اوهایو دادستان کل سفارشات درمانگاه برای متوقف کردن همه “غیر ضروری” سقط جنین به دلیل coronavirus

اوهایو دادستانی کل دستور داده درمانگاه به توقف همه “غیر ضروری” سقط جنین به دلیل coronavirus اما طرفداران ادعا می کنند این روش را نمی توان به تعویق افتاد “بدون عمیقی عواقب.”

اوهایو که در آن نمایندگان مجلس به تازگی تصویب “ضربان قلب” لایحه و معرفی یک لایحه که ایجاد یک جنایت به نام “سقط جنین قتل” ارسال نامه نیاز به درمانگاه به توقف همه “غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین” با استناد به دستورالعمل های فدرال در نظر گرفته شده به منظور محدود کردن مقدار از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) استفاده می شود با امکانات مراقبت های بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواست همه امکانات مراقبت های بهداشتی به “تعویق انداختن هر انتخابی در پزشکی است.”

تبلیغات:

“منظور صادر شد در بخش حفظ PPE برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در حال مبارزه با COVID-19 همه گیر است که در حال گسترش در کشور ما و همچنین برای حفظ بحرانی بیمارستان ظرفیت و منابع” گفت: این نامه که به دست آمده توسط کلمبوس دیسپچ.

Bethany McCorkle یک سخنگوی لوی سارنوالی سی ان ان گفت که “این یک سقط موضوع است.”

“نامه ای نیز ارسال به یک اورولوژی گروه که گفته بود انجام اعمال جراحی الکتیو,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر دولت در بخش بهداشت و درمان را تعیین می کند منظور بود “نقض توسط هر مرکز جراحی در اوهایو آنها می توانند با مراجعه به آن را به دفتر ما به دنبال اقدام قانونی از طرف Ohio Department of Health.”

تبلیغات:

سلامت مدیر امی اکتون گفت: به منظور منع غیر ضروری اعمال جراحی شامل “هر روش است که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده بهداشت و درمان از یک بیمار است.”

اما کشورهای دیگر مانند ماساچوست و واشنگتن باید حذف شدند سقط جنین در دستورات خود را برای به تاخیر انداختن اعمال جراحی الکتیو.

کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و هیئت آمریکایی زنان و زایمان با صدور بیانیه مشترک در هفته گذشته هشدار داد که سقط جنین هستند “یک جزء ضروری از جامع مراقبت های بهداشتی است.”

تبلیغات:

“عواقب قادر به دست آوردن سقط جنین عمیقا تاثیر زندگی یک فرد سلامت و رفاه” در بیانیه ای گفت:.

برنامه ریزی والدین جنوب غربی اوهایو منطقه گفت: در بیانیه ای که آن را در حال حاضر مطابق با بخشنامه به محدود کردن استفاده از PPE و ادامه خواهد داد به انجام سقط جنین.

تبلیغات:

“Planned Parenthood اولویت اطمینان است که هر فرد می تواند ادامه دسترسی ضروری در مراقبت های بهداشتی از جمله سقط جنین” سازمان گفت. “در آن منظور برنامه ریزی والدین هنوز هم می تواند ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین و ما مراکز بهداشت در ادامه به ارائه خدمات است که بیماران ما بستگی دارد.”

Pro-انتخاب طرفداران آمار در دولت را تلاش برای شامل سقط جنین در این عمل جراحی غیر ضروری دسته.

“سقط جنین مراقبت از یک زمان حساس به وضعیت پزشکی است که نمی تواند به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد بدون عمیقی عواقب” انجمن حمایت از trevor trust Pro-انتخاب اوهایو گفت. “سقط جنین ضروری است خدمات سلامت. دادستان کل دیو Yost و اوهایو حق زندگی رئیس جمهور و دولت های پزشکی عضو هیئت مدیره مایک Gonidakis نباید بهره برداری از COVID-19 بحران برای پیشبرد دستور کار خود را به اوهایو درمانگاه سقط جنین.”

تبلیغات:

Kellie Copeland, گروه, مدیر اجرایی, متهم دولت با استفاده از همه گیر به فشار anti-انتخاب دستور کار است.

“مردم نباید فشار ایدئولوژیک برنامه که با دخالت پزشک و بيمار. دوره” او گفت واشنگتن پست. “اما به خصوص در حال حاضر و نه در طول یک بیماری همه گیر . . . من فقط فکر می کنم که بی پروا به مراقبت قرار داده و حتی بیشتر از مردم است. “

سازمانهای مدافع حقوق مدنی نیز متهم دولت از تلاش برای استفاده از یک بحران برای محدود کردن دسترسی به ضروری در مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات:

“این بی سابقه است و مردم بهداشت و ایمنی باید از آن محافظت شود; اما جلالی: نباید با استفاده از این بحران به عنوان بهانه ای برای هدف درمانگاه و تلاش برای از بین بردن توانایی Ohioans برای دسترسی به سقط جنین است که در زمان حساس و ضروری مراقبت های بهداشتی” آیتالله سیستانی از اوهایو توییتی.

هشدار داد که این می تواند عواقب ناخواسته دموکراتیک نمایندگان مجلس قول داد برای مبارزه با این حرکت.

“با استفاده از این اورژانس برای پیشبرد دستور کار سیاسی خود را است شرم آور است. وادار کردن زنان برای سفر به تحقق حقوق اساسی زمانی که همه رهبران دیگر در حال ارائه مشاوره به هیچ سفر فقط احمق احمق!” کاریکاتور کریستن Boggs و یکی از دموکرات ها در مجلس وزارت امور خارجه گفت: Columbus Dispatch اضافه کرد که منظور یک “حماسه شکست در قضاوت و رهبری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>