفنگ در نگرانکننده سپس فرماندار رونالد ریگان.

“پلیس kiIIings قانونی مسلح سیاه شهروندان و امتناع از پیشرو تفنگ-حقوق طرفداران صمیمانه به دفاع از قربانیان برد همان مشکل سوال که مارتین لوتر کینگ جونیور و حزب پلنگ سیاه و سفید نیز مواجه زمانی که آنها سعی در اعمال حقوق خود را به حمل سلاح: در عمل انجام متمم دوم حقوق حفاظت از تنها سفید صاحبان اسلحه ؟” میلواکی مستقل خواسته در سال 2018 است.

NAACP به نام NRA بیش از آن سکوت پس از قتل حقوقی, سیاه, تفنگ صاحبان پس از برادفورد مرگ است.

“سکوت از NRA تایید کرده است که 2nd amendment صدق نمی کند از نظر قانونی مجوز سیاه صاحبان اسلحه” سازمان در بیانیه ای گفت. “به جای ایستاده اصول NRA در ادامه به اهریمن جلوه دادن و بیگانه مردم رنگ که به ضرب گلوله کشته و سرزنش برای اعمال حق خود به خود و با ماشین سلاح گرم است. این روایت فقط به عنوان پیر و خسته به این سازمان و از آن زمان برای آنها را به متوقف کردن این نفاق و در نهایت آمدن به شرایط با این شعارهای نژادپرستانه. هدف در پشت و سیاه و قهوه ای جان گرفتن بزرگتر و بر خلاف NRA ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم برای جلوگیری از این.”

Sampson استدلال کرد که NRA باقی می ماند سکوت نژادپرستانه و خشونت به دلیل “دفاع از آمریکایی های سیاه و سفید’ ایمنی نمی کند فروش اسلحه است.”

“حقیقت این است که NRA peddles پارانویا به سوخت فروش تفنگ: این تصور است که اعضای آن به طور مداوم در معرض خطر از یک جهان خطرناک از “دیگران” و از سیاستمداران و سپس تجویز اسلحه به عنوان تنها راه حل” او گفت:. “گذشته از گاهی tokenizing سیاه افرادی که معتقدان NRA خطرناک نادرست سگ-سوت صحبت نقاط NRA را خسته نمی کند.”

اگر NRA واقعا ایستاده بود تا برای حقوق اساسی برای مردم آن را نمی خواهد باید در حاشیه ماند و پس از کاستیا بود به ضرب گلوله کشته پایین Sampson گفت.

“در حالی که NRA همچنان به مشتری جلب کردن اسلحه به عنوان موثر دفاع از خود ما مشخص چهارمین سالگرد Philando کاستیا قتل در جولای 6. کاستیا به قتل در ماشین خود توسط پلیس بود مرتب کردن بر اساس قانونی مسلح شهروند NRA خواهد معمولا ستایش بود اما او نیز سیاه” او گفت:. “بنابراین به جای تمرکز بر چگونه پلیس نقض در زندگی خود و آزادی NRA به جای تاکید کرد که یکی از افسران بوی ماری جوانا. به پاک از مواد مخدر استفاده نمی کند بهانه قتل است. NRA است نیز شده است سکوت در قتل Breonna تیلور و Rayshard بروکس هر دو کشته شده توسط پلیس این سال است. NRA ادعا می کند که آن را پشتیبانی از زندگی و آزادی’ اما به وضوح تنها برای برخی از.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>