نیویورک در حال بررسی است آمازون برای شلیک یک کارگر که اعتراض coronavirus شرایط کار

شهر نیویورک در کمیسیون حقوق بشر راه اندازی خواهد شد رسیدگی به آمازون برای شلیک یک کارگر که سازماندهی یک اعتراض در این هفته بیش از ترس از شیوع کروناویروس در استاتن آیلند انبار که در آن او کار می کرد. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد تحقیقات در روز سه شنبه.

این کارمند سابق در سوال Chris Smalls به تازگی سازماندهی یک اعتصاب حدود 50 نفر در یک مرکز پاسخگویی در جزیره استاتن در اعتراض به تصمیم این شرکت را به نگه داشتن تسهیلات باز با وجود اتهامات که چندین همکاران آلوده شده اند با Covid-19. Smalls و کارکنان دیگر خواستار آن است که آمازون تعطیل مرکز به مدت حداقل دو هفته و ارائه کارگران با سلامت بهتر حمایت از coronavirus.

آمازون گفت: این اخراج Smalls برای نشان دادن به کار پس از این که در تماس با یک همکار که مبتلا به Covid-19 و خواسته به ماندن در خانه. اما Smalls اتهام به Recode که آمازون اخراج او را به دلیل فعالیت.

“اتهام است چرا که او صحبت کرد تا برای ایمنی از همکار خود کارگران از کار اخراج شد. من دستور داده اند این شهر در کمیسیون حقوق بشر برای بررسی آمازون بلافاصله برای تعیین اگر درست است” گفت: de Blasio در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “اگر چنین است که می تواند یک نقض شهر ما قانون حقوق بشر. ما را به عمل بر روی آن بلافاصله.”

آمازون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شهردار اعلام می آید به عنوان مواد غذایی و تحویل و حمل و نقل کارگران در شرکت هایی مانند آمازون Instacart و تمام مواد غذایی (که متعلق به آمازون) شده اند در اعتراض به شرایط کاری خود در طول coronavirus بیماری همه گیر. این کارگران می گویند وجود دارد یک نیاز فوری برای شرکت ها برای محافظت بهتر کارکنان از بیمار شدن توسط ارائه مزایای مانند بیشتر زمان پرداخت کردن بهسازی تجهیزات و خطر دستمزد.

ترس آنها به خصوص حاد در نیویورک تبدیل شده است که ما در کانون شیوع و که در آن جزیره استاتن تسهیلات — یکی از آمازون شلوغ تحقق مراکز در ایالات متحده واقع شده است. دوشنبه شب, ایالت نیویورک دادستان کل Letitia James به نام آمازون شلیک اسمالز “ننگین” و خواست ملی روابط کار هیئت مدیره به بررسی این شرکت است. در حالی که آمازون را رد کرده است هر اقدامی تلافی جویانه در آن شلیک Smalls جدید بررسی نقشه کشی توجه بیشتر به نگرانی های آبی-کارگران یقه که به نگه داشتن ما زنجیره تامین در حال اجرا و ارائه کالاهای اساسی و خدمات در طول بیماری همه گیر.

آمازون گفت: ABC اخبار که آن را فسخ Smalls پس از او نادیده گرفته هشدارهای متعدد به ماندن در خانه تحت قرنطینه پس از تماس با یکی از همکاران که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

Smalls رد این گفتن Recode که مدیر به او گفت که به خود قرنطینه در روز شنبه و او نبوده است در داخل جزیره استاتن تسهیلات پس از تنها خارج از ساختمان در پارکینگ به اعتراض در روز دوشنبه که در آن او می گوید که تلاش برای ماندن 6 فوت دور از سایر افراد است.

“من نمی هر گونه نقض پروتکل های ایمنی و من چیزی برای پنهان کردن” Smalls گفت Recode. “اگر من باید قرنطینه, کل کل گروه حداقل 400 نفر باید قرنطینه شود. این یک هدف مستقیم به سکوت من است.”

او گفت Recode که او قصد دارد به اقدام قانونی علیه این شرکت برای آنچه که او معتقد است ختم غیر قانونی.

از آن خواهد شد تا به شهر نیویورک مقامات دولتی برای تعیین آنچه واقعا اتفاق افتاده است اما شهردار اعلام شده است نشانه آن است که شیوه کار از شرکت هایی مانند آمازون در حال رفتن به صورت نصب موشکافی به عنوان کارکنان خود را نگه دارید تا به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>