نفت و گاز در شار: پس از یک سری از خیره کننده شکست آنچه در آینده برای این صنعت ؟

زمانی که ملک انرژی و دوک انرژی به طور غیر منتظره لغو طرح ساخت ساحل اقیانوس اطلس خط لوله در جولای 5, طرفداران محیط زیست در سراسر جنوب شرقی را تشویق می کردند.

اما حتی چند روز بعد علامت Sabath دادستان ارشد در جنوب حقوق محیط زیست, مرکز هنوز هم به نظر می رسید کمی شوکه پیروزی. سازمان خود مشغول به کار به مدت شش سال برای جلوگیری از 600 مایل طولانی خط لوله که حمل و نقل fracked گاز از طریق غرب ویرجینیا, ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

تبلیغات:

“ما شگفت زده شدند نظر آن اتفاق می افتد زمانی که آن را به” او می گوید: از شرکت های تصمیم گیری. “اما آن را قطعا چیزی است که ما فکر می کردند که برای مدت زمان طولانی باید اتفاق می افتد.”

البته باید و خواهد اغلب یک دنیا از هم جدا. در واقع فقط چند هفته قبل از آن انرژی شرکت کرده بود موفق به کسب یک پیروزی قابل توجهی که دادگاه عالی حکم داد که خط لوله خود را می تواند عبور از آپالاچی نوین.

بنابراین هنگامی که کلمه پایین آمد که سلطنت و دوک بودند پرتاب در حوله آن گرفتار بسیاری از مردم خاموش نگهبان. و آن را منحصر به فرد — اعلام همراه با یک موج دیگر خبر بد برای صنعت نفت و گاز از جمله ورشکستگی و بیشتر متوقف شده خط لوله تلاش.

تبلیغات:

او در ستون هفتگی برای نیویورکر لایحه McKibben خلاصه آن همه: “این واقعا افتضاح چند روز برای سوخت فسیلی صنعت است که یکی دیگر از راه گفت که از آن شده است به طور غیر منتظره ای خوب چند روز برای سیاره زمین است.”

در واقع در نگاه سریع این صنعت به نظر می رسد مانند آن را بر روی طناب اما چه تمام معنا در تصویر ؟ در اینجا برخی از takeaways.

برش گوشه ها نتیجه معکوس

تبلیغات:

در بیانیه ای در لغو اطلس خط لوله که تا به حال تا این حد رواج در هزینه از حدود 5 میلیارد دلار به 8 میلیارد و developersblamed “افزایش عدم قطعیت قانونی که overhangs انرژی در مقیاس بزرگ صنعتی و توسعه زیرساخت ها در ایالات متحده است.”

اما خیلی بیشتر به داستان از آن است. یکی از بزرگترین عوامل Sabath می گوید, این است که توسعه دهندگان و دولت خود بوستر — نبود قوانین را دنبال کنید.

تبلیغات:

“گوشه برش — و فشار بر آژانس به قطع گوشه و کنار خود را با محیط زیست بررسی — قطعا آهسته همه چیز را و آن را مشکل تر برای به پایان رساندن پروژه” او می گوید.

Lorne استاکمن ارشد تحلیلگر تحقیقات در تغییر نفت, بین المللی, ضد سوخت فسیلی حمایت گروه توضیح داد در یک پست وبلاگ که آژانس های فدرال لاستیک مهر و هشت مجوز مناسب و بدون بررسی.

“اما هیچ یک از این می تواند ایستادن به موشکافی هنگامی که به چالش در دادگاه قانون و تمام شد و در نهایت لغو یا معلق” نوشت: Stockman. “این واقعیت که [اطلس خط لوله] است و می تواند به نقض گونه های در معرض خطر, قانون آب پاک عمل می کنند و یا ملی حفاظت از محیط زیست عمل می کنند باید مهم و مربوط به درس است.”

تبلیغات:

این کوتاه-اتصال از بررسی های زیست محیطی یک موضوع مشترک Sabath می بیند در دو خط لوله تصمیم گیری است که درست یک روز پس از ساحل اقیانوس اطلس اعلام.

در جولای 6 دیوان عالی کشور nixed تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به jumpstart ساخت و ساز در Keystone XL pipeline — مانع برای یک دهه است که حمل 830,000 بشکه نفت ماسه از آلبرتا کانادا را به نبراسکا. تلاش شده بود متوقف انتظار بیشتر بررسی های زیست محیطی به دلیل Army Corps of Engineers نمی به درستی مطالعه چگونه گونه های در معرض خطر در رودخانه ها می شود و توسط خط لوله عبور.

و که در همان روز یک U. S منطقه قاضی حکم داد که در حال حاضر پمپاژ داکوتای دسترسی به خط لوله طولانی مخالف ایستاده راک سو نیاز به توقف عملیات تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درستی انجام بررسی های مورد نیاز ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند.

تبلیغات:

“ما قطعا دیدم با ساحل اقیانوس اطلس خط لوله وجود دارد شواهدی وجود دارد که سیاسی بالاتر یو پی اس در توسعه دهندگان urgings بودند و چسبیده به توسعه دهندگان ترجیح زمانی و ترغیب کارکنان به انجام این نوع از بررسی های زیست محیطی است که باید انجام شده است می گوید:” Sabath. “در پایان من فکر می کنم که نتیجه معکوس داده و این همان چیزی است که در حال حاضر باعث ایجاد مشکلات برای داکوتای دسترسی و کیستون XL.”

صنعت ساعتهای برخی از برنده

معلوم است که پیروزی برای قبایل و محیط زیست است که متوقف داکوتای دسترسی به خط لوله جریان است در حال حاضر در برزخ است.

این شرکت در پشت آن پروژه کانادا TC انرژی به دادگاه تجدید نظر این حکم و خواست برای اقامت در تصمیم به تعطیل کردن این خط لوله در حالی که درخواست تجدید نظر در نظر گرفته شده است. در جولای 15, U. s. دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار صادر اقامت موقت — معنی روغن نگه می دارد جریان — در حالی که آن را در نظر گرفته یا نه را که اقامت دائم در طول روند درخواست.

تبلیغات:

آن را بیش از حد به زودی برای گفتن در عین حال اگر این را در واقع در نهایت یک پیروزی برای صنعت اما حداقل آن را کوچک کردند.

و با وجود برخی از مشخصات بالا نشینی با ساحل اقیانوس اطلس خط لوله نفت و گاز شرکت ها را نیز بریده شده چند, دیگر پیروزی.

همان حکم دادگاه عالی که مسدود ساخت Keystone XL اجازه خواهد داد که استفاده مداوم از سراسر کشور مجوز 12 در ده ها تن از دیگر خطوط لوله. این مجوز صادر شده توسط ارتش و سپاه به طور کلی است آب تمیز قانون اجازه است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان تسریع اجازه برای پروژه عبور از آبراه اجازه می دهد به استفاده از به طور کلی به جای پروژه خاص اجازه.

و همه چیز می تواند آسان تر برای توسعه دهندگان خط لوله پس از کاخ سفید صادر شده یک قانون است که به تضعیف این کشور در بستر محیط زیست قانون محیط زیست ملی و سیاست عمل می کنند. قانون جدید را محدود می کند و مرور عمومی با سرعت بالا اجازه برای پروژه های زیربنایی مانند خطوط لوله و بود.

تبلیغات:

این حکم جدید می آید پس از دولت قبلا صادر شده سه دستور اجرایی برای کمک به سرعت بخشیدن به خط لوله اجازه.

تیره اقتصاد

در حالی که این صنعت با آن مواجه حقوقی یو پی اس و فراز زندگی, اخبار بیشتر بد از نظر مالی به خصوص برای شرکت ها به شدت سرمایه گذاری در گاز شیل.

چساپیک انرژی پیشگام در صنعت fracking برای ثبت ورشکستگی حفاظت در 28 ژوئن با 10 میلیارد دلار در بدهی — اگر چه نه قبل از اینکه به طور آهسته از 25 میلیون دلار پاداش برای مدیران.

تبلیغات:

Chesapeake ممکن است یکی از شناخته شده ترین در کسب و کار به لکنت زبان, اما آنها به تنهایی نیست. فقط چند ماه پیش Whiting نفت پس از بزرگترین تولید کننده در داکوتای شمالی Bakken شیل برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. بنابراین بیش از حد دنور مبتنی بر استخراج نفت و گاز است. و منابع کالیفرنیا پارسیان, دولت بزرگترین نفت و گاز تولید و به دنبال آن آنها را به فصل 11 در اواسط ماه جولای.

بسیاری از بیشتر احتمال دارد به دنبال. Rystad انرژی, تجزیه و تحلیل ترافیک شرکت به تازگی هشدار داده است که 250 شرکت های نفت و گاز می تواند فایل برای حفاظت از ورشکستگی تا پایان سال 2021 به عنوان تقاضا همچنان رو به سقوط, انرژیهای تجدید پذیر outcompete آنها را در بازار انرژی و فشارهای کوه به آدرس تغییر آب و هوا.

حتی رشته مبتلا هستند. سال گذشته شورون نوشت $10 میلیارد دلار دارایی عمدتا در منابع گاز شیل.

در بسیاری از صنعت شده است و خود را بدترین دشمن است.

Fracking است که بیشتر منابع فشرده تر از معمولی حفاری. شرکت در یک اتشی به تلاش برای جبران هزینه های, اما در روند آنها تولید و عرضه بیش از تقاضا از گاز بیشتر رانندگی قیمت و سود پایین.

“واقعیت این است که رونق شیل به اوج خود رسید و بدون اینکه پولی برای این صنعت در مجموع” یک گزارش از مشاوره مالی شرکت Deloitte. “در واقع ایالات متحده شیل صنعت ثبت شده منفی خالص جریان های نقدی آزاد از $300 میلیارد اختلال بیش از $450 میلیارد دلار از سرمایه و دیدم بیش از 190 ورشکستگی از سال 2010.”

و در حالی که صادرات گاز مایع گاز طبیعی در حال افزایش است, نیویورک تایمز گزارش داد که “سود در آینده ممکن است ناچیز است.”

این COVID-19 همه گیر شده است و با تحویل یکی دیگر از ضربه بزرگ همراه با یک قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه که قیمت نفت به پایین ترین سطح خود در ماه مارس است. ماه گذشته BP اعلام کرد که آنها را تر و تمیز $17.5 میلیارد دلار دارایی های خود را به عنوان تقاضای انرژی می افتد.

این یک منادی از چیزهایی که می آیند.

“BP گفت که پس از این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید را تسریع انتقال به پایین کربن اقتصاد در راستای اهداف 2015 در پاریس آب و هوا توافقنامه” رویترز گزارش داد.

چشم انداز انرژی شیفت

برای سال محیط زیست هشدار داده اند که ذخایر نفت و گاز را تا پایان رشته دارایی برای شرکت های انرژی هنگامی که یک تغییر به کمتر کربن فشرده در اقتصاد باعث می شود کسانی که سوخت های فسیلی unburnable.

ما در حال شروع به دیدن این شکل با این اخیر خط لوله تصمیم گیری. همه این پروژه ها شده اند و در آثار به مدت حداقل شش سال است. و در آن زمان ضرورت از بحران آب و هوا را به واضح تر مشاهده و تعدادی از کشورها تصمیم گرفته اند به فشار پیش رو با انرژی پاک تعهدات فدرال با وجود مخالفت اکشن تغییر آب و هوا.

برخی از این کشورها در همان مکان که در آن خط لوله جدید پیشنهاد شده است.

“ما قطعا دیدم که با ساحل اقیانوس اطلس خط لوله می گوید:” Sabath. “ایالات ویرجینیا و کارولینای شمالی در حال حرکت به سرعت در حال حاضر به سمت انرژی پاک و صفر-کربن اهداف مغاير با نفت و گاز و زیرساخت ها است. این معنا ندارد به پروژه های بزرگ که قفل شما به کربن تولید گازهای گلخانه ای است که اجازه داده نمی شود در دولت خود را در یک زن و شوهر از سال است.”

در مارس ویرجینیا گذشت تمیز اقتصاد عمل را به دولت برق بخش کربن رایگان 2045. و در سال 2018 کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر امضا فرمان اجرایی برای کمک به خار انتقال به یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک در دولت خود را.

مردم و سیاست نگهدارید

یو پی اس و فراز زندگی را در صنعت نفت و گاز جدید نیستند. اما برخورد با بحران در این زمان لحظه — همه گیر ناشی از کاهش تقاضا سیاسی و واقعیت های مالی تغییرات آب و هوایی, افزایش, انرژی پاک و قانونی محاسبات در پروژه با مشخصات بالا — در حال شیب یک چالش است.

چگونه به خوبی نفت و گاز شرکت های ارتجاعی — اگر در همه ممکن است تا حد زیادی بستگی دارد در ماه نوامبر انتخابات.

اما فراتر از سیاست وجود دارد یکی دیگر از عوامل است که تعیین خواهد کرد که چگونه این همه نقش: مردم.

نصب عمومی مخالفت و موثر سازماندهی در مقابل پروژه هایی که خطر زیست محیطی و سلامت انسان را بزرگ تبدیل شده اند.

“تنها دلیلی که وجود دارد قابل توجهی چالش های قانونی در وهله اول این است که به دلیل حماسه سازماندهی است که قبل از دعاوی” McKibben نوشت: در مورد اخیر سه خط لوله تصمیم گیری.

و جوامع که صدای در حال افزایش به بالا هستند و آنهایی که در طول تاریخ شده است سکوت. “مردم شروع به گوش دادن به جوامع رنگ کم درآمد جوامع روستایی و قبایل می گوید:” Sabath. “من فکر می کنم — و امید — که برخی از این گروه ها که ممکن است به حاشیه رانده شده اند در گذشته ممکن است شنیده ام در حال حاضر.” این NEPA تغییرات ممکن است کاهش می دهد یکی از ابزارهای اصلی این گروه را برای ابراز نگرانی های خود را اما بسیار آوازی فعال شبکه های که در طی چند سال گذشته ادامه خواهد داد و به اعتراض و سازماندهی.

آن صداها — در ترکیب با افزایش جهانی کر در مخالفت با سوخت فسیلی تسلط — می تواند اطمینان حاصل شود که نصب اقتصادی و بحران های محیطی به جای تبدیل به فرصت برای تغییر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی