اوهایو دستور توقف “غیر ضروری” سقط جنین در پیش نمایش از نبرد است که می تواند به ملی


A women stands with her child in a stroller during an anti-abortion rights rally outside the Planned Parenthood Reproductive Health Center on June 4, 2019 in St Louis, Missouri.

زنان در کنار فرزند خود را در یک پرسه زن در طول یک ضد سقط جنین را به تجمع در خارج از والدین بهداشت باروری مرکز در 4 ژوئن 2019 در سنت لوئیس ،

Michael B. Thomas/گتی ایماژ

کلینیک های که ارائه خدمات سقط جنین در اوهایو ناگهان خود را پیدا محوری در وسط بحث با مقامات دولتی در مورد اینکه آیا این روش باید در نظر گرفته شود ضروری است. این اولین نمایش از یک نبرد است که می تواند به سرعت ملی در میان اختلافات در مورد آنچه به منزله مراقبت ضروری در زمانی که مقامات در حال تماس در بیمارستان به حالت تعلیق در هر چیزی است که بسیار مهم برای تمرکز تمام منابع در مبارزه با کروناویروس جدید.

اوهایو دادستان کل دیو Yost دستور داد چند کلینیک برای متوقف کردن همه “غیر ضروری” فولاد سقط جنین, تعریف شده به عنوان هر گونه “است که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده بهداشت و درمان از یک بیمار است.” این سفارش شامل تمام درمانگاه ها در دولت است.

اپراتور از یکی از درمانگاه که هدف Yost اصرار داشت آن را می توانید به طور کامل مطابق با سفارش در حالی که در ادامه ارائه سقط جنین. “در آن منظور برنامه ریزی والدین هنوز هم می تواند ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین و ما مراکز بهداشت در ادامه به ارائه دیگر خدمات مراقبت های بهداشتی که بیماران ما بستگی دارد. ما درهای باز باقی می ماند برای این مراقبت” گفت: یک بیانیه مشترک از جنس زنبق و سوسن E. هاروی و Kersha Deibel بود رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت والدین بیشتر اوهایو و والدین جنوب غربی اوهایو منطقه است.

سقط جنین-طرفداران حقوق روشن وجود دارد هیچ چیز مانند یک “غیر ضروری” سقط جنین و سفارش اوهایو دادستان تنها مقدار به آخرین طولانی در حال اجرا تلاش برای محدود کردن سقط جنین در دولت است. در اکتبر 2019 یک قاضی فدرال قرار می گیرد موقت ممنوعیت یک قانون که تصویب شده توسط دولت ایران کنترل قوه مقننه ممنوع است که سقط جنین به عنوان به زودی به عنوان یک ضربان قلب جنين شناسایی شد.

“مردم نباید فشار ایدئولوژیک برنامه که با دخالت پزشک و بيمار. دوره” Kellie Copeland, مدیر اجرایی سازمان حمایت trevor trust Pro-انتخاب اوهایو گفت واشنگتن پست. “اما به خصوص در حال حاضر و نه در طول یک بیماری همه گیر.” اوهایو فصل آیتالله سیستانی نیز نامیده می شود در دولت به “استفاده از این بحران به عنوان بهانه ای برای هدف درمانگاه و تلاش برای از بین بردن توانایی Ohioans برای دسترسی به سقط جنین است که در زمان حساس و ضروری در مراقبت های بهداشتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>