آه و در حالی که ما به دنبال ؟ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا منفجر آن را در دلار هنگ کنگ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه مشخص یک سری از اقدامات تنبیهی علیه دولت چین برای یک حرکت اخیر که اساسا برای پایان دادن به آزادی های سیاسی در هنگ کنگ است.

اما قابل توجه او تماس نمی در چین به عقب نشینی و احترام به حقوق بشر از هنگ کنگ ساکنان مسئله ای است که به طور سنتی به یک اولویت بالا برای رئیس جمهور ایالات متحده.

تبلیغات:

“چین ادعا می کند آن است که حفاظت از امنیت ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن از خواندن خود را آماده متن. “اما حقیقت این است که هنگ کنگ بود امن و مرفه به عنوان یک جامعه آزاد. پکن تصمیم برعکس همه که. آن را گسترش رسیدن به چین تهاجمی دولت و دستگاه امنیتی را به آنچه بود که قبلا سنگر آزادی است.”

او درمان می شود آن را مانند یک معامله انجام می شود. و آن است — در بخشی به دلیل تهمت اتحاد سرخ هر چه اعتبار و اهرم ایالات متحده ممکن است تا به حال با چین را در توالت.

با خبر چرخه نخ ریسی با بسیاری از دیگر juicier, داستان, دلار هنگ کنگ, اخبار, رفته تا حد زیادی خسته شده اید توسط واشنگتن رسانه ها. اما تهمت سیاسی در هر شکلی و confabulations در حال حاضر گرفته شده و عوارض خود را نه تنها در خانه بلکه در 7.5 میلیون نفر از پر جنب و جوش, یک بار-رایگان شهرستان خواهد شد که در حال حاضر به احتمال زیاد پیدا کردن هر گونه مقاومت سیاسی به حزب کمونیست چین به دولت مرکزی به شدت مجازات.

تبلیغات:

اول مغلوب ساختن پیشی جستن cozied به چین خودکامه رئیس جمهور چین در مذاکرات تجاری. پس از معامله او بارها و بارها دروغ در مورد چگونه چین شد, پرداخت تعرفه های بزرگ که در واقع در حال پرداخت شده توسط خریداران ایالات متحده. سپس در هفته های اخیر او ratcheted تا تنش ها با چین به طور چشمگیری بالا در سطح سیاسی با انگیزه تلاش برای تغییر سرزنش برای آمریکا همه گیر مرگ و میر به دور از دولت و بر روی چین به جای.

به همین Lee گزارش لس آنجلس تایمز در هفته گذشته “روابط میان بزرگترین در جهان, اقتصادی و نظامی قدرت به نظر می رسید به دست گرفته اند و خطرناک نوبه خود جدید است.”

این به نوبه خود نسبت به یک جسارت چین به طور خاص. “یازدهم ظاهرا به این نتیجه رسیدند که با ایالات متحده دغدغه با این بیماری همه گیر آن ویرانی اقتصادی و بلندی انتخابات ریاست جمهوری, او یک فرصت برای مراحل شدید احتمالا از جمله ساخت یک حرکت در تایوان” لی نوشت.

تبلیغات:

سپس دوباره یازدهم دیده اند ممکن است چراغ سبز قابل ملاحظه ای پیش از آن. مغلوب ساختن پیشی جستن به هر بهانه دفاع از هنگ کنگ نیمه خودمختار وضعیت در ماه ژوئن 2019 زمانی که او عزاداری یازدهم در تماس تلفنی که ایالات متحده باقی خواهد ماند و آرام در مورد سرکوب عظیم طرفدار دموکراسی تظاهرات بودند که خشمگین که در آن زمان.

به سی ان ان گزارش داد پس از آن: “قابل توجه تعهد به رهبر چشمگیر خروج از حمایت آمریکا از حقوق بشر در چین است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست به ایستادن برای هنگ کنگ بود به طور گسترده ای پیش بینی شده که با توجه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر توییتی در روز پنج شنبه:

الکساندر Görlach یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی شورای اخلاق در امور بین الملل اعلام کرد در روز چهارشنبه که “هنگ کنگ را از دست داده است” و نگران است که محرومیت “عواقب جدی” چین خواهد بود “جسارت موفقیت خود را” به اندازه کافی به “تلاش برای ضمیمه تایوان است.”

تبلیغات:

ران Klain بالا مشاور presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن توییتی در روز چهارشنبه:

نیویورک تایمز روز چهارشنبه به هیئت تحریریه مطرح است که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن “است که اهرم حمایت یا معده برای مبارزه با” هنگ کنگ اما سپس به این نتیجه رسیدند که او در بخشی از آنجا که او “هرگز نشان داده شده است نگرانی های زیادی را برای هنگ کنگ تظاهرات در برابر چین” و در بخشی به دلیل “او lieutenants ساخته شده در چین-هجوم بیش از coronavirus شیوع یک موضوع اصلی در انتخابات مبارزه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, سرمقاله, نتیجه, “باقی مانده بود با هیچ گزینه ای جز اذعان به این واقعیت جدید است.” و آن هشدار داد: “چگونه این آخرین مرحله نهایی مسابقات بازی می کند می تواند عمده انشعابات برای آینده تایوان و چین رفتار در آن محله و جهان است.”

تبلیغات:

واشنگتن پست سرمقاله تخته نوشت: در هفته گذشته: “آن را کمک نمی کند که رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo شده اند آید تپه سوء استفاده در یازدهم رژیم در هفته های اخیر به عنوان یک راه مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی پایان در پاسخ به COVID-19 pandemic; در واقع با نصب ایالات متحده خصومت ممکن است متقاعد آقای یازدهم است که او تا به حال کمی به از دست دادن تان هنگ کنگ است.”

جنوب چین صبح پست به نقل از Joerg Wuttke رئيس جمهور از اتحادیه اروپا اتاق بازرگانی چین در پکن گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است علاقه مند در هر چیزی اما خودش و [نسبت] به کشتار Trans-Pacific Partnership, برای از بین بردن سازمان تجارت جهانی و یا بیرون کشیدن از [سازمان بهداشت جهانی] در واقع تغییر دولت هنگ کنگ است یک قطعه کوچک برای او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به ندرت ذکر شده در هنگ کنگ در هفته های اخیر. قبل از روز جمعه در نظرات اخیر خود عبارت مورد هنگ کنگ در خلال مارس 21 کنفرانس خبری که در آن از او خواسته شد در مورد امنیت ملی قانون سرکوب هنگ کنگ که پارلمان چین برای تصویب.

“من نمی دانم آنچه در آن است زیرا هیچ کس نمی داند نشده است. اگر آن اتفاق می افتد, ما آدرس این مسئله به شدت,” او گفت:.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>