اوکلند در خط مقدم یک جنبش ملی برای لغو پلیس از K-12 مدرسه

اوکلند کالیفرنیا.— هفته گذشته در میان ملی گریه می کند برای defunding و لغو پلیس اوکلند, مدرسه, مدیره, رای به اتفاق آرا به لغو اوکلند Unified School District, اداره پلیس, یک پلیس نیروی خاص به منطقه مدرسه.

این قطعنامه که پیش نویس توسط اوکلند جامعه-رهبری سازمان سیاه و سازماندهی پروژه (BOP) لغو اوکلند Unified School District پلیس نیروی 10 سوگند افسران و 50 غیر مسلح پردیس افسران ایمنی. این قطعنامه همچنین خواستار سرپرست به reallocate بودجه — 2.5 میلیون دلار — برای استفاده سوگند افسران پلیس به خدمات پشتیبانی از جمله مددکاران اجتماعی و روانشناسان و عدالت ترمیمی پزشکان.

تبلیغات:

به عنوان وضوح جزئیات در طول سال 2013 و 2018 سال های مدرسه اوکلند Unified School District صرف بیش از $9.3 میلیون در اوکلند Unified School District اداره پلیس. ضمن اینکه در سه سال گذشته 33 عدالت ترمیمی هماهنگ کننده گذاشته شد ،

شناخته شده به عنوان جورج فلوید وضوح این عمل تا حدی نتیجه این تظاهرات که پس از فوران فلوید به قتل رسید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس, اما آن را نیز می آید پس از نزدیک به یک دهه فشار از اوکلند فعالان در BOP.

“در حالی که قتل جورج فلوید بود کاتالیزور برای شورش در سراسر کشور و به حق اگر ما در حال شفاف در سال 2011 وجود دارد تعداد کمی از مردم به افراد و سازمان هایی که موافق با ما و حمایت از ما در شناسایی که پلیس در مدارس بود مسئله” Ni’Keah منینگ عضو BOP و هماهنگ کننده برنامه گفت: سالن در یک مصاحبه. “این قطعا محبوب بود نه آن دیده می شد که بسیار رادیکال است.”

تبلیغات:

در واقع, شده است وجود دارد یک ملی تغییر در افکار عمومی در سراسر لغو یا defunding پلیس. چه بود یک بار دیده می شود به عنوان یک رادیکال ایده اصلی رفته; حتی مینیاپولیس’ شورای شهر به تازگی اعلام کرد قصد خود را به حل خود پلیس. با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی 43 درصد از رای دهندگان حمایت هدایت بودجه برای پلیس محلی خود را. همین نظرسنجی نشان داد که ایده defunding پلیس این است که محبوب ترین در میان جوانان دموکرات سیاه رای دهندگان و کسانی که زندگی می کنند در بیشتر پرجمعیت مناطق.

BOP شروع به سازماندهی خود بهتر ما سیستم مدرسه (رئیس) مبارزات انتخاباتی در سال 2011 پس از یک 20 ساله سیاه نر Raheim قهوه ای کشته شد توسط یک سفید اوکلند مدرسه افسر پلیس در ژانویه 22, 2011. به عنوان بخشی از, رئیس, کمپین BOP شد بیش از حد متمرکز بر لغو مدرسه پلیس.

“اگر چه ما در پاسخ به قتل او می دانستند حتی در آن لحظه که آن را فراتر از آن بود که بزرگتر از او بود و حدود یک نهاد مدنی و مردمی بود که تعبیه شده در سیستم مدرسه ما که ما را اختصاص به بقیه کار ما به” منینگ گفت که این قطعنامه که به تصویب رسید در هفته گذشته باید تصویب شده است در سال 2011.

تبلیغات:

اوکلند است که فقط یک شهر از چندین که مشابه ساخته شده اند تصمیم گیری در طول چند هفته گذشته پس از فلوید را قتل است. مدارس در مینیاپولیس, Portland, دنور و سیاتل در طول چند هفته گذشته به پایان رسید قرارداد با پلیس و یا به طور موقت متوقف مشارکت با پلیس در مدارس است. در شیکاگو و لس آنجلس مدرسه تخته رای به حفظ پلیس در مدارس دولتی در حال حاضر.

در سراسر کشور, جنبش برای حذف افسران پلیس از مدارس شتاب گرفته است برای برخی از زمان. در سال گذشته از بازداشت یک دختر شش ساله در یک مدرسه در اورلاندو فلوریدا منجر به محکومیت گسترده.

تبلیغات:

در اوکلند است و در پشتیبانی کامل از بین بردن پلیس از مدارس. اوکلند عضو هیئت مدیره مدرسه Jumoke Hinton هاج گفت: سالن او مردد به حمایت از قطعنامه بود چرا که او نگران است که به سادگی لغو پلیس از مدارس را رفع نمی عمیق تر مسائل مربوط به یادگیری مانند نژادپرستی و سفید برتری.

“اگر شما احساس می کنید مانند افسران پلیس در حال یک عنصر از آن OK و در حال حاضر ما دیگر کار را به انجام,” او گفت: سالن در یک مصاحبه. قبل از رای هاج خواسته هیئت مدیره به مسئولیت های بیشتر برای نقش خود را در “تداوم سفیدی است.”

در سراسر کشور وجود داشته است برخی از تماس های مخالف جنبش بیش از حد. در یک op-ed به قلم رایان خرده عضو هیئت مدیره ایستاده با پارک که 14 ساله دختر مدرسه خرده کشته شد در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان, تیراندازی نوشت: یک op-ed این استدلال که لغو مدرسه پلیس اشتباه است.

تبلیغات:

“ایستاده با پارک — ملی انجمن از خانواده ها برای امن مدارس تاسیس شده توسط خانواده های دانش آموزان و مربیان به قتل در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان معتقد است این یک اشتباه است به حذف اجرای قانون از مدرسه تا دانشگاه” خرده نوشت. “عواقب نه حفاظت از ملت ما کودکان و مربیان ویرانگر به خانواده ها و جوامع به طور یکسان.”

قطعا لغو پلیس از مدارس است که در تقابل با برخی از پاسخ به, پارک, تیراندازی مدرسه. پس از تیراندازی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهان مسلح افسران پلیس در مدارس است. فرماندار فلوریدا, ریک اسکات, امضا لایحه اختصاص 400 میلیون دلار برای تعدادی از مدرسه اقدامات امنیتی از جمله افزایش تعداد دانشکده منابع افسران. اما همانطور که اشاره شد توسط چند رسانه ای رسانه های پارک تیراندازی موجب مکالمات در اطراف جوانان تفنگ خشونت و نژاد.

در ایالات متحده پلیس نیست همیشه تعبیه شده در این کشور است. آنها برای اولین بار معرفی شد به مدارس در 1940s و تاریخ مدرسه پلیس در هم تنیده شده است با نژاد پرستی. یک تجزیه و تحلیل توسط آموزش و پرورش در هفته پژوهش مرکز یافت می شود که دانش آموزان سیاه پوست به احتمال زیاد دستگیر می شود در حالی که در مدرسه. به همین ترتیب حضور پلیس در دانشگاه مدرسه ممکن است این مفهوم را میرسانند به دانش آموزان است که آنها در حال حاضر می تواند مجرمان.

تبلیغات:

“در حالی که این یک پیروزی بزرگ این است که فقط آغاز” منینگ گفت: سالن. “در حال حاضر آن را در مورد فراموش شده راه هایی که در آن منطقه مدرسه دیگر موسسه که هنوز منجر به سفید برتری به ضد سیاهی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>