اوباما در مقابل تهمت است که انتخابات امریکا می خواهد


Barack Obama and Donald Trump.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس ها توسط توییتر از طریق گتی ایماژ و Tasos Katopodis/گتی ایماژ.

من نه بالا بردن این موضوع به دلیل من فکر می کنم آن را یک ایده خوب است. نکته در اینجا است که به سادگی سعی کنید به توصیف وضعیت. این وضعیت این است: کشور نیاز به باراک اوباما به ریاست جمهوری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

من صحبت نمی عملا. همه ما می دانیم که این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی برای دو دوره رئیس جمهور می شوند. مسلما در این کشور بسیار محدود سخت از نظر قانون اساسی آن در حال حاضر و تا آنجا که از 22nd اصلاح شد به منظور اطمینان از ریاست جمهوری می تواند هرگز سقوط به درک برخی از سالمندان و کاهش شکل بود که تمایلی به آرامی کنار چاه. دقیقا. اما در این مورد که آیا 58 ساله باراک اوباما می تواند جوانی و قدرت به doddering gerontocracy. آن را در مورد چگونه است که gerontocracy خود را بیان ملی بحران روانی با هر دو حزب سیاسی اصلی منجمد به یک الگوی جنگ بیش از یک دهه قدیمی, قادر و مایل به جلو حرکت کند.

اکثر مردم درک کنند که برنده انتخاب شد توسط افرادی که عصبانی بودند در مورد اوباما شده رئیس جمهور. آن شده است به طور گسترده ای اشاره کرد که در انتخابات از یک متعصب نادان فاسد, دلقک آشکار نمادین واکنش افراد در برابر شبح مغزی دقت بالا-دستیابی به رئیس جمهور سیاه. اگر سیاه و تعالی می تواند به دفتر بیضی, پس از آن تنها راه برای مقابله به مثل شد با بالا بردن سفید فساد به همان سطح.

تهمت می رود گلف در یک بحران به تعقیب فانتوم از گلف اوباما که او هرگز نمی تواند لمس کند.

در عین حال که پیروزی بود توخالی و هر کس آن را می داند. تهمت زد 3 میلیون رای پشت سر هیلاری کلینتون و هیچ کس نشان داد تا برای مراسم تحلیف خود و حتی تمام که شد کنار نقطه واقعی که بود که او نمی ضرب و شتم اوباما. اوباما رو به خنده در او را از این مرحله در کاخ سفید به خبرنگاران’ شام و قدم زدن کردن به غروب آفتاب و وجود دارد هیچ چیز تهمت می تواند در مورد آن انجام دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با این شکست شده است آشکار شده است. او به طور متوسط نزدیک به یک صدای جیر جیر یک روز در مورد اوباما و یا “Obamagate” در این ماه; در حالی که هزاران نفر از آمریکایی ها در حال مرگ هستند از coronavirus هر هفته او می فرستد کاخ سفید وزیر مطبوعات را به توطئه در مورد اظهارات اوباما جرائم. اما خود را تثبيت همیشه وجود دارد. این تهوع در حال اجرا که در آن هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن می کند چیزی اشتباه وجود دارد یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر حمله به اوباما ظاهرا برای انجام همان چیزی که این فراتر از صرف نفاق و یا طرح به یک عمیق زننده عروق از ناتوانی و اجبار. تهمت می رود گلف در یک بحران به تعقیب فانتوم از گلف اوباما که او هرگز نمی تواند لمس کند.

ما همه زندانیان از مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب دیده و ذهن است. Trumpism و ضد Trumpism هر دو دست و پا تلاش برای بالا بردن این درگیری که ارائه شده ما کل سیاست پوچ. به همین دلیل است که جو بایدن به presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد? آن خواهد بود به اندازه کافی بد اگر رای دهندگان به سادگی می خواستم او را به خاطر او با اوباما معاون اول رئیس جمهور—و یا به دلیل داشتن شده است در حاشیه طی سه سال و نیم اجازه می دهد تا او را به تجسم تمایل خود را برای خالی کردن همه چیز است که اتفاق افتاده و تنظیم مجدد جهان به چگونه آن استفاده می شود. آن را حتی bleaker از آن: جو بایدن است که این مهاجرت به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و ترس از او ترس به اندازه کافی برای بدست خود استیضاح تلاش برای خرابکاری بایدن شانس. برنده استدلال در مورد “electability” در طول ناقص اولیه فصل هرگز در مورد بایدن را در مبارزه مهارت و یا هر هاله ای از شایستگی; رای دهندگان که به تماشای بایدن در حال اجرا برای رئیس جمهور در آیووا یا نیوهمپشایر به حال قبر شک و تردید در مورد توانایی های خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن به او ایمان, هر چند, و آن را مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقادات است که دیکته شکل دموکراتیک مسابقه.

این است که سالم نیست اما صادقانه تشخیص اولین گام در جهت پیدا کردن درمان. در نظر بگیرید دوباره و از تمام زوایای پدر از خارج اعلام, “من می خواهم که به اوباما رای دادند برای یک دوره سوم اگر من می توانم.” امریکا انتخاب یک رئیس جمهور سیاه پوست و در حال حاضر آن را نمی توانید به او اجازه دهید برود. آن است که بتواند در سایه اوباما—برنامه ریزی برای یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری این توهمات از میشل اوباما, معاون ریاست جمهوری و جایی در قانون اساسی غیر مجاز فاصله اصلی شکل لغزش برنده ترسناک و بی ثباتی ضد دموکراسی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خیره به سوی او درمانده شیفتگی راه او به تماشای کوسه هفته نظر خود را تخریب و در حالی که ایستاده و با خیال راحت بر روی زمین است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیاری از چیزها اما او مسلم امریکایی و او می داند آنچه که آمریکا می خواهد. من شخصا نه باید برنی ساندرز برنده انتخابات خواهد بود و نه الیزابت وارن در کشور اجرا شود و اگر من دیوانه به اندازه کافی در مورد سلب حق اقامه دعوی تقلب افتضاح من ممکن است به شما بگویم که هیلاری کلینتون می شده اند کمتر از یک sellout به بانک ها نسبت به اوباما بود. اما بدون شک در ذهن من است که اگر matchup می تواند رخ دهد باراک اوباما خواهد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مانند هیچ کس دیگری بر روی زمین می تواند ضرب و شتم آن خواهد شلاق او را از لس آنجلس به مین از مینه سوتا به ریو گراند در سراسر همه پرت و دور افتاده سرزمین. تهمت می داند که آن را بیش از حد او پاتولوژی مصرف آن است. دانش تقریبا تبدیل به میل. اگر ما فقط به او اجازه دهید که آن ؟ این غیر ممکن است; این تنها انتخاب ما.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را از سیاست پوشش گوش دادن به سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>