اوهایو دادستان کل گفت: ارائه دهندگان برای جلوگیری از سقط جنین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اوهایو دادستان کل دستور داده است تا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در دولت برای جلوگیری از همه “غیر ضروری و انتخابی فولاد سقط جنین” با استناد به فدرال راهنمایی در نظر گرفته شده برای کمک به حفاظت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نگرانی وجود دارد که با توجه به coronavirus تقاضا برای تخت بیمارستان می تواند بیش از عرضه در آمریکا و ارائه دهندگان خدمات پزشکی در حال حاضر در حال تجربه یک کمبود شدید تجهیزات حفاظت فردی (PPE) که اجازه می دهد تا آنها را به با خیال راحت ارتباط برقرار کردن با بیماران آلوده. به منظور حفظ آنچه عرضه وجود دارد تهمت مقامات دولت خواسته اند “هر آمریکایی و هر آمریکایی بیمارستان و مرکز بهداشت و درمان به تعویق انداختن هر انتخابی در پزشکی است.”

به عنوان بورسی را Dylan اسکات توضیح داد که از لحاظ فنی “هر روش که می تواند برنامه ریزی شده در پیش می افتد که تحت دسته. پس از اعمال جراحی الکتیو می تواند شامل عمل جراحی قلب از بین بردن سنگ کلیه, درمان سرطان و بیشتر است.”

سقط جنین طرفداران استدلال کرده اند که اگر چه سقط جنین می تواند برنامه ریزی شده در پیش است که آنها ضروری و حساس به زمان. و آنها می گویند اوهایو سفارش فقط آخرین حرکت در یک کمپین برای محدود کردن سقط جنین.

مقامات در کشورهای دیگر حمایت از این دیدگاه است. در ایالات واشنگتن و ماساچوست مقامات گفته اند که سقط جنین را شامل نمی شود در دستورات است که باید متوقف اعمال جراحی غیر ضروری. بهداشت باروری و کارشناسان از جمله کسانی که در کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و هیئت آمریکایی زنان و زایمان به تازگی با صدور یک بیانیه مشترک گفت: سقط جنین هستند “یک جزء ضروری از جامع مراقبت های بهداشتی است.”

“عواقب قادر به دست آوردن سقط جنین عمیقا تاثیر یک فرد زندگی در سلامت و رفاه” آنها نوشت.

اما اوهایو دادستان کل دیو Yost است به صدور یک فرمان به سه درمانگاه در سینسیناتی دیتون و کلیولند نیاز به آنها را برای جلوگیری از “غیر ضروری” سقط جنین; اگر چه منظور بود فرستاده خاص ارائه دهندگان آن اعمال می شود به تمام ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در دولت است.

“اگر شما و یا تسهیلات خود را فورا متوقف کند انجام غیر ضروری و یا انتخابی فولاد سقط جنین در انطباق با [سلامت مدیر] سفارش وزارت بهداشت را تمام اقدامات مناسب,” سفارش می خواند در بخشی.

چند درمانگاه باید گفت که آنها برنامه ریزی برای ادامه ارائه خود را در محدوده نرمال از مراقبت.

برای مثال در یک بیانیه مشترک رهبران والدین بیشتر اوهایو و والدین جنوب غربی اوهایو منطقه گفت که ارائه دهندگان می تواند هر دو “کاهش استفاده از تجهیزات در تامین کوتاه مدت” و حفظ دسترسی به سقط جنین.

“Planned Parenthood هنوز هم می تواند ادامه ارائه روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین” سازمان نوشت: در حالی که “انجام بخشی از ما را برای حفظ و منابع الزم برای حفاظت از سلامت و ایمنی بیماران و کارکنان ما.”

زمانی که سوال در مورد این سیاست در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, دولت, سلامت, مدیر امی اکتون گفت: “ما نمی توانیم اجازه می دهد که سیاست از چیزهایی که در راه انجام آنچه ما باید انجام دهید در یک حالت اضطراری است.”

منتقدان از این جهت می گویند که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد — و توجه داشته باشید که ضد سقط جنین طرفداران در اوهایو و کشورهای دیگر کار کرده اند به عقب دسترسی برای سال.

در اواخر سال گذشته نمایندگان مجلس در اوهایو معرفی یک لایحه که آن را یک جنایت برای مردم به و یا انجام سقط جنین زیر یک جنایت جدید به نام “سقط جنین قتل است.” این لایحه همچنین پزشکان توصیه می شود سعی کنید به reimplant خارج رحمی حاملگی در بیماران uteruses که کارشناسان پزشکی می گویند امکان پذیر نیست.

که بیل نیست پیشرفت پس از آن معرفی شد و در نوامبر اما این اولین بار نیست اوهایو اتحاد پیشگام ضد قانون سقط جنین.

اوهایو بود که دولت برای اولین بار به معرفی یک “ضربان قلب” لایحه منع سقط جنین پس از حدود شش هفته از بارداری (قبل از اینکه بسیاری از زنان می دانم که آنها در حال باردار) در سال 2011. در سال های اخیر سیاست های مشابه را تبدیل به قانون در آیووا گرجستان و جاهای دیگر — هر چند چنین قوانین متوقف شده اند توسط دادگاه.

معرفی چنین قوانینی به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تلاش برای به زور دیوان عالی کشور به readdress Roe v. Wadeاز سال 1973 تصمیم دیوان عالی کشور که محافظت از حق سقط جنین در ایالات متحده است. حرکت به relitigate این مورد به صورت جدی آغاز شد در سال 2010 زمانی که جمهوری خواهان را به جاروب قدرت در statehouses و فرماندار دفاتر در سراسر کشور و تشدید زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و متعهد به انتصاب ضد سقط جنین دیوان عالی کشور.

بین سال های 2001 و تا پایان سال 2010 195 محدودیت های سقط جنین تصویب شد در سطح دولت با توجه به گزارش های بورسی را آنا شمال. از سال 2011 این تعداد افزایش یافته است به 483 محدودیت اعم از تگزاس اندازه گیری نیاز به سونوگرافی و 24 ساعت مدت زمان انتظار قبل از سقط جنین برای یک, North Dakota قانون نیاز بیماران برای دریافت اطلاعات در نشان دادن وجود ارتباط احتمالی بین سقط جنین و سرطان سینه — حتی اگر هیچ شناخته شده لینک.

این قوانین و دیگران صحنه را برای مبارزه با سقط جنین به یک بار دیگر به دیوان عالی کشور. در ماه مارس دادگاه عالی در نظر گرفته شده استدلال در ژوئن خدمات پزشکی v. Gee, می پردازد که با یک لوئیزیانا قانون تصویب شده در سال 2014 نیاز به سقط جنین پزشکان به اعتراف امتیازات در بیمارستان. ضد سقط جنین طرفداران آن می گویند مهم است که ارائه دهندگان این امتیازات در مورد عوارض بوجود می آیند در طول یک روش; سقط جنین را به طرفداران می گویند این اقدام به تعطیل درمانگاه.

در یک مورد در نظر گرفته شده توسط دیوان عالی کشور در سال 2016 — کل سلامت زن v. Hellerstedt دادگاه زده کردن یک قانون مشابه اشاره کرد که قانون تا به حال چند مزایای بهداشت و درمان برای زنان و تحمیل یک “بی بار” در حق سقط جنین.

اما دیوان عالی کشور است و قضات آن را در سال 2016 پیشرو بسیاری در هر دو طرف بحث به این باور شانس در حال حاضر ممکن است بیشتر در حمایت از ضد سقط جنین طرفداران. محافظه کار عدالت برت Kavanaugh در حال حاضر نشسته در دادگاه به معنی وجود یک 5-4 محافظه کار اکثریت است که می تواند واژگون کوچک باید از این فرصت بوجود می آیند. اما قاضی جان رابرتز به نظر می رسید ديپلمات توسط لوئیزیانا استدلال در مارس معنی سرنوشت نزدیک به 40 سال سابقه هنوز نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>