NYT Newsroom می شکند به باز کردن شورش پس از مقاله منتشر فراخوان نظامی سرکوب


A tall building with the New York Times logo at the bottom is seen.

ساختمان نیویورک تایمز دیده می شود در شهر نیویورک در 27 ژوئیه 2017.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

نیویورک تایمز در سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت قطعا نیست ترس از جنجال. اولین خیمه استخدام برت استفنز عرضه با یک نمایش خیره کننده از آب و هوای کره زمین است که در آن او مجبور شد به درست تنها خط شامل هر علم واقعی. بنت را منتشر کرده است ravings از تاسیس توطئه نظریه پرداز Louise Mensch و اجازه بلک واتر بنیانگذار اریک پرنس به اجرا چه بود و اساسا تبلیغات برای جنگ. اما بنت آخرین حادثه ناگوار به نظر می رسد که در نهایت تحت فشار قرار دادند و او را نا امید همکاران به نقطه شکستن. چه چیز دیگری می تواند او انتظار می رود هنگامی که او تصمیم گرفت به ویترین بهداشت ، تام پنبه نوشتن یک ستون خواستار نظامی سرکوب معترضان هر چند نامشخص است.

در ستون پنبه نوشت: “یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers. اما اجرای قانون محلی در برخی از شهرستانها به شدت نیاز به پشتیبان گیری در حالی که توهم سیاستمداران در شهرهای دیگر حاضر به انجام آنچه لازم برای حمایت از حکومت قانون است.” با معترضان (lawbreaking و در غیر این صورت) در حال حاضر مورد ضرب و شتم قرار گرفتن senselessly توسط پلیس, روزانه, آن را سخت به خواندن پنبه اشاره به انجام “چه لازم است” به عنوان چیزی غیر از یک تحریک به جرم قتل و یا حداقل تحریک به خشونت دولت علیه مردم خود به خصوص با توجه به صدای جیر جیر خود را از چند روز پیش در اصل خواستار درست است که:

در عرض چند ساعت پس از این ستون برای اولین بار منتشر شد, Times کارکنان در حال حاضر با ابراز مخالفت در این مقاله #استانداردهای اتاق در شل, یک چت گروهی پلت فرم به طور گسترده ای توسط شرکت های رسانه ای. در پاسخ به یک استاندارد ویرایشگر مطمئن تماشاچیان که همه چیز در حال رسیدگی: “جیمز بنت صحبت کردن با [معاون ارشد رئیس جمهور برای شرکت ارتباطات] آیلین مورفی در حال حاضر. [استانداردهای editor] Phil [کوربت] نیز خواسته او را به نوشتن یک بیانیه کوتاه برای او و یا جیم به صدای جیر جیر.” بنت در واقع بیانیه ای از انتخاب خود را برای انتشار در این ستون بعد از آن شب نوشتن یک صدای جیر جیر که “بار نظر مدیون آن به خوانندگان ما به آنها نشان می دهد ضد استدلال به خصوص کسانی که ساخته شده توسط مردم در یک موقعیت برای تعیین سیاست.”

این نیست, اما, ارام کردن کارکنان و نگرانی است. “نه بنت [معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز] دائو یا [معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر کاتلین] Kingsbury در این کانال” نوشت: یک کارمند. “بله” دیگری افزود: “لطفا اجازه دهید ما می دانیم که در آن برای هدایت ما شکایت! این است که واقعا موثر بر کار ما قرار داده اند در طول چند هفته گذشته و سال است.”

در یکی شل اتاق دو نفر از کارکنان که در زمان ” مرکز خدمات مشتری حیرت زده شد با نرخ لغو شد.

کارمند: آنها باید برای دریافت اولین تراز وسط قرار دارد در این شرکت در حال رفتن به می گویند

که همیشه سخت تر

کارمند B: 172 لغو تا کنون برای این … هر وقت من تازه این فقط رشد می کند سریع تر و سریع تر

کارمند: 203 سرمقاله لغو بین 4 – 5 = بالاترین ساعتی مجموع تا کنون در داده های ما

دست و پنجه نرم کردن همه!

در جای دیگر در روزنامه #استانداردهای شل اتاق یک کارمند مربوطه ابراز خود شکایت:

کارمند C: من فقط می خواهم به تاکید عنوان مقاله رهبری فرآیندهای همه این است که نگرانی های جدی در اتاق خبر در مورد قطعات مثل این نیست به سادگی آمدن از برخی از فعالان جناح از کارکنان جوان که نمی درک استانداردهای ما و ماموریت یا کسانی که فکر می کنم که Op-Ed صفحه به عنوان ساخته شده هرگز نباید هر چیزی است که چالش های خوانندگان. ما مراقبت عمیقا در مورد برگزاری زمان شهرت. اما به آن نقطه که دیگران باید آن را بهتر از من این اتفاق آسیبی به ما گردآوری, در حال حاضر کارائی اعتماد با خوانندگان و منعکس خواهد شد ضعیف ما در سابقه تاریخی.

بیست و هشت کارکنان خود را ابراز تصویب این نظر توسط در پاسخ با به علاوه از emoji. پنجاه دقیقه بعد فیل کوربت بار’ استانداردهای ادیتور, ارائه شده نیمه تشکر و قدردانی از کارمند نگرانی:

فیل کوربت: با تشکر از همه برای نظرات. من می دانم که همه شما را درک کنند که ما سعی کنید برای حفظ جدایی بین اتاق خبر و نظر. اما همکاران ما در نظر قطعا آگاه از نگرانی های مطرح شده هر دو داخلی و خارجی, و من فکر می کنم آنها در حال برنامه ریزی برای گفتن بیشتر در مورد تفکر پشت قطعه پنبه.

هنوز در عین حال یکی دیگر از شل اتاق برخی از کارکنان پرسیده شد که چرا نظرات تا به حال شده در پنبه مقاله. من می خواهم بدانم در این مورد بیش از حد و یک کارمند سابق در نظر طرف کاغذ به من گفت بخش قطعات تقریبا همیشه در حال باز کردن بخش نظرات. پس از مشاوره با unnamed دیگران یک کارمند با زمان’ خواننده مرکز بازگشت به شل کردن اتاق با کمی در راه از بتن پاسخ. ظاهرا نظرات تبدیل شده بود و نمی تواند تبدیل به دلیل “مسائل نیروی انسانی”است که گویند به اندازه کافی وجود ندارد مردم کار را به درستی وزش آنچه را که باید به ناچار شده است به هجوم کلمات از عصبانی خوانندگان. در برخی از نقطه قبل از 9 بعد از ظهر و پس از تکرار شکایت از کارکنان این بار در نهایت موفق به قرار دادن “برخی از اعتدال کمک کند” با توجه به شل پیام ارسال شده در استاندارد. در زمان انتشار پنبه قطعه دریافت کرده است نزدیک به 600 خواننده نظرات.

با وجود مدیریت درخواست های مکرر که خبرنگاران انتقاد نیست کار خود را از نظر همکاران اخبار-طرف کارکنان شروع به خود را ناخشنودی عموم شناخته شده است. در ابتدا آنها عمدتا در توییتی مبهم از نظر.

به عنوان بیشتر و بیشتر بار کارکنان پیوست همکاران خود در ابراز مخالفت خود را با توییت شروع به تبدیل شدن به جسورانه تماس ستون به طور مستقیم. به زودی به ظاهر بی شماری بار کارکنان در هر دو خبر و نظر طرف شد و به tweeting از برخی از تغییرات زیر به طور مستقیم انتقاد خود را روی کاغذ.

این نوع از توده های پوش بک از زمان خود کارکنان است که کاملا بی سابقه است. این بار سردبیر اجرایی دین Baquet تا به حال متنبه خبرنگاران برای بسیار به عنوان کلیک کردن بر روی “مانند” در یک صدای جیر جیر که انتقاد یک همکار. اما پس از داستان های بی شماری از ناآرامی در نیویورک تایمز و شکایت از خبرنگاران در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا به نظر می رسید بار خبرنگاران تا به حال به یک نقطه شکستن.

برخی از زمان به نظر کارکنان که به طور معمول با توجه به کمی آزادی بیشتر در چه حد خود را از ديدگاه آنها اجازه بیان شد به طور مشابه داغدار در انتقادات خود را.

سابق نظر سردبیر فعلی لس آنجلس تایمز سرمقاله صفحه ویرایشگر سول چان احساس مجبور به صحبت کردن در برابر بنت انتخاب برای انتشار در این ستون.

حدود 10 p. m., بار, کارکنان قرار دادن یک بیانیه عمومی از طریق اتحادیه خود را excoriating مدیریت خود را “غیر مسئولانه انتخاب” در انتشار و ستون برای “ترویج نفرت است.”

در ضمن بار در تکاپوی داخلی به سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه آسیب بیشتر است. حدود یک ساعت بعد از انجمن صنفی بیانیه, رفت, رسانه های اجتماعی, ویرایشگر ظهور به #نظر شل اتاق به مطمئن شوید که هیچ برنامه ریزی شده بود هر گونه ارتقاء بیشتر.

کارمند D: سلام به همه من می خواستم برای بررسی در مورد کسی که در حال اجرا است نظر توییتر امشب ؟ فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال دقیق در مورد آنچه که در توییتی به طوری که ما نمی یکی دیگر از مجموع رسانه ای بحران

کارمند E: سلام [redacted] من اینجا هستم. ما تا به حال دستورالعمل به اجتماعی پنبه قطعه هر بیشتر به طوری که نباید می آیند تا

سرانجام در 11:23 صبح امروز نیویورک تایمز ناشر A. G. Sulzberger خطاب به ستون در یک ایمیل به این شرکت با خط موضوع “این لحظه”:

هر کس در این زمان باید احساس غرور و افتخار در این شجاع دقیق و همدلانه کار ما منتشر شده روز به روز از طریق این لحظه تاریخی از تحول. این هفته به تنهایی ما بازسازی قتل جورج فلوید, بررسی رئيس جمهور را به استفاده از گاز اشک آور بر صلح آمیز معترضان در معرض نامتناسب نیروی پلیس علیه مردم سیاه و گزارش بر روی زمین از مینیاپولیس در مورد تاریخ این شهر از نژاد پرستی.

من نوشتن است از آنجا که برای بسیاری از غرور و افتخار در این کار شده است را تحت الشعاع قرار ناامیدی و احساس صدمه دیده بیش از یک Op-Ed ما آنلاین منتشر شده دیروز بعد از ظهر.

من در حال حاضر شنیده می شود از بسیاری از شما را انجام خواهد داد و بیشتر گوش دادن در روز های آینده شروع با گروه های کوچکتر سیاه و سفید ما همکاران که در حال پوشش این داستان و زندگی آن را در همان زمان. من می دانم که جیمز دین و دیگر اعضای روزنامه نگاری رهبری همان را انجام خواهد داد. و ما باید یک کارمند تاون هال فردا که در آن رهبران از اخبار نظر و کسب و کار در دسترس خواهد بود برای پرسش از جمله در مورد Op-Ed.

در ضمن من می خواهم به می گویند دو چیز است. این اولین بار است که به اذعان گسترده تر نگرانی من شنیده ام به خصوص از همکاران برای آنها در این لحظه احساس می کند هر دو بی سابقه و دردناکی آشنا. دوم را کاملا روشن که در آن زمان می ایستد در مورد این مسئله در قلب این لحظه.

من شنیده ام از خبرنگاران در خط مقدم این داستان در مورد تروما از تماشای خشونت پخش در حلقه بی پایان در تلویزیون و رسانه های اجتماعی. در مورد گفتگو با کودکان خود را که شما به ارمغان آورد به اشک. در مورد ترس به راه رفتن پایین خیابان در ماشین خود را دریافت و یا—به ویژه—قرار دادن امنیت خود را در خط گزارش از تظاهرات. شما گفته ام من در مورد جوش سرخوردگی بیش تثبیت نابرابری که به عنوان همکاران ما در گزارش موضوع مرگ و زندگی است.

در طول این بحران و بیش از چند روز گذشته هیئت تحریریه استفاده کرده است ما نهادی صدا برای مقابله با بسیاری از این مسائل. در قدرتمند unapologetic زبان ما در دفاع از این اعتراضات ضرورت از مسائل اساسی و متمم اول قانون اساسی حمایت است که باید تضمین معترضین حق برای به اشتراک گذاشتن “خشم متولد ناامیدی” را به عنوان ما آن را بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.

Op-Ed صفحه وجود دارد به ارائه نظرات از سراسر طیف با تمرکز ویژه بر کسانی که به چالش کشیدن موقعیت های گرفته شده توسط ما هیئت تحریریه. ما می بینیم که به عنوان یک منبع قدرت ما اجازه می دهد به خوانندگان ارائه تنوع دیدگاه ها است که همه بیش از حد نادر در رسانه های مدرن. ما نمی نشر فقط هر استدلال—آنها باید دقیق نیت اکتشافات از مسائل روز—و وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا Op-Eds را تکذیب کرد انتشار. روشن است بسیاری بر این باورند این قطعه کاهش یافت و در خارج از قلمرو, پذیرش, نمایندگی خطرناک تفسیر در انفجاری لحظه ای که باید در این زمان حتی به عنوان یک نقطه مقابل به خود ما نهادی مشاهده. به اعتقاد من در اصل باز بودن به طیف وسیعی از نظرات حتی کسانی که ممکن است ما اختلاف نظر دارند و این قطعه منتشر شد که در روح. اما ضروری است که ما به گوش دادن و منعکس کننده نگرانی های ما در حال شنیدن که ما را با هر قطعه ای است که موضوع قابل انتقاد. من انجام خواهد داد تا با یک ذهن باز.

ما روزنامه نگاری ماموریت—به دنبال حقیقت و کمک به مردم در درک جهان نمی تواند مهم تر از آن است که در این لحظه از تحولات. اما کار ما باید در میان خودمان را به گوش دادن به یکدیگر و از یکدیگر حمایت کنند. یکی از مهم ترین مسئولیت های که ما انجام این کار است برای محافظت از ایمنی خود را به طوری که شما می توانید انجام دهید حیاتی خود را کار می کنند. وجود دارد هیچ چیز این موسسه بیشتر طول می کشد به طور جدی و به اعتقاد من ما سابقه طولانی نشان می دهد که در لحظات بحران—که آیا در خط مقدم یا در ICU—بار را انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای محافظت از روزنامه نگاران ما. که تعهد تزلزل ناپذیر است.

من می خواهم برای پایان دادن به, به نقل از سرمقاله خود نوشت: ما در این هفته خواستار گسترده پلیس اصلاحات. این کلمات ما ایستاده پشت به عنوان یک نهاد. “عدالت هنوز در حال به تعویق افتاد” ما نوشت. “نابرابری نژادی همچنان شایع در, ثروت, مسکن استخدام, آموزش و اجرای قانون است. این اخبار نیست بلکه این مسئولیت از تمام کسانی که در قدرت به رسمیت شناختن و رفع آن است.”

من مشتاقانه منتظر صحبت با به عنوان بسیاری از شما که ممکن است در روز های آینده.

AG

در حالی که Sulzberger اذعان کرد که بسیاری از کارکنان خود را اعتقاد بر این ستون سقوط “در خارج از قلمرو مقبولیت” او تا حد زیادی نادیده گرفته, هر, واقعی, شکایت. کسانی که به خاطر آورده شود به او بعد از امروز در زیر نامه ای که به پایان نرسیده امضا شده بود نزدیک به 500 نیویورک تایمز کارکنان:

عزیز James, کتی, جیم, Dean A. G. علامت و مردیت

به عنوان کارکنان ما می نویسیم تا نگرانی عمیق خود را در مورد انتشار یک Op-Ed قطعه از سناتور تام پنبه با عنوان “ارسال در آینده افغانستان است.

Op-Ed از پنبه خواستار نظامی به در آورده به عنوان آمریکایی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است. به اعتقاد ما پیام خود را تضعیف می کند کار ما را در اتاق خبر و در نظر ما را نقض استانداردهای اخلاقی و دقیق گزارش برای منافع عمومی است.

اگر چه قطعه خود را به طور خاص اشاره به غارتگران به عنوان اهداف نظامی خود پیشنهاد خواهد بدون شک تشویق خشونت بیشتر. همواره خشونت رسمی و غیر رسمی به طور نامتناسبی لطمه می زند و سیاه و قهوه ای مردم است. آن را نیز خدشه دار ما روزنامه نگاران توانایی کار با خیال راحت و به طور موثر در خیابان.

به عنوان دین و جو در نوشته های اخیر توجه به اتاق خبر, کارکنان “ما از گزارش در یک داستان است که مستقیم و سابقه ای در طول عمر ما.”

توانایی ما برای ظهور به این مناسبت بستگی به ارزش های کاغذ به مدت طولانی حمایت: تعهد به یک متعادل و واقعی گزارش و یک وعده به خوانندگان خواهد بود که ما وجود دارد بر روی زمین به آنها بی طرفانه اخبار.

ما درک می کنیم نظر وزارت تعهد به انتشار یک تنوع از ديد اما سرمقاله مدیریت ناکافی بررسی از این نظر به شدت تضعیف کار ما هر روز انجام دهید. اگر پنبه را دعوت به قیام است منتقل می شود به خوانندگان ما در آن باید موضوع دقیق سوال و رد از آن لرزان حقایق و ناخالص مفروضات. به عنوان مثال پنبه می نویسد که Antifa است “نفوذ تظاهرات به بهره برداری فلوید مرگ خود را برای هرج و مرج اهداف است.” در واقع ما گزارش داده اند که این اطلاعات غلط است. هر چند پنبه ادعای معترضان شده اند در درجه اول مسئول خشونت های گزارش نشان می دهد که در بسیاری از شهرستانها پلیس تشدید خشونت است. دیگر ادعا می کند که “شورش بودند کارناوال برای هیجان به دنبال غنی” هستند نه حمایت واقعیت است. در یک نقطه پنبه misquotes قانون اساسی ایالات متحده. این به ویژه آسیب پذیر لحظه ای در تاریخ آمریکا است. پنبه Op-Ed هرچه بنزین روی آتش است.

در انتشار یک Op-Ed که به نظر می رسد به تماس برای خشونت, ترویج نفرت و استوار استدلال خود را بر روی چندین واقعی اشتباهی در حالی که glossing بیش از مسائل دیگر که نیاز و برآورده نشد—کارشناس حقوقی تفسیر ما موفق خوانندگان ما. انتخاب در حال حاضر این نقطه نظر بدون اضافه بافت برگ اعضای آمریکا—که روزنامه ما با هدف خدمت و اطلاع رسانی—آسیب پذیر به آسیب برساند. غذای یک تماس “ارسال در نیروهای نظامی” در طول تاریخ منجر به آسیب به سیاه و سفید و قهوه ای مردم مانند آنهایی که اعضای حیاتی از نیویورک تایمز ،

ما شکست ما منابع و مترجمان آزاد—بسیاری از آنها ابراز عدم تمایل خود را برای کار بیشتر با ما از آنجا که این قطعه توسط ناعادلانه اعمال نظارت به افراد ما را پوشش بدون استفاده از همان سخت بازجویی از خود ما نهاد. و ما به خطر اندازد خبرنگاران ما توانایی به کار با خیال راحت و به طور موثر.

یک newsroom مسئولیت به قدرت به حساب نمی تقویت صدای قدرتمند و بدون زمینه و احتیاط.

خواست ما این است که این بار اقدامات زیر را انجام دهید:

تعهد به کامل بررسی واقعیت-چک کردن و در زمان واقعی عمل متقابل از نظر قطعات از جمله به دنبال چشم انداز و بحث از سراسر میز متنوع کارکنان.

یک یادداشت سردبیر—یا در حالت ایده آل به طور کامل گزارش را دنبال کنید-تا—بررسی حقایق از پنبه Op-Ed.

یک تعهد است که پنبه Op-Ed نمی رسد در هر آینده نسخه قابل چاپ.

کمبود کارکنان در جامعه تیم باید بلافاصله خطاب به خوانندگان باید یک فرصت به بیان خودشان هستند.

هر کس موافق با آنچه که منتشر شده است این بار, و ما انتظار داریم که. ما در اینجا نیست لطفا به اما برای اطلاع رسانی و حتی از حقایق ناراحت کننده. استانداردهای ما را نمی تواند خم را با توجه به آنچه که در حال حاضر منتشر شده; ما بخواهید به جای آن که همه چیز را بار منتشر در خبر و نظر برگزار می شود به طور مساوی اعمال می شود و استانداردهای دقیق در سراسر این مقاله است.

ماموریت نیویورک تایمز است که به “به دنبال حقیقت و کمک به مردم در درک جهان است.” پنبه Op-Ed می افتد به مراتب کمتر.

هنوز حتی به عنوان جنگ خروشان وجود دارد چند بار فعلی نظر کارکنان است که همچنان با افتخار از مقاله خود را برای تماس نظامی برای سرکوب اعتراضات داخلی.

و حداقل یکی دیگر از سابق به نظر کارمند در بر داشت یک نوع متفاوت از تاکید در پنبه کلمات. “من لعنتی خوشحالم که من ترک” کارمند سابق به من گفت. “و من خوشحالم که من نیستم از راه دور همدستی در چه مقدار به تحریک قتل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma