اوباما, حمایت بایدن می گوید: سیاست های اوباما به اندازه کافی خوب نیست در حال حاضر


Screenshot of Barack Obama

باراک اوباما تایید جو بایدن در یک پیام ویدئویی در روز سه شنبه.

اولیویه Douliery/گتی ایماژ

آن را می شود بیشتر شایان ستایش با گذشت هر روز به یاد در مورد چگونه ما صرف یک سال پس از پیچش و چرخش و چه ifs دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بین 20-برخی از نامزدها. بعد از این همه سر و صدا, جو بایدن فقط به حال به نگه داشتن به کارولینای جنوبی برای دریافت دموکراتیک رای دهندگان به طور موثر نامزد او را با تحسین و شادی. سرد است. خیلی از آن زمان بیش از حد صرف شد بحث که آیا دموکرات ها نیاز به یک بازگشت به halcyon days دولت اوباما و یا جسورانه دستور کار ساختاری تعمیرات اساسی. آیا باراک اوباما به اندازه کافی ؟ یک سوال اساسی از اولیه. آن عمدتا ناگفته به عنوان پاسخ با منفی معرض خطر مصرف محبوب ترین دموکرات نام بیهوده است.

و سپس روز بعد از آخرین باقی مانده رقیب قطره و تایید presumptive نامزد اوباما خود بیرون می آید با جواب: جهنم من قطعا نمی خواهد اجرا بر روی اوباما پلت فرم.

“شما می دانید من می تواند نمی شود خودمان افتخار باور نکردنی از پیشرفت است که ما با هم در طول ریاست جمهوری” اوباما گفت: در یک ویدئو منتشر شده صبح روز سه شنبه که در آن او تایید جو بایدن. “اما اگر من امروز در حال اجرا, من نمی خواهد اجرا همان مسابقه یا همان پلت فرم به عنوان من در سال 2008 است.”

او افزود که در حال حاضر زمان به سادگی “سرهم بندی کردن در اطراف لبه های با اعتبار مالیاتی و یا با کمبود بودجه روبرو شده برنامه است.” در حالی که این مهم است که برای “حفاظت از دستاوردهای ما ساخته شده با قانون مراقبت مقرون به صرفه” او گفت:, “این نیز زمان برای رفتن بیشتر است. ما باید برنامه های مقرون به صرفه برای همه, همه را با ارائه یک گزینه گسترش مدیکر و پایان کار به طوری که مراقبت های بهداشتی نه تنها یک حق بلکه یک واقعیت برای همه است.”

در آخرین مناظره ریاست جمهوری در ماه مارس بایدن به حال با تاکید بر نیاز به دوباره پیوستن به پاریس مورد آب و هوا. برنی ساندرز برخی از گرما برای پاسخ گفت که در شرایط از آنچه مورد نیاز در سیاست آب و هوا آن را “یک سوال از reentering پاریس خبر داد. که خوب است. چه کسی اهمیت میدهد. این یک معامله بزرگ نیست.” اما اوباما در حمایت تصویری ساخته شده مشابه اگر بیشتر از روی حیله و تزویر نقطه. “ما باید برای بازگشت به آمریکا به توافق پاریس و سرب جهان در کاهش آلودگی است که باعث تغییر آب و هوا” او گفت:. “اما علم به ما می گوید ما باید برای رفتن بسیار بیشتر—که آن زمان برای ما برای سرعت بخشیدن به پیشرفت در پررنگ جدید طرح سبز است که اقتصاد ما یک انرژی پاک مبتکر ما را نجات دهد و تضمین آینده فرزندان ما.”

اگر اوباما با تاکید بر او در تصویری که این به اندازه کافی برای بازگشت به سیاست های دولت اوباما را به دلیل تصویری بیش از فقط یک حمایت جو بایدن. این نخستین گام به علت حزب وحدت.

اوباما نمی امساک کردن در ستایش از برنی ساندرز در تایید. او در توصیف ساندرز به عنوان “یک آمریکایی اصلی” است که “وقف زندگی خود را به ارائه خدمات به مردم کار امیدها و رویاها و سرخوردگی.”

“ما هر دو می دانیم که هیچ چیز قدرتمند تر از میلیون ها صدای خواستار تغییر” اوباما گفت. “و ایده های او دفاع و پشتیبانی انرژی و شور و شوق او الهام به خصوص در افراد جوان خواهد بود بحرانی در حرکت امریکا در جهت پیشرفت و امید است. چرا که برای بار دوم در 12 سال ما باید باور نکردنی وظیفه بازسازی اقتصاد ما. و برای پاسخگویی به این لحظه حزب دموکرات را باید پررنگ باشد.”

اوباما همچنین تحویل داده شاید بهترین واژه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از خروج از دفتر.

چرا که یکی همه چیز را یاد گرفته است در حال حاضر این است که جمهوری خواهان اشغال کاخ سفید در حال اجرا و آمریکا علاقه مند هستند در حال پیشرفت است. آنها علاقه مند در قدرت است. آنها خود را نشان داده و حاضر به ضربه میلیون ها نفر را بیمه بهداشت و درمان و از بین بردن وضعیت موجود برای حمایت از میلیون ها نفر بیشتر حتی در وسط این بحران بهداشت عمومی حتی به عنوان آنها در حال حاضر به صرف یک تریلیون دلار در کاهش مالیات برای ثروتمندان. آنها داده ام آلوده قدرت نامحدود به سم ما هوا و آب ما و رد علوم از تغییر آب و هوا را فقط به عنوان آنها را رد علم از بیماری های همه گیر. بارها و بارها آنها نادیده آمریکا اصول حکومت قانون و حق رای و شفافیت—هنجارهای اساسی که دولت های قبلی مشاهده شده ، اصول که در بستر دموکراسی ما.

بنابراین آینده کشور ما آویزان در این انتخابات است. و آن را نمی خواهد بود آسان است. از طرف دیگر یک جنگ عظیم قفسه سینه. از طرف دیگر یک تبلیغ شبکه با توجه به کمی حقیقت است. از سوی دیگر بیماری های همه گیر راه برش را از طریق مقدار زیادی از سر و صدا و چرخش به ما یادآوری از آنچه واقعی است و آنچه که مهم است. این بحران تا به ما یادآوری کرد که دولت مهم است. آن را به ما یادآوری کرد که دولت خوب مهم است. که حقایق و علم مهم است. که حاکمیت قانون مهم است. که با داشتن رهبرانی که آگاهانه و صادقانه و به دنبال گرد هم آوردن افراد به جای درایو آنها را از هم جدا—آن نوع از رهبران مهم است.

او را در نقطه ای که در آن او خواهد شد در واقع با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن نام به عنوان ادم سفیه و احمق به چه کسی او را با اشاره. اما آن را تنها در ماه آوریل است. خوش آمدید به حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>